Ženama stare farmerke važnije od seksa

Eh druze...sada cu da ti pojasnim...zato sto se u farmericama sve vidi, sve je na izvol'te i zato ih zene obozavaju...nisu ovo vise Levi's 501 koje su zbilja bile udobne, ove danas nisu udobne jer su tesne i stezu...zato zene vise ne vole suknje, ne znam da li si primetio ali sira suknjica malo iznad kolena u kombinaciji sa baletankama je zapravo mnogo pristojnija i udobnija od varijanta od tesnih farmerica i nekih (nebitno kakvih) stikli...zato su zene emotivne prema farmericama jer isticu sve i noge i donji deo ledja...ako cemo o udobnosti kargo panatlone su milion puta udobnije ali one nikako da zazive kod nas, zasto - zato sto su siroke a mi volimo stil tesno, pa tesno gore tesno dole, jakne su nam iznad bubrega, a one vicu udobno, kako da ne...:zimag:

...da ne bude zabune i ja nosim farmerice....cak i skinny jeans ali ponekad:zstidljivko:

I ja volim suknje :zaljubljena: .

Udobno i lepo!
 
jao ja tek sad vidim ovaj... zaključak
dakle ti impliciraš da debele žene ne mogu, i neće imati seks sve dok ne postanu vitke=poželjne?

Ne impliciram, cak mogu da zakljucim da muskarci vise vole da ljulja, nego da zulja, ali licno se ne osecam pozeljno kad se ugojim par kg. Najlepsa sam sama sebi kad smrsam ispod proseka i tada bih samo kupovala, sve mi se svidja.

Žene, da vas nešto priupitam... Da li vi maštate o Bredu i Džordžu? :zcepanje: U plamenu strasti sa partnerom, da li pomislite - e da je tu sad umesto ovog mog Bred Pit???
Ja baš i ne.

Ne, ne i ne... Mislim na osobu sa kojom sam. Ako moram da zamisljam drugog, onda ne mogu da budem intimna sa doticnim. Uzgred, ne dopada mi se ni Bred ni Dzordz.
 
Eh druze...sada cu da ti pojasnim...zato sto se u farmericama sve vidi, sve je na izvol'te i zato ih zene obozavaju...nisu ovo vise Levi's 501 koje su zbilja bile udobne, ove danas nisu udobne jer su tesne i stezu...zato zene vise ne vole suknje, ne znam da li si primetio ali sira suknjica malo iznad kolena u kombinaciji sa baletankama je zapravo mnogo pristojnija i udobnija od varijanta od tesnih farmerica i nekih (nebitno kakvih) stikli...zato su zene emotivne prema farmericama jer isticu sve i noge i donji deo ledja...ako cemo o udobnosti kargo panatlone su milion puta udobnije ali one nikako da zazive kod nas, zasto - zato sto su siroke a mi volimo stil tesno, pa tesno gore tesno dole, jakne su nam iznad bubrega, a one vicu udobno, kako da ne...:zimag:

...da ne bude zabune i ja nosim farmerice....cak i skinny jeans ali ponekad:zstidljivko:
Aaa,pokazujete štqa ima u radnjiz:mrgreen:
 
u stvari, najbolje su mi stajale jedne farmerke koje sam kupila u 8. razredu.. nosila sam ih dok se nisu iscepale. Nikad više nisam našla isti model... sad me ova tema podseti na njih...z:)

Da, sad maštam o njima z:)

Njah...ja još uvek mogu da nosim farke iz svog osmog razreda....z:cry:A pre neki dan sam ušla u korset sa drugarske večeri...z:cry:I tad sam se najzad pomirila sa činjenicom da nikad neću porasti...z:hm:
 
Eh druze...sada cu da ti pojasnim...zato sto se u farmericama sve vidi, sve je na izvol'te i zato ih zene obozavaju...nisu ovo vise Levi's 501 koje su zbilja bile udobne, ove danas nisu udobne jer su tesne i stezu...zato zene vise ne vole suknje, ne znam da li si primetio ali sira suknjica malo iznad kolena u kombinaciji sa baletankama je zapravo mnogo pristojnija i udobnija od varijanta od tesnih farmerica i nekih (nebitno kakvih) stikli...zato su zene emotivne prema farmericama jer isticu sve i noge i donji deo ledja...ako cemo o udobnosti kargo panatlone su milion puta udobnije ali one nikako da zazive kod nas, zasto - zato sto su siroke a mi volimo stil tesno, pa tesno gore tesno dole, jakne su nam iznad bubrega, a one vicu udobno, kako da ne...:zimag:

...da ne bude zabune i ja nosim farmerice....cak i skinny jeans ali ponekad:zstidljivko:

Meni su sve takve....:zstidljivko::zstidljivko:Navikne se čovek posle nekog vremena...
 
Ženama stare farmerke važnije od seksa

Nedavno istraživanje pokazalo je da više od četvrtine Britanki veruje da bi uvlačenje u stare farmerke predstavljalo veće zadovoljstvo od seksa.

Žene više maštaju i o tome da ponovo navuku svoje omiljene farmerke nego o holivudskim srcolomcima, poput Džordža Klunija i Breda Pita.

Oko 35 odsto Britanki još čuva stare farmerke iz vremena kada su bile vitkije u nadi da će jednog dana ponovo moći da ih obuku.

Na pitanje kako bi se osećale kada bi opet mogle da ih nose, 29,1 odsto njih je reklo bolje nego posle seksa, 28 odsto bolje nego kada bi dobile vest o unapređenju na poslu, a 20 odsto bolje nego kada bi osvojile premije na lutriji.

