Quantcast

ŽITNI KRUGOVI

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.668
Ovo mora jos jednom da se kvotuje =))
Па имаш професионалце који то могу за једно вече. Логично је да ће неком аматеру требати јако дуго, али што више радиш то ћеш бити бољи у томе. Први кругови су били буквално кругови. То се просто ради, а постајали су компликованији што су аутори истих постали бољи, па хтели да пробају и друге облике.
A reci mi, jel ima "profesionalaca" koji to mogu da urade za 15-20 minuta...? =))
Posto da ista znas o temi, vec bi znao da su neke od formacija nastale u roku od 15-20 minuta.

Aj sad ish.

Ghost65

Zainteresovan član
Poruka
307
Не би било лоше да прво изнесеш доказе за те 15-20 мин. кругове, а под доказе не мислим јутуб снимке и рекла-казала изјаве. Have fun.

А мене ћеш тешко отерати.

sbojana

Aktivan član
Poruka
1.901
Узмеш даску, вежеш канапом и газиш. Тако се праве. Нема ту ништа мистериозно.

Да су лепи, јесу, чак би рекао да су нека нова форма графита. Али прича да нико не зна како су настали, да су их направили ванземаљци и слично је смешно.
Gazis dasku??? Pa trebalo bi najmanje meseca dana da ovo naprave ljudi, a da pritom ne ugaze sve zivo okolo krugova.

Па имаш професионалце који то могу за једно вече. Логично је да ће неком аматеру требати јако дуго, али што више радиш то ћеш бити бољи у томе. Први кругови су били буквално кругови. То се просто ради, а постајали су компликованији што су аутори истих постали бољи, па хтели да пробају и друге облике.
Izvini ali ovako pravilne konture i krugove mozes samo da uradis sestarom, lenjirom i olovkom NA PAPIRU! Mis'im gluposti! A i ne verujem da ako neko ovozemaljsko bice ovo ume da uradi ne pokusa da unovci.

Ghost65

Zainteresovan član
Poruka
307
Gazis dasku??? Pa trebalo bi najmanje meseca dana da ovo naprave ljudi, a da pritom ne ugaze sve zivo okolo krugova.

Izvini ali ovako pravilne konture i krugove mozes samo da uradis sestarom, lenjirom i olovkom NA PAPIRU! Mis'im gluposti! A i ne verujem da ako neko ovozemaljsko bice ovo ume da uradi ne pokusa da unovci.
Истражи мало више.

Јер да јеси, знала би за разне форе и фазоне прављења ових чуда и знала би да неки то раде и за новац, па неби овакве бесмислице писала.

Poslednja izmena:

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.668
Истражи мало више.

Јер да јеси, знала би за разне форе и фазоне прављења ових чуда и знала би да неки то раде и за новац, па неби овакве бесмислице писала.
Ne lupetaj molim te, ti bilo kome da kazes da "istrazi malo vise" lol
a ni sam ne znas za najznacajnije formacije i to da su nastale u roku od 20-ak minuta...?

Imas problem da nadjes...? Istrazi malo vise.

sbojana

Aktivan član
Poruka
1.901
Истражи мало више.

Dobro ajde me uputi gde to da istrazim? Posto ti vec jesi, pa znas, ajde i nas uputi gde da i mi saznamo, mozda upoznamo i ljude koji to rade, da nas nauce pa i mi koju kintu da uzmemo.

sonnya

Početnik
Poruka
19
Не би било лоше да прво изнесеш доказе за те 15-20 мин. кругове, а под доказе не мислим јутуб снимке и рекла-казала изјаве. Have fun.

Ne vidim šta je problem sa rekla -kazala izjavama, zašto bi farmer očevidac na čijem polju nastane ovako nešto za 15 minuta lagao. Nikada nisam čula da se neki farmer oglasio sa "zatekao sam 3 čoveka kako mi uz pomoć daske i kanapa uništavaju usev". A 100% bi svi reagovali da im se tuđa ljudska ruka petlja po imanju. Pogotovo što bi ljudima (ako uopšte mogu tako nešto da naprave) trebalo toliko vremena da bi sigurno bili uhvaćeni na delu.

