Женска демоверзија у сексуалним односима.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Poruka
195
Демоверзија је скуп скуп женских манипулативних техника створених да привуку мушкарца, изазову позитивне емоције, симпатију и жельу за дугорочну везу. Други називи су „режим намамљивања“ или „промоција“. Обично престаје након регистрације брака.

Овакво понашање жене произилази из генетског програма за стварање повољног емоционалног и психолошког окружења за одмор и опоравак мушкарца. Остаци деловања овог програма, који жена укључује и искључује по потреби, када јој то буде од користи, зове се „демоверзија“.

Да, жене, када им то одговара, могу савршено да створе дивну емоционалну и психолошку микроклиму у односима.

Али просечној жени не треба нормална породица – потребно јој је:
1. да се оплоди од најодвратнијег сточног генетског смећа (алфа мушкарци);
2. да пронађе донатора за паразитизам. Ово је све.

Да ли сте се Ви и(или) Ваши пријатељи сусрели са женском демоверзијом?

:zblesav:
Wow..kakav termin
Демо верзија жене, верзија која служи за демонстрацију њених квалитета.
Само што дотични овде говори о демо верзији која није верна правој верзији жене.
О жени која се представља као једно а заправо је нешто друго.
Док мами и шећером те храни, кад намами и хлеба ти забрани.

Демо верзија жене, верзија која служи за демонстрацију њених квалитета.
Само што дотични овде говори о демо верзији која није верна правој верзији жене.
О жени која се представља као једно а заправо је нешто друго.
Док мами и шећером те храни, кад намами и хлеба ти забрани.
Citav ljudski rod se ponasa na slican nacin

Смешно је, али изазива много фрустрација код мушкараца, посебно ако мушкарац не изгуби сексуални апетит, може изгледати монотоно и досадно и може се осећати превареним као када купује одређене производе у Гомеку.

Citav ljudski rod se ponasa na slican nacin
Истина.

Мене више мучи то што он, као аналитички, константно говори лоше о нама алфа мужјацима и нико се не буни :think:
А кад говори лоше о женама, сви одмах скачу.

Као ми смо сад некакво најодвратније сточно генетско смеће, некакви криминалци . . .

Истина.

Мене више мучи то што он, као аналитички, константно говори лоше о нама алфа мужјацима и нико се не буни :think:
А кад говоре лоше о женама, сви одмах скачу.

Као ми смо сад некакво најодвратније сточно генетско смеће, некакви криминалци . . .
Stocno genetsko smece 😂 Ovo je prejako 😂

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back