Zene da li smete ?

Meni ne ide u glavu da se neko venca vise od jedanput !!!!!!!
taj ne kapira brak i tu je di ende
Ozbiljno? :eek:
Brak je kao veza, samo sa papirom. Ne daj Boze da sam se za prvog udala i sa njim doveka ostala. Tacno bih prekratila sebi muke. Nekada jednostavno ne ide (bila to veza ili brak) i bolje da se razidju nego da zderu jedno drugom zivce dok neko ne otegne papke.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog
Pa ako mozes da ga zavolis takvog polovnog(!!!!!!!!!!!:eek:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), to znaci da on kao osoba ima dovoljno kvaliteta i onda nista od navedenog nije problem. Pametan covek koji je motivisan da mu uspe drugi brak ima nacina sve da uskladi.

Za razliku od njega mnogi nepolovni (neraspakovani :lol: )nisu dovoljno dobri za brak.

Ako pitas, verovatno da osecas da to nije to, a i ako ga gledas kao polovnog koga mozda cak nije moguce ni zavoleti takvog, bolje ga ostavi nekome ko ce ga voleti i ceniti.
 
Brankila, to nije brak . Moje misljenje je da se treba udati za prvog , naravno jedinog , poslednjeg

Modesti, ja se ne mogu razvesti jer se sa brakom ne zajebavam i zaista zelim uspeh.

Ali ti coveku unapred podmeces sve i svasta, a on ima jedini "greh" sto je posteno izasao iz braka, umesto da laze i vara zenu i zivi kobajagi u skladnom braku. I ako ne mozes da zivis sa tim, nemoj da budes sa njim ni trena. Jer ako ti u svojoj glavi nisi rascistila da je to njegov zivot pre tebe, koliko on i da se trudi ubuduce ti ces biti ta koja ce sve da pokvari u vasem odnosu sopstevnim sumnjama, a verovaces da je do njega, jer je covek s "hipotekom".

(Ja nisam razvedena, ali kontam kad ne ide da je to jedino ispravno resenje.)
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

au
pa nije polovan majku mu
a ni sugav
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog
Dok nisam imala dete nikad ne bih mogla biti sa covekom koji ima dete, nema sanse.
Sad kad ga imam, kad bi se razvela, ne bi mi smetalo da ima dete, jer bi bili na istom terenu.
 

Back
Top