Ženama stare farmerke važnije od seksa

ПА блесо, како да спласне одјеном?
То само у филмовима спласне још у порођајној сали. :lol:
Кад је порођај у питању, види се да се мушки режисери не консултују са женама. :roll:

jao ja posle porođaja mislila da nemam no gram viška, mislim sve one oko mene ko da se nisu porodile, ostali im stomaci, mani ne i ja sva srećna mislim sve je OK
kad ono međutm...
donese mi muž haljinu koju sam tražila, računajući na zmijsko telo (a ne samo jezik) obučem je, ali ono ko da sam piton koji je progutao slona ili ajd slonče...
tek na prvi rođ. sam imala kila kao pre trudnoćez:((
 
tek na prvi rođ. sam imala kila kao pre trudnoćez:((
Ја нисам никад и искрено, не размишљам много о томе.
Све старе фармерке сам побацала, нису ми оне репер ни за шта.
Понекад се мало угојим, па мало смршам...
Све зависи од околности.
Ево, сад сам се угојила неколико килограма.
Три месеца пакленог рада на послу и стреса.
Нисам ни гледала шта једем, искрено.
А нисам ни са столице устајала, осим до купатила и кревета.
Сад је прошло и сад поново крећем на траку, пазим шта једем и тако...
Али без оптрећења. Полако.
 
Hajte dame moje sta vam je...sta ce vam mrsava tela...mrsavo i lepo nije isto...iskreno imam istu kilazu vec godinama ali to je zato sto nisam marila da budem mrsava nikada, ne volim ni mrsavo stene da vidima kamoli coveka ili dete, ako bih nosila helanke, tesan top i stikle svakako da bih imala visak negde ali naprosto ja tu garderobu cak ne smatram ni garderobom a kamoli nekim stilom tako da u suknjama, haljinama, farmericama, pantalonama izgledam normalno a lice i negovanost po mom misljenju govore o osobi mnogo vise od farmerica broj 28 koje sam btw nosila u osmom osnovne kada sam bila pubertetlija a ne razvijena zenska osoba...
 
]Hajte dame moje sta vam je...sta ce vam mrsava tela...mrsavo i lepo nije isto..[/B].iskreno imam istu kilazu vec godinama ali to je zato sto nisam marila da budem mrsava nikada, ne volim ni mrsavo stene da vidima kamoli coveka ili dete, ako bih nosila helanke, tesan top i stikle svakako da bih imala visak negde ali naprosto ja tu garderobu cak ne smatram ni garderobom a kamoli nekim stilom tako da u suknjama, haljinama, farmericama, pantalonama izgledam normalno a lice i negovanost po mom misljenju govore o osobi mnogo vise od farmerica broj 28 koje sam btw nosila u osmom osnovne kada sam bila pubertetlija a ne razvijena zenska osoba...
Slažem se.z:)
 

Vielen dank fur Ihre hilfe...taman pomislih kako ce me razapeti ovdez:cry:...ali kunem se da volim da vidim rasnu zenu, hajde da ne pominjem Moniku Beluci jer nju svi zivi pominju ali deluje mi sto puta zdravije u jeans-u Kejt Vinslet, Beyonce , Rihanna, Ketrin Zita Dzons i cela plejada top modela iz '90tih od milion i jedne Cece, Kejt Mos i gomile sada popularnih zena...mislim, valjda je cilj da izgledamo zdravo pa sad ko je zgodan zgodan je a ko je punacak bar deluje zdravo...onoj glumici iz Ocajnih domacica kada su stavili celavu masku jer je imala u seriji kao Hockinsa delovala je za ime Boga kao da je zaista bolesna, samo ih kose odvajaju od zivih leseva...sta ce mi to u zivotu...em sam gladna em nervozna zbog toga em ne izgledam lepo vec trendy...mislim to je za teen vreme...meni je stvarno cilj da delujem negovano, uredno, pristojno i lepo koliko mogu ali da jurim jel neku ideanu tezina ma na um mi ne pada...nikada to ne bih savetovala nikome, moj savet je da se stare stvari pobacaju i krene hrabro u novo vreme, nov izgled, nove avanture a ne da se ostaje zarobljen u neku "zal za mladost" ili kako god se to zove...
 
