Zene & Pivo? Da ili ne?

Pa ko kaze da zena...na fin nachin ne moze da popije pivo...ne mora iz flashe da navrce...moze cevka...ili lepa chasha...eh...kakvih sve chasha za pivo ima...da ne poveruje chovek da je to "mushko" pice...
Zena koja pije pivo...je jaka i zdrava...ma ZENA ZMAJ!!!
Topmodelsice jesi to ti? :eek:

A meni baš filing da šljokam iz flaše. Još ako je u mestu zabranjeno cevčenje na šta se osobito gadim..... milina :heart:

Laško + tequila = :heart:
 
Moram da prilozim recept za meni omiljenu stvar (vec sam negde pisala ali nema veze).
Black&Tan
Crveno pivo (ko ne zna sta je, neka gugla :D) sipati 2/3 pa onda jako polako, preko kasike u to sipati Ginis (ili bilo koje crno pivo). Treba da se odvoji tj da se vidi crta izmedju

Drugo omiljeno :D mi je bilo koji white ale.
 
Ne gledaj da napišeš nešto više, nego gledaj da ih gledaš kad popiju nešto više...:)
Ma dobre su i tad, štaviše, većina mojih prijateljica mnogo bolje podnosi alkohol nego muškarci.
Ti muškarci su, nažalost, uglavnom njihovi muževi. Na sreću i obostrano zadovoljstvo, većina su bivši. :lol:

"Volim dobru tetu, najbolju na netu".
Dopada mi se ovo. :)

Dopada mi se i Zrenjanin. :)

A tek što mi se dopadaju Zrenjaninke, uf. Pozdravi mi Goššćicu, Dačo. :cool:
 
Ma dobre su i tad, štaviše, većina mojih prijateljica mnogo bolje podnosi alkohol nego muškarci.
Ti muškarci su, nažalost, uglavnom njihovi muževi. Na sreću i obostrano zadovoljstvo, većina su bivši. :lol:

"Volim dobru tetu, najbolju na netu".
Dopada mi se ovo. :)

Dopada mi se i Zrenjanin. :)

A tek što mi se dopadaju Zrenjaninke, uf. Pozdravi mi Goššćicu, Dačo. :cool:

"Javlja mi se" da si u pravu za sve to, i za alkoholisane prijateljice, i za muževe i bivše muževe, i za "sreću i obostrano zadovoljstvo" , i za "tetu" koja nam se dopada... ;) :D
Gošćica je? :dontunderstand: :?:
A Zrenjanin i Zrenjaninke, he he he, pa sinoć su otvoreni Dani piva, petodnevni festival piva na gradskim trgovima. Sinoć je bila neviđena vrućinčina i pun grad ljudi, naravno i gomila klinki, cura, mladih mama i dobrih teta, sve one odgovarajuće (ne)obučene, sa pivčugom koja se lila na sve strane. Imalo je šta da ti se dopadne... :super:
Još mi je ostala u memoriji neka curica, visoka, preplanula plavušica, onako seksi građena, ne manekenski, nego ono "sočna", popunjena svuda gde treba, u nečem što bi se teškom mukom nazvalo haljetak...:D Nju sam izdvojio iz te mase lepotica koje su čitavu noć paradirale samo zato što me je nasmejala, non stop je pokušavala nemoguće - da tu krpicu preraspodeli tako da njom pokrije vitalne delove svog fenomenalnog tela. Trebalo je videti to uzaludno natezanje, cimanje, pomeranje...Džabe, "sevalo" je "meso" samo tako, pravi merak, nije mi ni bilo do piva...:super:
:bye:
 
Ma dobre su i tad, štaviše, većina mojih prijateljica mnogo bolje podnosi alkohol nego muškarci.
Ti muškarci su, nažalost, uglavnom njihovi muževi. Na sreću i obostrano zadovoljstvo, većina su bivši. :lol:

"Volim dobru tetu, najbolju na netu".
Dopada mi se ovo. :)

Dopada mi se i Zrenjanin. :)

A tek što mi se dopadaju Zrenjaninke, uf. Pozdravi mi Goššćicu, Dačo. :cool:

koliko se sjecam ima ona nekoliko kandidata...koji je "pozdravljaju"
 
koliko se sjecam ima ona nekoliko kandidata...koji je "pozdravljaju"
Imaš dobro pamćenje, Robine, bilo bi neprirodno da onako dobra cica nema brojne obožavaoce na forumu. A tvoj sarkazam, Kojot će razumeti kao želju da joj Dača prenese i tvoj srdačan pozdrav.

Ne znam za ostale, ona i ja smo se iskreno gotivili, i ja je od srca pozdravljam, ma koliko to tebi smetalo. :)
 
D1329~Alcohol-Posters.jpg

beerugly.jpg

alcohol_2007.jpg
 

Back
Top