Жене бирају мушкарце - да ли је ово женска срећа?

Na šta tačno misliš pod "серијско-моногамно створење" ?
Људско тело и психа су створени за „серијску моногамију“ како би се осигурала максимална генетска разноликост.

Један циклус „серијске моногамије“ траје у просеку три године (за то време дете ће постати мање-више самостално). Тада се осећај љубави према старом партнеру гаси и прелази на другог...

Односно, треба схватити да љубав жене (чак и ако је било могуће "запалити") неће трајати заувек и врло брзо ће се претворити у мржњу. А онда ће почети хистерични пакао...

То jecт врло брзо ће се нормална жена претворити у морално-психолошко чудовиште..
Preporučila bih ti da pripaziš kako pišeš o ženama ...
Cela tema ti je naglavačke i ružno postavljena, ostavlja gorak ukus u ustima...

O ženama ne pišeš lepo - generalno... da li su te toliko ranile, ili si ženomrzac, to nam reci,
da imamo tačku iz koje možemo da te posmatramo i shvatamo...

Sva je sreća pa ima muškaraca zdravorazumskih koji pišu i na ovoj temi...

Poslednja izmena:
Људско тело и психа су створени за „серијску моногамију“ како би се осигурала максимална генетска разноликост. Један циклус „серијске моногамије“ траје у просеку три године (за то време дете ће постати мање-више самостално). Тада се осећај љубави према старом партнеру гаси и прелази на другог...
Односно, треба схватити да љубав жене (чак и ако је било могуће "запалити") неће трајати заувек и врло брзо ће се претворити у мржњу. А онда ће почети хистерични пакао...
onda je pusti nek ide,da ne bi grizla tapacirung:rotf::rotf::rotf:

Људско тело и психа су створени за „серијску моногамију“ како би се осигурала максимална генетска разноликост. Један циклус „серијске моногамије“ траје у просеку три године (за то време дете ће постати мање-више самостално). Тада се осећај љубави према старом партнеру гаси и прелази на другог...
Ne slazem se i demant toga su ti parovi koji su docekali starost zajedno, izmedjuostalih i moji roditelji.

Preporučila bih ti da pripaziš kako pišeš o ženama ...
Cela tema ti je naglavačke i ružno postavljena, ostavlja gorak ukus u ustima...

O ženama ne pišeš lepo - generalno... da li su te toliko ranile, ili si ženomrzac, to nam reci,
da iz koje tačke da te posmatramo i shvatamo...

Sva je sreća pa ima muškaraca zdravorazumskih koji pišu i na ovoj temi...
Добро, онда ми објасните, молим, зашто мушкарци у просеку живе мање од жена?...

Naravno, ovo sve važi za odeljak žena i muškaraca koji su pali pod ovo ispiranje mozga današnjice, normalne žene i muškarci žive normalan život izolovan od ovih new age gluposti u uživaju u istom.
Tema i jeste za one ispranih mozgova...
Sva je sreća da postoje normalni parovi koji žive normalnim životom, neopterećeni ovakvim temama...
:heart2:

Људско тело и психа су створени за „серијску моногамију“ како би се осигурала максимална генетска разноликост.

Један циклус „серијске моногамије“ траје у просеку три године (за то време дете ће постати мање-више самостално). Тада се осећај љубави према старом партнеру гаси и прелази на другог...

Gde si ovo naučio?

Ne slazem se i demant toga su ti parovi koji su docekali starost zajedno, izmedjuostalih i moji roditelji.
Како да Вам одговорим... Ово је опет тешка тема... Услови у којима су живели наши родитељи и они у којима живимо сада су веома различити. Односно, искуство наших родитеља је за нас потпуно неприменљиво.

Poslednja izmena:
Како да вам одговорим... Ово је опет тешка тема... Услови у којима су живели наши родитељи и они у којима живимо сада су веома различити. Односно, искуство наших родитеља је за нас потпуно неприменљиво.
Opet, ne slazem se. Moji vrsnjaci imaju decu (2-3) i niko se nije razveo.
Sto rece Soradze i Aron, normalni muskarci i zene kojima mozak nije ispran zive sasvim normalno.

Како да Вам одговорим... Ово је опет тешка тема... Услови у којима су живели наши родитељи и они у којима живимо сада су веома различити. Односно, искуство наших родитеља је за нас потпуно неприменљиво.
Gde su tvoji roditelji živeli? U Rusiji?

Gde su tvoji roditelji živeli? U Rusiji?
Ja сам живем у Сибиру. Мој хоби су словенски језици. Комбинујем посао са задовољством. Учим српски и отварам очи мушкарцима. Google, наравно.

Ja сам живем у Сибиру. Мој хоби су словенски језици. Комбинујем посао са задовољством. Учим српски и отварам очи мушкарцима. Google, наравно.
Nemoj tti da nam otvaras occi.
Umemo to i sami bez prigodnih teekstova prevedenih putem Gugla.
Ako ne umes na srpskom da sam definises SVOJE razmisljanje mozes i na engleskom.
To su sluzbeni jezici foruma.

Nemoj tti da nam otvaras occi.
Umemo to i sami bez prigodnih teekstova prevedenih putem Gugla.
Ako ne umes na srpskom da sam definises SVOJE razmisljanje mozes i na engleskom.
To su sluzbeni jezici foruma.
Нико Вас не тера да читате. То je само МОJE задовољство. Кад се уморим од тога, престаћу то да радим. Али још се нисам уморио од овога...

Нико Вас не тера да читате. То je само МОJE задовољство. Кад се уморим од тога, престаћу то да радим. Али још се нисам уморио од овога...
Ma... Dobrodošao ti nama na Krstaricu, piši o čemu god hoćeš, uživaj... i nemoj skoro da se umoriš!

Ti nam, znači, iz celog naučnog rada izvučeš 5 rečenica, sklepaš temu i otvaraš oči našim muškarčinama?
Не морате веровати свему што сам овде написао... Не морате ни да читате ово... Да ли можете сами да одлучите шта Вам се свиђа, а шта не?

Back