Zive sa devojkom a varaju je

Evo ispovesti jedne moje prijateljice:

Psihologija govneta dobro je poznata većini žena. Ono će vam uvek umilno reći: "Ti si divna, a ja sam go.vno. Nemoj da me ubeđuješ da sam princ Valijant, kad dobro znam šta sam. Uvek mogu da ti to pokažem. Takav sam kakav sam, od sebe ne mogu da pobegnem. Ali ti, anđele, možeš da biraš. A pošto si mene izabrala, još si veće go.vno od mene".


istina boli..
 
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...

dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?

Da sam ti i ja 31 ni meni ne bi ni za sta drugo sluizila nego samo za sex. A zasto? Ako zelis da znas reci cu ti privatno nije za forum....:confused:
 
Citam ovaj forum vec neko vreme, ali ova malena000.... :cool:
... me je navela da se pojavim i kao aktivan ucesnik...:dash:

Nekoliko stvari mi nije jasno...

Prvo: malena se zali da decaci nisu koristili zastitu...
Pa zasto ih ONA nije podsetila na to... Kao, "posle tri-cetiri nedelje poznanstva kod ljudi u tim godinama normalno je da se malo i prilegne" (parafraziram...)... OK, ali alo' bre (!) zar nije normalno da se navuce kaputic u takvim situacijama... Sta kao, "poznajete se" vec dobro, pa ne morate ...??!!

Drugo (a pomalo vezano sa prvim): skor od 30 tipova za godinu dana, pa podeljeno sa 5-6 riba, znaci oko 5-6 tipova godisnje... Neke moje drugarice to nisu postigle ni za ceo zivot... :sad2:

Trece: ako varaju ozenjeni zasto ne bi varali i oni koji su "samo u vezi"...???

Cetrvto: kada budes bila sa nekim u vezi 5 i vise godina mozda ces spoznati sta znaci zasicenje... jednostavno, uzelis se malo promene, ali se uvek vratis pravom/prvom/starom partneru... sem ako se jako ne zaljubis i ne izgubis glavu... pa mi u vezi sa tim nije jasno, sta tebi nije jasno ;)

Eto toliko...

Nadam se da malena nije pobegla sa teme...

Voleo bih da vidim odgovore na moje nedoumice....
 
Citam ovaj forum vec neko vreme, ali ova malena000.... :cool:
... me je navela da se pojavim i kao aktivan ucesnik...:dash:

Nekoliko stvari mi nije jasno...

Prvo: malena se zali da decaci nisu koristili zastitu...
Pa zasto ih ONA nije podsetila na to... Kao, "posle tri-cetiri nedelje poznanstva kod ljudi u tim godinama normalno je da se malo i prilegne" (parafraziram...)... OK, ali alo' bre (!) zar nije normalno da se navuce kaputic u takvim situacijama... Sta kao, "poznajete se" vec dobro, pa ne morate ...??!!

Drugo (a pomalo vezano sa prvim): skor od 30 tipova za godinu dana, pa podeljeno sa 5-6 riba, znaci oko 5-6 tipova godisnje... Neke moje drugarice to nisu postigle ni za ceo zivot... :sad2:

Trece: ako varaju ozenjeni zasto ne bi varali i oni koji su "samo u vezi"...???

Cetrvto: kada budes bila sa nekim u vezi 5 i vise godina mozda ces spoznati sta znaci zasicenje... jednostavno, uzelis se malo promene, ali se uvek vratis pravom/prvom/starom partneru... sem ako se jako ne zaljubis i ne izgubis glavu... pa mi u vezi sa tim nije jasno, sta tebi nije jasno ;)

Eto toliko...

Nadam se da malena nije pobegla sa teme...

Voleo bih da vidim odgovore na moje nedoumice....

citiraj gde je malena navela da nisu koristili zastitu?????

drugo,pa 5 tipova za godinu malo li je hahahha?pa te tvoje drugarice su imale srecu da brzo naidju na pravog!

cetvrto:vratis se pravoj jel da???a ove druge iskoristis????pa onda sto ne bi i tvoja devojka saznala da je ona prava kojoj si se VRATIO?????JEL BI TI TO MALO PRISMETALO BAJO HHAHAH?
 
Poslednja izmena:
citiraj gde je malena navela da nisu koristili zastitu?????

drugo,pa 5 tipova za godinu malo li je hahahha?pa te tvoje drugarice su imale srecu da brzo naidju na pravog!

cetvrto:vratis se pravoj jel da???a ove druge iskoristis????pa onda sto ne bi i tvoja devojka saznala da je ona prava kojoj si se VRATIO?????JEL BI TI TO MALO PRISMETALO BAJO HHAHAH?

BAJO?

Ahahahahah....
 
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...

dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?

ako oni nezele da koriste zastitu,onda moras da uzmes stvar u svoje ruke i izvadis kondom iz tasne...21 je vek i bolestine vrebaju i to opake,strasne i nazalost neke neizlecive!!!bez obzira koliko se znate,to svakom mora biti prioritet!!!a mani se tuzakanja njihovim ribama,ako nisu 99% glupe,shvatice same...jos ces ti na kraju da ispadnes grbava...veruj mi - to je jednostavno tako.
i nemoj da gubis veru,30% jeste velika statistika,ali ostaje ti vecina-citavih 70% da verujes da ima i dalje dobrih i vernih tipova koji NEVARAJU svoje devojke...dakle,sta je bilo-bilo je ,opusteno nastavi dalje:klap:
 
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...


dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?

ne, nikako ne treba reći tim devojkama, ili već znaju i prave se lude ili su glupe, pa nek uživaju
a takvi muškarci?
pa i oni su glupi, što žive sa takvim devojkama, kukavice što ih ne ostavljaju i već dovoljno jadni, sa svim tim problemima na grbači, da bi im neko još stajao na muku i mešao se, govoreći njihovim bajnim devojkama nešto...
uostalom, ko nam garantuje (nama što živimo sa nekim) da i same nismo - noć crna?!!
 
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...

dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?


....ko o cemu k.u.r.v.a. o postenju......:rotf::rotf::dash:
 
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...

dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?

nije to tvoja stvar
uostalom one vec to znaju
ko zna mozda imaju i one nekog sa strane
 

Back
Top