zašto?

Znam i parove koji se preganjaju oko dece, oko starateljstva, čisto da bi namučili i naneli bol onom koji je odlučio da ode. To mi je već bolesno.

obicno se radi o muskarcima, koji tako zele da dopru do zene i manipulisu njom.

ja sam imala lose iskustvo sa "izuzetno finim deckom" koji "me je mnogo voleo"- u stvari je samo lecio neke komplexe, i tvrdim da njemu zensko ne treba( samo da se kaze da ima devojcicu, s' vremena na vreme :mrgreen:). ali, to nesto se dalo naslutiti tokom veze, ali ja nisam imala herca nazvati stvari pravim imenom
bilo je ... na kraju me je zivkao tel( promenila sam br)
 
zašto kad (neki) ljudi raskidaju izbija ono najgore iz njih?
malo po malo pa čujem kako je neko nekom tražio da mu/joj vrati sve poklone što je dobio/la u toku njihovog zabavljanja, trljanja na nos tipa "a šta sve nisam učinio/la za tebe a ti tako", nazivanje tog nekog kog smo do juče neizmerno voleli najgorim imenima itd:roll:...ili, bila je skoro i tema na LJiS-u,dvoje živeli zajedno pa se rastali i na kraju ona njemu ispostavila račun za peglanje, kuvanje, čišćenje:eek::eek::eek:

što uopšte ulaziti u nešto tako lepo kao što je ljubav između dvoje ako nismo spremni da dostojanstveno prihvatimo i eventualni neuspeh te veze:think:?
ako već kažemo da smo zreli i odrasli, zašto to i ne pokažemo na delu kad je neka ovakva situacija u pitanju:think:?

valjdašto su besni ljuti i povređeni?
valjda što je u ratu i ljubavi sve dozvoljeno...
misim nisam bila takva pri raskidima, verovatno nisam jako volela...(nisam tražila poklone nazad, niti vraćala, niti bila grozna...:mrgreen: ma bila sam i onda savršena urmašica?
 
Zato sto radi povredjena sujeta, kao ste vec rekli, ali je meni ispod svakog nivoa da se rastajem sa nekim na tako ruzne nacine....to je tako ruzno i glupo, i ne kapiram da ljudi traze da se vrate pokloni ili naplacuju sto su radili u toku veze.... kakva grozota.....
 
zašto kad (neki) ljudi raskidaju izbija ono najgore iz njih?
malo po malo pa čujem kako je neko nekom tražio da mu/joj vrati sve poklone što je dobio/la u toku njihovog zabavljanja, trljanja na nos tipa "a šta sve nisam učinio/la za tebe a ti tako", nazivanje tog nekog kog smo do juče neizmerno voleli najgorim imenima itd:roll:...ili, bila je skoro i tema na LJiS-u,dvoje živeli zajedno pa se rastali i na kraju ona njemu ispostavila račun za peglanje, kuvanje, čišćenje:eek::eek::eek:

što uopšte ulaziti u nešto tako lepo kao što je ljubav između dvoje ako nismo spremni da dostojanstveno prihvatimo i eventualni neuspeh te veze:think:?
ako već kažemo da smo zreli i odrasli, zašto to i ne pokažemo na delu kad je neka ovakva situacija u pitanju:think:?

Zato što je malo karakternih i normalnih ljudi.
 
zašto kad (neki) ljudi raskidaju izbija ono najgore iz njih?
malo po malo pa čujem kako je neko nekom tražio da mu/joj vrati sve poklone što je dobio/la u toku njihovog zabavljanja, trljanja na nos tipa "a šta sve nisam učinio/la za tebe a ti tako", nazivanje tog nekog kog smo do juče neizmerno voleli najgorim imenima itd:roll:...ili, bila je skoro i tema na LJiS-u,dvoje živeli zajedno pa se rastali i na kraju ona njemu ispostavila račun za peglanje, kuvanje, čišćenje:eek::eek::eek:

što uopšte ulaziti u nešto tako lepo kao što je ljubav između dvoje ako nismo spremni da dostojanstveno prihvatimo i eventualni neuspeh te veze:think:?
ako već kažemo da smo zreli i odrasli, zašto to i ne pokažemo na delu kad je neka ovakva situacija u pitanju:think:?
kada u vezi nema jednakog ulaganja, logicno je napisati racun
samo sto to ruzno izgleda nakon veze
a i kasno je tada
 
Zato što je malo karakternih i normalnih ljudi.

misliš da tim "normalnim" ljudima ovako nešto ne može da se desi...:think:?

kada u vezi nema jednakog ulaganja, logicno je napisati racun
samo sto to ruzno izgleda nakon veze
a i kasno je tada

e, ovo mi nikad nije bilo jasno...uvek će jedna strana više da se trudi, nikad to ne može biti baš izjednačen trud...:think:

i jel treba to prebacivati drugoj strani kad dođe do raskida?
deluje mi to kao baš nizak udarac...:sad2:
 
e, ovo mi nikad nije bilo jasno...uvek će jedna strana više da se trudi, nikad to ne može biti baš izjednačen trud...:think:

i jel treba to prebacivati drugoj strani kad dođe do raskida?
deluje mi to kao baš nizak udarac...:sad2:
nejednakost se koriguje u koracima, tokom veze
ili kazes sebi da je to normalno pa cutis i trpis jer "to i onako nikada ne moze biti izjednacen trud"
u drugom slucaju je neizbjezno da dodje do haosa pri prekidu

a da li ces pritom ponovo cutati i gutati izigravajuci dostojanstvo
ili neces
tvoja stvar koja nista ne mjenja tj. i dalje si budala koja se nije zauzela za sebe kada je trebalo
 
nejednakost se koriguje u koracima, tokom veze
ili kazes sebi da je to normalno pa cutis i trpis jer "to i onako nikada ne moze biti izjednacen trud"
u drugom slucaju je neizbjezno da dodje do haosa pri prekidu

a da li ces pritom ponovo cutati i gutati izigravajuci dostojanstvo
ili neces
tvoja stvar koja nista ne mjenja tj. i dalje si budala koja se nije zauzela za sebe kada je trebalo

ebeš vezu ako moraš da računaš ko je kome više dao, učinio il šta god...:lol::lol::lol:
 
Sad sam se setila jedne,poznanice moje drugarice,dorbo ne bash poznanice,nije ni ona znala tu ribu....

decko je prevario valjda i ova mu zapalila kola.

nikad je vishe nisu videli.

makes you wonder
 

Back
Top