"Žene se vežu za par farmerki u kojima su izgledale i osećale se sjajno", kazala je predstavnica kompanije "Spešel K" koja je naručila istraživanje.

"Koriste ih kao sredstvo motivacije dok su na dijeti i pritom nije važno koliko su farmerke stare", dodala je ona.

Istraživanje je pokazalo da postoji osećaj euforije i navala endorfina kod žena kada uspeju da se ponovo uvuku u omiljene farmerke i da se to osećanje može meriti sa nekim najvećim zadovoljstvima u životu.

Ja mislim, ako zene mogu da udju u omiljene stare farmerke, to znaci i da ce biti sexa. :zskace:
Sta vi kazete?
z;)

Ако је жена задовољна својим изгледом, тј ако буде фит и згодна и уђе у старе фармерке, биће још опуштенија у кревету и сви задовољни z:)

Нервирају ме та "истраживања", редовно на крају извуку дебилан закључак.
 
Ако је жена задовољна својим изгледом, тј ако буде фит и згодна и уђе у старе фармерке, биће још опуштенија у кревету и сви задовољни z:)

Нервирају ме та "истраживања", редовно на крају извуку дебилан закључак.
У томе и јесте цака.
Зашто жене нису задовољне ако нису фит?
Мислим, зар је то најважније, аман?
Мушкарцима то дефинитивно није много важно кад су у питању жене.
 
У томе и јесте цака.
Зашто жене нису задовољне ако нису фит?
Мислим, зар је то најважније, аман?
Мушкарцима то дефинитивно није много важно кад су у питању жене.

Nesigurne su, između ostalog i zbog izgleda. Mislim da svim ženama mediji pune glavu kako su debele, iako realno, većina nije.
 
molim? od kada je biti zdrav manje vazno bilo kome? :neutral:
Веровала ти или не, одувек.
Ретко ко, ко је здрав, размишља о здрављу док се не разболи.
Иначе, твоје питање нема фезе са темом.
Болесне су и претерано мршаве жене.
Углавном су малокрвне.
И не мора човек бити у топ форми и извајан да би био здрав.
Познајем многе који су живели здраво па их стрефио срчани удар у четрдесетој.

И даље тврдим – жене претерују кад је изглед у питању.
Да неко не ужива у сексу зато што се нахватао целулит на гузи.
Ехеееј. Па нисмо ваљда само физичка бића. z:((
 
biti zdrav nije isto što i biti mršav odn
biti zdrav nije isto što i ući u stare farmerke
a ko uopste prica o tome?
:manikir: svasta
У томе и јесте цака.
Зашто жене нису задовољне ако нису фит?
Мислим, зар је то најважније, аман?
Мушкарцима то дефинитивно није много важно кад су у питању жене.
molim? od kada je biti zdrav manje vazno bilo kome? :neutral:
ako ne znate sto tacno znaci fit, cimajte svoje cive celije ili google u nedostatku ovog prvog, ne mene
 
definitivnoz:lol:
posle prvog porodjaja, dva sata nakon sto sam dosla kuci, probala sam farmerke:zstidljivko:

ahahaha ludajo
a ja sam u kupatilu porodilista(tj kupatilo moje sobe,nisam delila ni sa kim) probala sex z:cry: jer sam bila ubedjena da cu u bele pantalone da udjem pa mi to nije bila briga
kad sam izlazila doneo mi on te bele pantalone(onako model bagi) kad ono...ni preko pola doopeta
sta da ti pricam zamenili smo pantalone,on je usao u iste doduse bez zakopcavanja slica,a ja njegove smrc cvil
za mene je najveci sok posle porodjaja bio taj ogroman stomak,koji kao da nije uopste splasnuo
 
za mene je najveci sok posle porodjaja bio taj ogroman stomak,koji kao da nije uopste splasnuo
ПА блесо, како да спласне одјеном?
То само у филмовима спласне још у порођајној сали. :lol:
Кад је порођај у питању, види се да се мушки режисери не консултују са женама. :roll:
 
ahahaha ludajo
a ja sam u kupatilu porodilista(tj kupatilo moje sobe,nisam delila ni sa kim) probala sex z:cry: jer sam bila ubedjena da cu u bele pantalone da udjem pa mi to nije bila briga
kad sam izlazila doneo mi on te bele pantalone(onako model bagi) kad ono...ni preko pola doopeta
sta da ti pricam zamenili smo pantalone,on je usao u iste doduse bez zakopcavanja slica,a ja njegove smrc cvil
za mene je najveci sok posle porodjaja bio taj ogroman stomak,koji kao da nije uopste splasnuo

setro draga kakav sex posle porodjaja?
i jel uspelo?
 
ПА блесо, како да спласне одјеном?
То само у филмовима спласне још у порођајној сали. :lol:
Кад је порођај у питању, види се да се мушки режисери не консултују са женама. :roll:

e majke mi,na sve sam bila spremna,sve sam procitala,pitala,ali to mi niko nije rekao,znas kako sam bila besna i na sebe sto sam ocekivala ne znam ni ja sta,a i na druge sto su mi to krili
 
e majke mi,na sve sam bila spremna,sve sam procitala,pitala,ali to mi niko nije rekao,znas kako sam bila besna i na sebe sto sam ocekivala ne znam ni ja sta,a i na druge sto su mi to krili
Признаћу ти да сам се и ја изненадила.
И ондак сам вирила у друге жене и видела да је исто, па ми било лакше...
Сећам се да сам једно месец дана носила само тренерке и кућне хаљине.
Више нико није могао да ме врати у трудничку...
 

Back
Top