Zene i VOJSKA??????

Courtney:
Keeper:
Courtney:
Niko ne treba da ide u vojsku.Niko ne treba da ratuje.Necu da moj decko ide u vojsku :cry: :cry: :cry:

nece ici, jer ne idem ni ja, a godinu dana sam stariji :lol:
treba vojska da se ukine 2007. a ja taman tad zavrsavam faks (tako bi trebalo :lol: )
a i ako budem morao da idem, palim preko grane, makar spavao u djubristu negde u madjarskoj bugarskoj, svejedno, ko da je bolje u kasarnama 8)
vojska je glupost, zar ne vidite da sve normalne zemlje ukidaju i uvode profesionalnu vojsku?
ja da bacim godinu svog zivota na drndacenje sa uniformom, bas me brigaaaa
Ici ce ako ne upise neku visu! :cry: Jooooooj,necu.....koliko traje visa?

otkud znam, zavisi koja ... mozda tri godine.
ma pazi, do 21. god. ne smeju da ga diraju, a on ce imati 21 bas 2007. kada bi trebalo da se ukine vojska 8)
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Niko ne treba da ide u vojsku.Niko ne treba da ratuje.Necu da moj decko ide u vojsku :cry: :cry: :cry:

nece ici, jer ne idem ni ja, a godinu dana sam stariji :lol:
treba vojska da se ukine 2007. a ja taman tad zavrsavam faks (tako bi trebalo :lol: )
a i ako budem morao da idem, palim preko grane, makar spavao u djubristu negde u madjarskoj bugarskoj, svejedno, ko da je bolje u kasarnama 8)
vojska je glupost, zar ne vidite da sve normalne zemlje ukidaju i uvode profesionalnu vojsku?
ja da bacim godinu svog zivota na drndacenje sa uniformom, bas me brigaaaa
Ici ce ako ne upise neku visu! :cry: Jooooooj,necu.....koliko traje visa?

otkud znam, zavisi koja ... mozda tri godine.
ma pazi, do 21. god. ne smeju da ga diraju, a on ce imati 21 bas 2007. kada bi trebalo da se ukine vojska 8)
Nadajmo se najboljem...
 
Само имате среће што ови * из Владе укидају војску, иначе бих ја све (и жене и мушкарце) на 36 месеци. Како Израелци, сви по 30 месеци и види колико пара имају! Ја сам ипак један од највећих бораца за женска права. Трудим се да се женама нека права одузму да би се изједначили са мушкарцима :twisted:
 
Tinar:
Ja bih ishla. Chak sam dobila poziv za regrutaciju iz Francuske. :lol: Ljudi me pitaju da li cu ici. :roll: Mada, kod nas ne bih nikad ali negde drugde, shto da ne. Mislim, nishta opasno. :?
Mozes da se prijavis i u Legiju stranaca :wink: :lol:
Btw. to nishta opasno... ne bih se bash slozio, mislim, nije to tako sve, odes tamo oni te nesto obucavaju, paze na tebe, sve kao lepo i naivno. Mani se corava posla...
 
Војска је савршено место да мамина и татиона деца очврсну! Цео живот под стаклени звоном, е онда ајде пуну ратну опрему па уз брдо, да видиш шта је живот!
 
Kad_LupimLupim:
Tinar:
Ja bih ishla. Chak sam dobila poziv za regrutaciju iz Francuske. :lol: Ljudi me pitaju da li cu ici. :roll: Mada, kod nas ne bih nikad ali negde drugde, shto da ne. Mislim, nishta opasno. :?
Mozes da se prijavis i u Legiju stranaca :wink: :lol:
Btw. to nishta opasno... ne bih se bash slozio, mislim, nije to tako sve, odes tamo oni te nesto obucavaju, paze na tebe, sve kao lepo i naivno. Mani se corava posla...
Ma nisam ja rekla da nije opasno, nego da ne bih ja radila neshto opasno. Mozda medicina ili tako neshto. Ali, nije loshe da idem u avijatichare ili neki special force. 8) Ipak, terorizam je u usponu. Malo iskustva nije na odmet... :wink:
 
e ne seri*te zasto ne bismo isle u vojsku? I to bas na bojno polje, i ovako smo pametnije od vas. Mogu da se kladim da bismo se bolje snasle nego vi.! A ti corey kad si rekao da treba da budemo u kuci, pa imas srece sto to nisi rekao preda mnom jel bih te ubila na licu mesta!
Meni je vojska takodje preterana, i rado bih isla. Ali su mi zesce smesne ove ribe sto su se popalile na vojnicke pantalone i uopste taj fazon... :evil:

aj sad ga i ti pretera ....video bi zene u nekoj 63 pdobranskoj ili vojnoj policiji ili sta slicno ......posle te obuke bi nas tuzile zbog diskrimincije. Svi smo mi jaki na recima . ja sam za zene u vojsci ali kao kuvari ...administracija i sl. i to samo zato sto postujem zene
 
e ne seri*te zasto ne bismo isle u vojsku? I to bas na bojno polje, i ovako smo pametnije od vas. Mogu da se kladim da bismo se bolje snasle nego vi.! A ti corey kad si rekao da treba da budemo u kuci, pa imas srece sto to nisi rekao preda mnom jel bih te ubila na licu mesta!
Meni je vojska takodje preterana, i rado bih isla. Ali su mi zesce smesne ove ribe sto su se popalile na vojnicke pantalone i uopste taj fazon... :evil:

:lol:
Žene ne bi trebalo da idu u vojsku. Ovde pričamo o obaveznoj vojsci za sve žene, kao u Izraelu, na primer.
Ko želi da ide da se valja po blatnjavim rovovima i ustaje u 4 ujutru, nek izvoli, meni lično ne smeta.
Ali lično mislim da ženama nije mesto u vojsci, barem ne dok je ovo vreme još relativno mirno. I nije baš da treba da ostanemo u kući, ali slažem se da ima nekih poslova i obaveza koje nisu za ženu. Uostalom, feminizam je danas ideologija za budale. Dobile smo jednaka prava pre 60 godina, i toliko navaljuju sa tim, da počinjem da mislim da su danas muškarci u minusu.
 
Ne,zna se gde je mesto zenama...
kuhinja.jpg
 
Uostalom, feminizam je danas ideologija za budale. Dobile smo jednaka prava pre 60 godina, i toliko navaljuju sa tim, da počinjem da mislim da su danas muškarci u minusu.

Slazem se... :P

@tema

Pazi zene i vojska...pa videli ste svi na filmovima sta se desava zenama koje vojnici uhvate...:lol:
Daj, molim te...

A ova Lucky se taaako prosrala i ostala ziva nekim cudom...nikad vecu glupost na forumu nisam procitao... :roll:
 
Jos nesto, mislim da one zene sto serendaju kako bi u vojsku to pricaju samo zato sto je zenama, valjda, zabranjeno da idu u vojsku i zato sto vecina nas muskaraca misli kako je zenama mesto kod kuce...zele da se dokazu kako su i one "opake", nista drugo!

A kad bi uveli to da i zene moraju "vracati dug" drzavi, video bih koliko bi zena srecno skakutalo...ovako mogu da glume da su opasne i da pricaju kako zele u vojsku samo zato sto znaju da nema nista od toga... -.-

Mada sad izgleda kraj vojske za sve nas... :/
 

Back
Top