Zenska logika, glupost do gluposti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eeee...kako je vagina pektoris desetkovala redove baba, zavladala je panika...na samitu baba-amatera koji se odrzzao na kalenich pijaci ubrzno nakon toga, odlucheno je da se pozove pomoch bez obzira na izdatke...jednoobrvi super-obarach...on se rado odazvao apelu i dojurio u svom vozilu marke BMW da spasi shta se spasiti mozze...cena sitnica...
 
Eeee...kako je vagina pektoris desetkovala redove baba, zavladala je panika...na samitu baba-amatera koji se odrzzao na kalenich pijaci ubrzno nakon toga, odlucheno je da se pozove pomoch bez obzira na izdatke...jednoobrvi super-obarach...on se rado odazvao apelu i dojurio u svom vozilu marke BMW da spasi shta se spasiti mozze...cena sitnica...

...a babe su skandirale

On je prazan
On je glup
Al' auto vozi skup
Stereo i erkondishn mogu sve
On i njegov BMW..
 
Skandiranje baba je alarmiralo decu iz oblizznjeg vrticha koja su se strashno obradovala pojavom velike kolichine baba i pojurila da sebi ulove po jednu dok josh ima...zavrshili su srechni i zadovoljni svi u parkichu gde su se ljuljali, igrali u pesku i jeli chokoladu pre ruchka....

:nono: Pipi, ovo je erotski-horor film. Pomahnitale babe jure, sustizu, sexualno iskoriscavaju i ubijaju muskarce
 
Dobra edukacija u temi.....

REDone je uspeo da neznanjem probudi ostarelu varijantu tih klinki na zurci....

Meni se namece pitanje , zar ljubav postoji kod 30+........zar to nisu sanjarije....i vrcenje oko prstiju bilo zivog coveka bilo metalne potvrde......

Kako je dobro apsurdom isterivati drugi apsurd.....
 
Eeee...kako je vagina pektoris desetkovala redove baba, zavladala je panika...na samitu baba-amatera koji se odrzzao na kalenich pijaci ubrzno nakon toga, odlucheno je da se pozove pomoch bez obzira na izdatke...jednoobrvi super-obarach...on se rado odazvao apelu i dojurio u svom vozilu marke BMW da spasi shta se spasiti mozze...cena sitnica...

:eek:
Nikako ne na Kalenić pijaci!
Tamo odlazi samo fini svet.
 
E jesi uklopio slichice, crkoh od smeha!
pianosmiley.gif
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???

Dobro aj, cak i da si ti smarac, kazem hipoteticki, valjda se na zurke dolazi da se socijalizuje s ljudima, i tu je verovatno bilo mnogo ljudi. Meni pada to napamet kad kazes zurka a pominjes samo tu devojku, sebe i drugara. Zurka od mozda 4,5 ljudi?:))
Ako je takva situacija onda je lako da nekom bude dosadno, ali ako je bilo vise ljudi, mozda oni nisu hteli da se druze s njom pa je ona tako ostala sama u cosku s mobilnim, ti i tvoj drug je niste zanimali, sto je normalno, nemas potrebe da budes ljut zbog toga. NIje strasno, ne mora svako svakom da se dopada.
Postoji tu mnogo mogucih scenarija. Ako je sedela na zurci i mnogo ljudi je pokusavalo da se druzi s njom ali ona je odbijala i odlucila da sedi sama s mobilnim, sad mozda je stidljiva, mozda su joj svi bili dosadni, a mozda je disocijalna sto moze da bude problem.
S druge strane ti nemas pravo da je osudjujes, to je njen zivot i njen izbor.
 
nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???

Pa to je glup pristup, devojka zeli da je jedan momak poveze kolima a ne dva. Mozda ti i tvoji drugovi morate da preispitate kako se ponasate. Ako se devojka dopada nekom od vas, onda se dogovorite prvo ko ce to da bude ili nekako skontajte, mislim koja devojka zeli da je kuci voze dva muskarca? Svasta!:)) I da se pre toga prepiru ko ce da je odveze i da ona mora da bira. Mislim situacija je totalno idiotska i na kraju je ona ipak ispala pametnija od vas i ispalila vas obojicu. Naravno da u takvoj situaciji svako moze da pomisli da nesto nije u redu.
Zar zurke ne postoje izmedju ostalog za to da bi spajale ljude a vi muski se drzite zajedno ko slepljene zvake i ne umete da se odlepite ni kad su zene u pitanju, stvarno svasta, nije kao da nisam videla milion takvih situacija u zivotu. Tu je odgovor odmah zbogom pa vi razmislite zasto. Pricas u mnozini "nas dvojica smo joj ponudili da je vozimo kuci, nismo trazili dalje objasnjenje" U mnozini!! Razmisli malo sta tu nije u redu:)
 
Josh jedna greshka red...smarao si dve cure na istoj zzurci...trebao si da budesh uporan i smarash onu sa mobilnim...na kraju bi pristala na shta god da prestanesh...rasipanje energije nikad nije dobro...

I to da je smara bez ortaka koji je zalepljen za njega ko zvaka, pa bi video da situacija uopste nije tako tragicna. :)))

Vidim da sam se ukljucila kasno ali sticu cu vas, tek sam na prvoj strani:)))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top