Zenska logika, glupost do gluposti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма не.. онда би отишле у парк... где они играју шах и хране голубове..:lol:

Ovo mi daje dobru ideju za horor film.
Babe u ozbiljnim godinama bivaju zarazene cudnim virusom koji izaziva sexualnu pomamu.
U velikim grupama lutaju gradom i napadaju mushkadiju.
Penzioneri po parkovima prvi stradaju mada mole za milost....:mrgreen:
Close up na rasturene sahovske figure, pogazene pumpice za astmu i tela nesrecnih penzionera, postradalih u parku
 
Ovo mi daje dobru ideju za horor film.
Babe u ozbiljnim godinama bivaju zarazene cudnim virusom koji izaziva sexualnu pomamu.
U velikim grupama lutaju gradom i napadaju mushkadiju.
Penzioneri po parkovima prvi stradaju mada mole za milost....:mrgreen:
Close up na rasturene sahovske figure, pogazene pumpice za astmu i tela nesrecnih penzionera, postradalih u parku

Haha, boles'. :lol:
 
Ovo mi daje dobru ideju za horor film.
Babe u ozbiljnim godinama bivaju zarazene cudnim virusom koji izaziva sexualnu pomamu.
U velikim grupama lutaju gradom i napadaju mushkadiju.
Penzioneri po parkovima prvi stradaju mada mole za milost....:mrgreen:
Close up na rasturene sahovske figure, pogazene pumpice za astmu i tela nesrecnih penzionera, postradalih u parku

Da bi slika bila potpuna, neophodno je da dotične g-đe (u ozbiljnim godinama) okolo trče gole.
U gro planu: rigor mortis koji je već zahvatio određene delove tela nesrećnih penzionera.
p.s. Predlažem prisustvo gavranova, u duhu tradicije.

Može i gluplje. :mrgreen:
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???

Kako tebi mora da je dosadno pa obracas paznju na ovakve gluposti.
Je l bilo pica na zurci? Droge? Riba?Golotinje? :mrgreen:
A ti sedis kao babetina i smaras.
 
Ovo mi daje dobru ideju za horor film.
Babe u ozbiljnim godinama bivaju zarazene cudnim virusom koji izaziva sexualnu pomamu.
U velikim grupama lutaju gradom i napadaju mushkadiju.
Penzioneri po parkovima prvi stradaju mada mole za milost....:mrgreen:
Close up na rasturene sahovske figure, pogazene pumpice za astmu i tela nesrecnih penzionera, postradalih u parku
А након тога одлазе на журку, где ће заразити омладину..:roll: или су већ биле тамо и заражене су од омладине...:roll:
 
A na zurci...omladina se smara, prevrce ocima, kucka po mobilnim telefonima....a onda, upadaju raspomamljene babe i napastvuju mladiche.

Neki od mladicha se ni ne brane...:mrgreen:
Девојка бр. 1 с почетка приче, подиже подиже поглед, призор јој је смаран, и наставља да куцка.
Разбијачица вуковац (бр. 2) вриштећи и машући ручицама напушта просторију...
 
Девојка бр. 1 с почетка приче, подиже подиже поглед, призор јој је смаран, и наставља да куцка.
Разбијачица вуковац (бр. 2) вриштећи и машући ручицама напушта просторију...

Hm... :roll: Dakle, devojka br. 1 je "finalna devojka". Ima sve potrebne atribute: hladnokrvnost i hrabrost. Ona će spasiti svet od pomahnitalih golih baba. (To ćemo razraditi naknadno.)
Babe uleću, mašući džinovskim brushalterima...

Aj sad gluplje... ako može. :lol:
 
Hm... :roll: Dakle, devojka br. 1 je "finalna devojka". Ima sve potrebne atribute: hladnokrvnost i hrabrost. Ona će spasiti svet od pomahnitalih golih baba. (To ćemo razraditi naknadno.)
Babe uleću, mašući džinovskim brushalterima...

Aj sad gluplje... ako može. :lol:

Napastvuju postavljaca teme.
Pohotno ga svlace i bacaju se na njega
On se ne buni.
Zlostavljaju ga satima i na kraju ubijaju udarajuci ga opustenim grudima i koshcatim kolenima....
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???

To su sigurno novosadjanke... :lol:`
 
Другари који су покушали да га одбране, леже онесвешћени јер су их бабе гађале протезама...

A zatim se natrpaju u njegov auto i nateraju ga da ih proveze kroz zastakljena vrata policijske stanice. Raspomamljene orgije se nastavljaju. Sef policijske stanice trazi pojacanja.
Babe naviru sa svih strana i besomucno grabe omladinu.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top