ŽITNI KRUGOVI


Da probudim malo temu, vrlo je zanimljivo, mada o ovome se ne priča skoro uopšte u medijima...
Kako je moguće lažirati ovako nešto?

aliencropcircle321hjk.jpg
 
Poslednja izmena:
e, da, onomad pomenut astronaut na Katedrali Salamaca, NIJE FAKE! Postoji na reljefu crkve(katedrale), i napravljen je ljudskom rukom....ali 1992 godine:

The thing that makes old hoaxes so frustrating is that they are hard to tease out from their actual history. Something fabricated in the 1600s made to look like it is from the 1400s can be very hard to pick out. The astronaut on the Cathedral of Salamanca is not in fact a hoax, but an approved and modern addition to the Cathedral, however it has all the earmarks of something which may provide for great confusion some 500 years from now.
Built between 1513 and 1733, the Gothic cathedral underwent restoration work in 1992. It is a generally a tradition of cathedral builders and restorers to add details or new carvings to the facade as a sort of signature. In this case after conferring with the cathedral, quarry man Jeronimo Garcia was given the go-ahead to add some more modern images to the facade including an astronaut floating among some vines. Among the other recently added images are a dragon eating ice cream, a lynx, a bull, and a crayfish.

Despite there being clear documentation of the astronaut being a recent addition, the astronaut has already fueled ideas of ancient space travel, and alien interventions in the most credulous minds.
 
neke od tih krugova su uspeli da dekodiraju, kao recimo ovaj koji predstavlja savrsen pi na desetu decimalu (3,141592654)

baffling_crop_circles_equal_pi_1.jpg


evo i dekodirane slike:

piratcht.gif


Moze li objasnjenje? Zasto bi nam iko slao poruko koliko iznosi Pi na 10-oj decimali...mislim, znamo to??Zasto to nije napisao "Pi = 3,14" u zitu...? Zasto nema poruke:" pazite se , ide stencuga na vasu planetu" ili zasto niko od "njih" ne izadje na CNN i kaze:" e, znate, mi vas samo gledamo..."??
Za neku naprednu civilizaciju, mnoooogo se idiotski ponasaju...gaze ljudima zito i ostavljaju poruke o konstantama koje poznajemo vec par stotina ili hiljada godina...
 
pre par dana sam nabasao na neke prstene u poljima kod nas vozeci motor po nekim ruralnim delovima moje okoline, trava koja ih pravi je zelena dok je ostala trava normalno suva i zuta... Inace krugovi se tesko zapazaju ako si u polju. Video sam ih tek spustajuci se sa obliznjeg brda
060313iphone_537.jpg

060313iphone_562.jpg

060313iphone_564.jpg
 
Moze li objasnjenje? Zasto bi nam iko slao poruko koliko iznosi Pi na 10-oj decimali...mislim, znamo to??Zasto to nije napisao "Pi = 3,14" u zitu...? Zasto nema poruke:" pazite se , ide stencuga na vasu planetu" ili zasto niko od "njih" ne izadje na CNN i kaze:" e, znate, mi vas samo gledamo..."??
Za neku naprednu civilizaciju, mnoooogo se idiotski ponasaju...gaze ljudima zito i ostavljaju poruke o konstantama koje poznajemo vec par stotina ili hiljada godina...

Ako u ovoj slici postoji neka tajna poruka ko kaže da je pravilno dešifrovana i da se to odnosi na broj Pi ?
 
Oni komuniciraju sa nama kako oni misle da je ok, sto je verovatno i ispravno jer ocigledno ne zele direktno da uticu na nas iz nekog razloga. U svakom slucaju je interesantan "fenomen" koji mislim da moze da se provali jedino ukljucivanjem vise ljudi u tu problematiku
Osim samih oblika mislim da su znacajna i mesta na kojima se ona stvaraju
 

Back
Top