Što se tiče onog filma na kom ljudi prave krugove pitam se što nisu izabrali neki od komplikovanijih slika ako su već hteli nekoga da razuvere. Ovako su postigli suprotno videvši onaj bizarni rezultat na kraju.

coco bill

Poznat
Poruka
8.092
Истражи мало више.

Јер да јеси, знала би за разне форе и фазоне прављења ових чуда и знала би да неки то раде и за новац...
A ko ih placa i zbog cega?
Sta imaju ljudi od toga da unistavaju nekom njivu?
Ako to zaista rade ljudi, ja ne vidim nikakav smislen razlog - zasto?

Ice cool

Aktivan član
Poruka
1.827

skini google earth i posle ću ti ja dati koordinate.... z:hm:
videćeš to i na google earth-u...

svejedno ja ne verujem da su to vanzemaljci napravili....

možda su ljudi napravili zbog reklama....
možda je to radioaktivnost.....

sbojana

Aktivan član
Poruka
1.901
skini google earth i posle ću ti ja dati koordinate.... z:hm:
videćeš to i na google earth-u...

svejedno ja ne verujem da su to vanzemaljci napravili....

možda su ljudi napravili zbog reklama....
možda je to radioaktivnost.....
Daj nam svima koordinate, ja bih bas da vidim kako krugovi izgledaju iz svemira.

Napravljeno zbog reklama???? Pa ja nigde nisam videla da u zitnim poljima pise Coca-Cola ili Nike, Adidas... Sta se tacno reklamira putem tih krugova?

Radioaktivnost???? :zskace: Sladak si....

Seprtlja

Aktivan član
Poruka
1.848
Između svih prije spomenutih promjena Zemlje, koje se događaju u našem vremenu ljudske povijesti, događa se i skoro zanemareni čudni i ismijavani fenomen; pojava krugova usjeva svugdje na globusu u zadnje dvije dekade. Do danas je izvješćeno i katalogizirano nekih deset tisuća krugova usjeva. Mnogi tvrde kako su to prijevare/šale i stvarno je mnogo njih vjerojatno prijevara kao što je zloglasni par Doug & Dave zaveo svijet 1991. poravnavši svoje usjeve drvenim daskama.

Međutim obilje krugova usjeva koji se pojavljuju širom svijeta ne mogu vjerojatno biti šala samo nekoliko prevaranata. Krugovi usjeva su detaljno istraživani i pravi krugovi ne pokazuju nikakve znakove štete na usjevima, već samo spaljenost svijetlom na stabljici kao da su svinute nekom nepoznatom energetskom silom. Studije su otkrile promjene u elektromagnetskom polju koje okružuje krugove usjeva. Tko god ili što god je napravilo te krugove usjeva je irelevantno znaćenju poruke koje ti krugovi usjeva nose. Krugovi usjeva nam demonstriraju principe svete geometrije!

Elegantni i često fraktalni oblici krugova usjeva sadrže katkada očito skrivenu geometriju. Krugovi usjeva opisuju znanje koje je djelomično očuvano u prastarim tradicijama, te koje se može još i danas naći u mandalama Budista i Hinduista, arhitekturi crkava i katedrala, te mnogim vrstama umjetnosti kao na primjer u slikama Leonarda Da Vinci-ja.

mitjko

Zainteresovan član
Poruka
147
Uvek postoje neke nedoumice oko raznih pojava i onda to postane misterija :-) Medjutim, meni stvarno nije jasno kojom to geometrijom ljudi mogu da naprave slozene figure? Najvise od svega mi se namece pitanje promene magnetnog polja u zitu oko krugova.:dontunderstand: Ipak zvuci malo van domena obicnih zajebanata... :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.