Zene & Pivo? Da ili ne?

Imaš dobro pamćenje, Robine, bilo bi neprirodno da onako dobra cica nema brojne obožavaoce na forumu. A tvoj sarkazam, Kojot će razumeti kao želju da joj Dača prenese i tvoj srdačan pozdrav.

Ne znam za ostale, ona i ja smo se iskreno gotivili, i ja je od srca pozdravljam, ma koliko to tebi smetalo. :)

Još mi samo recite, Robin ili ti, koga treba da pozdravim, ili obožavam, pa mogu s njom i na to pivo... :???: :rumenko: :?:
 
Oni romantični, opisuju alkoholizam u Krstarovu kao maglovito iskušenje u slatkoj pravoslavnoj provinciji. Istina je da alkohol, stari neprijatelj tela, polako uništava čuvenu krstarovsku dušu. Naučnici se svi redom slažu, da je uspešno lečenje povezano pre svega s vraćanjem vere u potenciju, koju je alkos-pivopija nepovratno izgubio. Sumnja u srećan ishod lečenja u vezi je s erekcijom, koja je za svakog pivopiju divna uspomena iz rane mladosti. Krug je začaran; on pije pivo da zaboravi da mu se nije digao, a ne diže mu se zato što pije.

Nova metoda ponikla iz eksperimentalne alkoholičarske baze "Savremenko", pokazuje zapanjujuće rezultate. Golog pacijenta uvezuju oko butina i ramena kožnim kaiševima, na kojima se nalaze kuke s debelim lancima. Telo se polako, licem nadole, čekrcima podiže da visi paralelno s tlom. Dok ono tako visi kao balvan Milića od Mačve, zemljina teža vuče pivopijin penis, te i on visi pod pravim uglom u odnosu na telo. Pivopija stiče utisak da njegov ud u stvari ne visi, već stoji. Ispod njega nalazi se bazen s ledenom vodom koja odozdo hladi, dodajući potrebnu čvrstinu ovoj virtuelnoj erekciji.

U eksperimentu se otišlo još dalje. Krstarovski naučnici su pokušali da ovako pripremljenog pivopiju, spuste na ženu pivopiju kako bi se obavio snošaj, ali ovaj drugi deo eksperimenta, da li zbog greške u proračunu ili nedovoljno niske temperature u bazenu, nije urodio uspehom. Krstarovskim naučnicima ne nedostaje entuzijazam. "Za početak, važna je erekcija u glavi", kaže istaknuta naučna radnica Muvalo Macanović, "lako ćemo sa onom između nogu".
 
Ja volem crno pivo..to se ne vazi ..jel da? a i po nekada svetlo..ladno..da zamagli casu..:mrgreen:
Teška srca moram da te obavestim da za naučni eksperiment "Dajte impuls Životi", čaša-dve piva, bilo da se radi o crnom, žutom ili belom, nije ni od kakvog značaja. E, ako bi razmislila o povećanju dnevne količine popijenih piva, mogao bih da te preporučim timu krstarovskih stručnjaka, na čelu sa exspertskom trojkom koju sačinjavaju: prof. dr. Muvalo Macanović - specijalista za pivo i alkoholna pića sa visokim procentom alkohola, prof. dr. Gospođica 14 - specijalista za crna vina, bela piva i lakše opijate i specijalista za bela vina i crna piva - doktorka Alal Vera. :heart:

Krstarovo će znati da ceni tvoju nesebičnu žrtvu, a sve u cilju daljeg razvoja nauke i tehnike ispijanja veće količine (od tri) piva. Ko zna, možda nam, uz tvoju (i Kojatkinovu) nesebičnu pomoć, opisani ekperiment konačno uspe. :)
 
Preko jednog može da bude i dva..... i to piva..... a pivo samo budale eksiraju......... a ja popijem dva piva i niš' mi ne bude.
Mada zavisi da li toče i kakvo đubre izlapelo toče, nekad me i u'vati..... a nekad me ne u'vati ni tri čaše crnog vina..... a nekad mi ne bude ništa ni od 6 tekila........ a nekad se pogubim od čašice brlje.

Al' moja mama tvrdi da se napije od pola čaše vina :rumenko: tako da možda i jeste do generacije :lol:
 
E sad ti meni objasni nešto, da li si bio čika pre 15-ak godina ili si tad postajao čika?

I da li je jedno pivo ono što nas učini neuračunljivim ili tada tek postajemo neuračunljive? :lol:

(Mislim da je u tvoje vreme u konzervativnijim sredinama bilo "šik" glumiti sekicu koja se opije od dva piva i da ti još uvek živiš u toj zabludi..... to eto mislim :mrgreen: )
 
E sad ti meni objasni nešto, da li si bio čika pre 15-ak godina ili si tad postajao čika?

I da li je jedno pivo ono što nas učini neuračunljivim ili tada tek postajemo neuračunljive? :lol:

(Mislim da je u tvoje vreme u konzervativnijim sredinama bilo "šik" glumiti sekicu koja se opije od dva piva i da ti još uvek živiš u toj zabludi..... to eto mislim :mrgreen: )
Čika sam postao kad ste ti i Banši počele da me tako zovete...a žene alkose nisam nikad voleo.
 
teshka se bitka bije...vidim...biti il' ne biti...pitanje je sad... da l' da pijem pivo i sednem u 'lad... :):):)

Ljudi moji...ja mislim da je ipak lepo kada zensko pije pivo...pogotovu...vi mushkarci trebate da volite takve...jer su jeftine za izdrzavanje...Izvedesh devojku u grad...i jeftinije prodjesh kada umesto koktela od 300 din. pije pivo od 100...a ima i lepih piva...koja bash idu uz zene...

Shta mislite o tome???
 

Back
Top