Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala vam na odgovorima. Srećom pa ni jednoj od vas ne planiram da banem nenajavljena. :malav:
Ja znam da sam ja uvek oduševljena kada mi dođu oni koje volim. Sve planove izmenim u hodu, i ne budem ni neraspoložena, ni iznervirana.
Pa shodno tome, u subotu krećem na put dug 180km. Da iznenadim nekog ko ni u malom mozgu nema da bih se ja mogla pojaviti ispred vrata. Uzdam se u to da dobro poznajem tu osobu.
Pisaću vam kako je bilo.
 
Ne smeta mi ako su ljudi iz daleka i dugo se nismo videli...zapravo ne smeta mi ni ovako, ali mi bude zao i neprijatno jer ne mogu da im se posvetim u zeljenoj meri...zato vise volim kad se najave i kad se najavim...uzmem svo bogovetno vreme za njih i bude nam svima super...volim kad smo fokusirani jedni na druge,,,
 
Kada bi vam se neko, koga volite i ko vam je drag, pojavio nenajavljen ispred vrata, da vas iznenadi za vaš rođendan, kako bi se osećale?

Super! Bas bih se obradovala. :)

I ako nisam tip osobe koja voli iznenadne posete. Ali to je zato sto je kod mojih roditelja vecito bilo kao na zeleznickoj stanici. Jedni izadju, drugi udju i tako do ko zna koje doba noci. Njima to nije smetalo, jer je to bilo njihovo drustvo, ali meni jeste.
Jbt 7 sati u jutro, u gacicama izlazim iz sobe i idem prema kupatilu...“Gologuzanka, gde si ti posla?!“ - glas od komsnice. Jeste, sali se i draga mi je, ali mene je blam i nerviralo me je sto u rodjenoj kuci ne mozes da se opustis i u jutro krmeljiv odes do kupatila, nego sam u strahu morala da se oblacim i sredjujem, jer nikad ne znas ko nam je u poseti.

Ali kad stvarno pomislim na svoje prijatelje, pogotovo one koje dugo nisam videla, onda bih se stvarno obradovala. :)
Ovo je sve bilo drustvo mojih roditelja.
 
Hvala vam na odgovorima. Srećom pa ni jednoj od vas ne planiram da banem nenajavljena. :malav:
Ja znam da sam ja uvek oduševljena kada mi dođu oni koje volim. Sve planove izmenim u hodu, i ne budem ni neraspoložena, ni iznervirana.
Pa shodno tome, u subotu krećem na put dug 180km. Da iznenadim nekog ko ni u malom mozgu nema da bih se ja mogla pojaviti ispred vrata. Uzdam se u to da dobro poznajem tu osobu.
Pisaću vam kako je bilo.

Bravo bravo :)

- - - - - - - - - -

Ako neki crnac otvori vrata neka kaze da je pogresila adresu i tutanj odande... :))))

Vidi bogaTi... kad bih presla 180 km , najmanje sto bih ocekivala je crnac... :malav:
 
Hvala vam na odgovorima. Srećom pa ni jednoj od vas ne planiram da banem nenajavljena. :malav:
Ja znam da sam ja uvek oduševljena kada mi dođu oni koje volim. Sve planove izmenim u hodu, i ne budem ni neraspoložena, ni iznervirana.
Pa shodno tome, u subotu krećem na put dug 180km. Da iznenadim nekog ko ni u malom mozgu nema da bih se ja mogla pojaviti ispred vrata. Uzdam se u to da dobro poznajem tu osobu.
Pisaću vam kako je bilo.

Jel si spremila kutiju sitnih kolača?z:mrgreen:
Ma sigurna sam 100% da će ti se obradovati tamo kad odeš.
 
Hvala vam na odgovorima. Srećom pa ni jednoj od vas ne planiram da banem nenajavljena. :malav:
Ja znam da sam ja uvek oduševljena kada mi dođu oni koje volim. Sve planove izmenim u hodu, i ne budem ni neraspoložena, ni iznervirana.
Pa shodno tome, u subotu krećem na put dug 180km. Da iznenadim nekog ko ni u malom mozgu nema da bih se ja mogla pojaviti ispred vrata. Uzdam se u to da dobro poznajem tu osobu.
Pisaću vam kako je bilo.

...bas me zanima kako je proslo, a ja bih se jako obradovala i sa i bez torte da mi neko dodje na vrata i iznenadi me za rodjendan ili mimo rodjendana, volim svoje prijatelje i uvek sam srecna kad nekog vidim na vratima.....
 
bilo bi mi drago, jer neko koga volim i ko mi je drag , ne moze da mi pokvari planove,
osim ako je neki odlazak na put, u pozoriste ili koncert..

:)

Upravo ovo boldovano se dogodilo. Sinoć mi je rekla da večeras ona i muž idu u pozorište, pa sam ja odustala od puta. Ja se ne bih dobro osećala da je plan morala da menja zbog mene. Ali zato je sutra ceo dan kod kuće, dekoriše torte po koje joj dolaze posle podne, pa ja ujutru krećem na put. Torta je reform, što duže stoji, to je bolja. :)

Sutra javljam kakva je bila reakcija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top