Žene navijači!

Navijačice bre

  • Navijam za Zvezdu

  • Navijam za Partizan

  • Navijam za FK/KK ________?

  • Ne ***** ja to ni 5 posto


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)

Zoki, otkud ti na ženama? :lol::zcepanje:
 
Davnih dana, nekih sedamdesetih, bila sam vatreni navijač i navijala: "Dule Savić"-prvi fudbaler kome je stadion skandirao ime i prezime.
Za koga navijam? Pa za Zvezdu..a moja kuma za Partizan...i tako smo nas dve nekada, u to davno vreme, slušale zajedno prenose "večitog derbija" preko radija, obe sa šalom i kapom svog kluba....
A opet, moj sin ne voli sport, prezire fudbal, ne navija ni za koga...A ja sam srećna zbog toga, jer navijanje je davno izgubilo svaku vezu sa sportom, pretvorilo se u nešto ružno....kao da danas nije toliko važno navijati koliko mrzeti suprotni klub, ili svaki drugi klub, i potući se i napraviti štetu i porazbijati sve što im je pod rukom...
eto....bilo nekad, navijala sam poslednji put dok sam bila u drugom stanju i kad smo postali prvaci sveta u fudbalu:p
 
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)

Navijam za Zvezdu, od malena
Idem na utakmice ponekad, i na fudbal i na basket
Grickam semenke
Psujem u kuci dok gledam ko kocijas
A na utakmici navijam:rumenko:
Sad sam popiz.dela na igru Zvezde
Sramota
Oni nemaju pojma:(
 
Nikada nisam bila fan fudbala, ali nije mi bilo strano da pogledam utakmicu u dobrom drustvu...nebitno ko igra...
Ali, zbog svega sto se desavalo i desava, zbog debilizma i fanatizma, zbog ljudske gluposti, obesti, zbog ispranih mozgova, zbog busanja, zbog unistavanja zivota i imovine, zbog razbijenih glava i lokvi krvi gnusam se na svaku pomisao na fudbal...sinonim za navijanje - vandalizam!
Nekada je to bio porodicni sport i spektakl na koji se dede vodile unuke, ocevi sinove, a danas ?

Navijam za zdrav razum...preko im/nam je potreban!!!
 

Back
Top