Zašto žene sve pričaju prijateljicama?

brate :lol: drugi put odgovaras na isti post u roku od 24h... ako ti tolko treba da razmislis onda yebiga...
mnogo se przis... prica o klonu je bila da vte vidim kako se deres i nisi kako tvrdis ona tiha "mudrost :hahaha:
batina u ekima dva kraja ako nisi znao,bas kao ista metafora
a sto se tice teme... svako ovde govori iz svojih iskustava, a ne kako ga mama ucila da su zene cvecke
Eto vidiš koliko mi je bitan forum ti i tvoje mišljenje i tebi slični kad sam odgovorio kroz 24 h
Ima života i van foruma , ako nisi znao.
Provalio sam te do sada 3 puta kad si se kloniro i klonjiro , lako te provaliti :hahaha:Zato i pizdiš :D
De leba ti izračunaj vreme koliko je prošlo do mog odgovora nemam ja vremena za to !
:bye:
 
Eto vidiš koliko mi je bitan forum ti i tvoje mišljenje i tebi slični kad sam odgovorio kroz 24 h
Ima života i van foruma , ako nisi znao.
Provalio sam te do sada 3 puta kad si se kloniro i klonjiro , lako te provaliti :hahaha:Zato i pizdiš :D
De leba ti izračunaj vreme koliko je prošlo do mog odgovora nemam ja vremena za to !
:bye:
si siso sa merdevina?
gotov plafon?
tako da me gledas... ko u boga :hahaha:
 
Čak i to ko im se i kako udvara, šta je udvarač rekao/uradio i slično.... Čemu potreba da se to priča drugim ljudima?

Ovo je bezazlena informacija za "deljenje", osim, ako nisi imao ambicije i kod prijateljice, pa te zeznula. :lol:


Niti sam ikada prepricavala intimnosti sa drugaricama, niti su one meni pricale. Normalan covek ima svoje granice u okviru kojih nesto moze ili ne moze, istovremeno imajuci obzira i za tudje.
 
Ovo je bezazlena informacija za "deljenje", osim, ako nisi imao ambicije i kod prijateljice, pa te zeznula. :lol:


Niti sam ikada prepricavala intimnosti sa drugaricama, niti su one meni pricale. Normalan covek ima svoje granice u okviru kojih nesto moze ili ne moze, istovremeno imajuci obzira i za tudje.

jbt pa o čemu ste pričale..o i.e.b.e.n.i.m. tortama ???!! :roll:
 

Back
Top