Vielen dank fur Ihre hilfe...taman pomislih kako ce me razapeti ovdez:cry:...ali kunem se da volim da vidim rasnu zenu, hajde da ne pominjem Moniku Beluci jer nju svi zivi pominju ali deluje mi sto puta zdravije u jeans-u Kejt Vinslet, Beyonce , Rihanna, Ketrin Zita Dzons i cela plejada top modela iz '90tih od milion i jedne Cece, Kejt Mos i gomile sada popularnih zena...mislim, valjda je cilj da izgledamo zdravo pa sad ko je zgodan zgodan je a ko je punacak bar deluje zdravo...onoj glumici iz Ocajnih domacica kada su stavili celavu masku jer je imala u seriji kao Hockinsa delovala je za ime Boga kao da je zaista bolesna, samo ih kose odvajaju od zivih leseva...sta ce mi to u zivotu...em sam gladna em nervozna zbog toga em ne izgledam lepo vec trendy...mislim to je za teen vreme...meni je stvarno cilj da delujem negovano, uredno, pristojno i lepo koliko mogu ali da jurim jel neku ideanu tezina ma na um mi ne pada...nikada to ne bih savetovala nikome, moj savet je da se stare stvari pobacaju i krene hrabro u novo vreme, nov izgled, nove avanture a ne da se ostaje zarobljen u neku "zal za mladost" ili kako god se to zove...
Freude ist ganz meinerseits:cool:
Moja prva devojka je bila malo buca i to mi je bilo slatko,bila mi je baš sexy i to:heart:Raskinuli smo i nismo bili u kontaktu dugo vremena,oko 6-7 godina.Nedavno sam je slučajno video u gradu...Živi skelet jedva je prepoznah...:(
 
Freude ist ganz meinerseits:cool:
Moja prva devojka je bila malo buca i to mi je bilo slatko,bila mi je baš sexy i to:heart:Raskinuli smo i nismo bili u kontaktu dugo vremena,oko 6-7 godina.Nedavno sam je slučajno video u gradu...Živi skelet jedva je prepoznah...:(

Ma znam...zene zaboravljaju da najlepse izgledaju i traju one zene koje se ne menjaju puno tokom vremena...tako tela ostaju crvsta i da ne nabrajam sta sve ostaje cvrsto i zategnuto...ziv primer je Kejt Vinslet - zena je bila nestvarno lepa u Titaniku...a tada je bila jel kao buca a meni je bas izgledala lepo
 
У томе и јесте цака.
Зашто жене нису задовољне ако нису фит?
Мислим, зар је то најважније, аман?
Мушкарцима то дефинитивно није много важно кад су у питању жене.

Па, жене воле да изгледају лепо, срећне су кад скину које кило и тако z:) не кажем да све жене треба да се упуцају ако немају онолико кг колико тачно желе, једноставно свако се осећа сигурније у себе кад добро изгледа кад је голишав z;)
 
Ne bih znala, nosim isti broj od kad sam izašla iz puberteta...:cool::whistling:

Joooj ja ne nosim :rumenko: al' to je pre svega zato što se turski i kineski borjevi razlikuju, a da ne zanemarimo onaj momenat kada su se brojevi zapravo translirali unazad kako bismo imale bolje mišljenje o sebi, elem, to je samo deo razloga, drugi razlog je što sam sad deblja :rumenko:

Jeb' ga, stari se, a i telo se menja. A meni rekli da sam k'o devojčica od 10 godina, ah, ironije života :aha:
 
Joooj ja ne nosim :rumenko: al' to je pre svega zato što se turski i kineski borjevi razlikuju, a da ne zanemarimo onaj momenat kada su se brojevi zapravo translirali unazad kako bismo imale bolje mišljenje o sebi, elem, to je samo deo razloga, drugi razlog je što sam sad deblja :rumenko:

Jeb' ga, stari se, a i telo se menja. A meni rekli da sam k'o devojčica od 10 godina, ah, ironije života :aha:
Pa kad ličiš na Kristinu Ričiz;)
 
ПА блесо, како да спласне одјеном?
То само у филмовима спласне још у порођајној сали. :lol:
Кад је порођај у питању, види се да се мушки режисери не консултују са женама. :roll:

moj splasno z:p kad sam izlazila iz bolnice, izasla sam u starim farmerkama... istim onim br 27 koje nosim od prvog srednje...
ali nekad tiho, mastam da imam malo jacu guzu, i malo jace ruke, da sam malo punija... ne ide pa to ti je...


@tema, meni je sex najvaznija aktivnost :zpozdrav:
 

Back
Top