Ženama stare farmerke važnije od seksa

Kada ja maštam o nekom muškarcu, radi se o nekom koga poznajem i ko mi se sviđa, ko mi je baš zagolicao maštu... Šta znam nisam imala te tripove da se ložim na javne ličnosti nakon 12-te godine i Axl Rose-a. z:lol:

Nešto mi pade na pamet oko tih farmerki... ako se ta žena ugojila, možda misli da više nije privlčna i da će se, ako smrša i obuče stare, ponovo osećati sexy i poželjno z:lol:
 
Ja mislim da ako žene uspeju da izadju iz tih farmerki u koje su se nekako uvukle da bi moglo biti sexa.

:ok::ok::zcepanje::zcepanje:
Браво!

А искрено, пре пар година, у једном периоду, ладно сам улазила у девојачке ствари. И шта - била сам грозно слаба и једва чекала да се угојим мало!
Једноставно, променила ми се ,,конфигурација терена'' и уопште не изгледам добро ако немам 3 кг више од ,,девојачке тежине''.
П.С. Узети у обзир да мислим на девојачку тежину са 25, а не 15 година. z:)
 
Što su žene uopšte i počele da nose,muškarci NE NOSE suknje.To su počele iz čistog inataz;)

Eh druze...sada cu da ti pojasnim...zato sto se u farmericama sve vidi, sve je na izvol'te i zato ih zene obozavaju...nisu ovo vise Levi's 501 koje su zbilja bile udobne, ove danas nisu udobne jer su tesne i stezu...zato zene vise ne vole suknje, ne znam da li si primetio ali sira suknjica malo iznad kolena u kombinaciji sa baletankama je zapravo mnogo pristojnija i udobnija od varijanta od tesnih farmerica i nekih (nebitno kakvih) stikli...zato su zene emotivne prema farmericama jer isticu sve i noge i donji deo ledja...ako cemo o udobnosti kargo panatlone su milion puta udobnije ali one nikako da zazive kod nas, zasto - zato sto su siroke a mi volimo stil tesno, pa tesno gore tesno dole, jakne su nam iznad bubrega, a one vicu udobno, kako da ne...:zimag:

...da ne bude zabune i ja nosim farmerice....cak i skinny jeans ali ponekad:zstidljivko:
 

Back
Top