zippo

Поздрав свима из Скопља, у четвртак идем на утакмицу Звезде, па дали може неко da mi каже где се у Београду налази нека продавница, где бих могао купити неки зипо упаљач. А ево и моје колекције

sgtir8.jpg

24qq2e1.jpg

357m0w5.jpg


...свега користим 3-4, док остали нису ниједном чкрапнути (тако да далеко од тога да сакупљање зипа претставља “статусни симбол“:), за мене то је само хоби, а најомиљенији су ми ова 2

55jmm0.jpg

http://oi47.tinypic.com/xx1fd.jpg

....као и реплика модела 1935 кој претставља први зипо упаљач искоришќен у комерцијалне сврхе.

Поздрав свима и све најбоље.
 
Поздрав свима из Скопља, у четвртак идем на утакмицу Звезде, па дали може неко da mi каже где се у Београду налази нека продавница, где бих могао купити неки зипо упаљач. А ево и моје колекције

sgtir8.jpg

24qq2e1.jpg

357m0w5.jpg


...свега користим 3-4, док остали нису ниједном чкрапнути (тако да далеко од тога да сакупљање зипа претставља “статусни симбол“:), за мене то је само хоби, а најомиљенији су ми ова 2

55jmm0.jpg

xx1fd.jpg


....као и реплика модела 1935 кој претставља први зипо упаљач искоришќен у комерцијалне сврхе.

Поздрав свима и све најбоље.
 
Odlična kolekcija Pižo..
Neki dokoni psiho ludaci su utvrdili da je Zippo tako privlachan mushkarcima zato shto podsetja na - pishtolj. Na oruzhje generalno, ima prost mehanichki mehanizam koji pravi buku, neshto kao zveckanje kljuchevima...ma psiholozi ludaci.
Dosta žena ih isto preferira...
very-cool-Metal-texture-female-Zippo-lighter-Woman-lighter_0.jpg

12730.jpg

2507996170088860711S425x425Q85.jpg

DRIBEN-zippo-pinup.jpg

zippo-girl1.jpg

Mada jeste često povezan sa vojnim radnjama noževima pištljima..
 
Imam negde jedan,hvata prašinu...Nikad ga nisam koristio-smrdi bemzinčina-lažu da
originalni ne smrdi...Gariša koristi i dismr ko klonjara...
Ostavio sam duvan-tek sad mi ne treba...U pecaroškom priboru u nepromočivoj
imam šibice...Prava stvar...
 

Back
Top