Zenska logika, glupost do gluposti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to je glup pristup, devojka zeli da je jedan momak poveze kolima a ne dva. Mozda ti i tvoji drugovi morate da preispitate kako se ponasate. Ako se devojka dopada nekom od vas, onda se dogovorite prvo ko ce to da bude ili nekako skontajte, mislim koja devojka zeli da je kuci voze dva muskarca? Svasta!:)) I da se pre toga prepiru ko ce da je odveze i da ona mora da bira. Mislim situacija je totalno idiotska i na kraju je ona ipak ispala pametnija od vas i ispalila vas obojicu. Naravno da u takvoj situaciji svako moze da pomisli da nesto nije u redu.
Zar zurke ne postoje izmedju ostalog za to da bi spajale ljude a vi muski se drzite zajedno ko slepljene zvake i ne umete da se odlepite ni kad su zene u pitanju, stvarno svasta, nije kao da nisam videla milion takvih situacija u zivotu. Tu je odgovor odmah zbogom pa vi razmislite zasto. Pricas u mnozini "nas dvojica smo joj ponudili da je vozimo kuci, nismo trazili dalje objasnjenje" U mnozini!! Razmisli malo sta tu nije u redu:)

Ne, ne nisi razumela situaciju...Moj drugar je istovremeno i njen drugar (ali samo drugar) i insistirao je da JA nju povezem sam, kad mi je vec usput, ali je ona rekla "Ni slucajno", a posle mi je on objasnio privatno da bi ona sela sa nama u kola, ali kada bi bio i on prisutan (tj. kada bi bili obojica :eek:), a sa mnom samim nece da je ja vozim.
Sta bi tek bilo da sam ja dao taj predlog, ili da sam 'nedaj boze' nesto navaljivao ili malo beobraznije flertovao sa njom pre toga, pa da joj se jave "one misli"...
Nego cista nesigurnost ili istripovanost, a ni jedno ni drugo me nimalo ne privlaci, zato gospoja put pod noge i pesaka!! :P:P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tacno je da se i mi muski u skorije vreme drzimo zajedno, pa pobogu naucili smo od vas; kad vas vidim da se onako kikocete i drzite za drugarice ko pijan' plota, ne mogu da ne pomislim na neke lezbo scene...Ali valjda se bolje razumete medjusobno ko ce ga znati.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top