Zašto žene sve pričaju prijateljicama?

Podelim ono bitno sa najblizima, u detaljima djavolski uzivamo u dvoje...

sta ces vecina zena u zenskom drustvu rade uvek isto... ili je skroz mutava i pita se medju koje alapace sam upala, ili prenaglasava ko ludacha sta joj je lepo da bi izlecila kompleks nemogucnosti u njegovom uzivanju posto nije sigurna da li je to ono pravo ... ili sto je najcesce, unizava ono sto joj je mrsko ili cega se stidi i sta bi najpre da moze zaboravila jer se iskompromitovala kao nikad pre
 
sta ces vecina zena u zenskom drustvu rade uvek isto... ili je skroz mutava i pita se medju koje alapace sam upala, ili prenaglasava ko ludacha sta joj je lepo da bi izlecila kompleks nemogucnosti u njegovom uzivanju posto nije sigurna da li je to ono pravo ... ili sto je najcesce, unizava ono sto joj je mrsko ili cega se stidi i sta bi najpre da moze zaboravila jer se iskompromitovala kao nikad pre

Pročitah negde lep potpis jednog člana:
"Tihe su duboke vode, buku prave plitki potoci "
 
Oće to kad se nateže puno džin ! :D

Nisi razumeo marlone niko nije spominjao pijenje vode.
Leš ti je fraza više !
vidi vidi do pre pet minuta svi jadni ko je ovaj klon klon klon a sad marlone :hahaha:
sam te nesto pito? ako si se prepoznala idi na kurs odvikavanja
pijenje je metafora a od moje shore nes postati pametnija tako da si dzaba zinula :hahaha:

- - - - - - - - - -

sta bi devojcice?
pobeze u shumicu... smrc...

- - - - - - - - - -

kolko vas ima... jel iko originalan?
 
vidi vidi do pre pet minuta svi jadni ko je ovaj klon klon klon a sad marlone :hahaha:
sam te nesto pito? ako si se prepoznala idi na kurs odvikavanja
pijenje je metafora a od moje shore nes postati pametnija tako da si dzaba zinula :hahaha:

- - - - - - - - - -

sta bi devojcice?
pobeze u shumicu... smrc...

- - - - - - - - - -

kolko vas ima... jel iko originalan?
:fdlan:

Vidiš da ti škodi džin nisi ti za to !
Haluciniraš , zagoreo si i svugde vidiš devojčice i klonove i klovnove
 
jedino sto se vidi to je da si zedan jer ti se osusilo grlo zbog prepoznavanja na ono sto te zabolelo u postu o tracherkama kakih je pun ovaj forum a i ti sa njima :lol:
Čoveče u kakvoj si ti zabludi i čime opterećuješ mozak :dash:
Pa meni i ovaj 1 nik dojadio i razmišljam da napustim sve, a gde još da imam više naloga.
Nemam ti ja vremena za to.
Dodjem ovde ponekad kad sam dokon i da bi smanjio dozu bensedina :D :bye:
 
Dosadno mi i treba mi ponekad neki mentol da se poigram i razbijem malo monotoniju, a posle oprt u mirnije vode :D
Imaš sreće , brzo me prodje , i osamim se , odem na muziku i neki tiši pdf

poigro si se, dao sam ti ga malo, al bi zaista voleo da mi ga vratis jer moram u wc
sledeci put ako imas nesto o temi i kriticki o postu slobodan si dobices argumentovan odgovor a ne ko pichketina da mislis da si nesto mnogo pametno uradio

- - - - - - - - - -

a posto volis muziku evo ti adekvatan song za tvoj nivo ukusa

 
poigro si se, dao sam ti ga malo, al bi zaista voleo da mi ga vratis jer moram u wc
sledeci put ako imas nesto o temi i kriticki o postu slobodan si dobices argumentovan odgovor a ne ko pichketina da mislis da si nesto mnogo pametno uradio

- - - - - - - - - -

a posto volis muziku evo ti adekvatan song za tvoj nivo ukusa
Gde ga nadje baš je šljam !
Ali dobro , sličan se sličnom raduje

A o nivoima nebi baš, vidi ti se rečnik !
Nije dovoljno samo filozofirati
 
@lori nije bas da bih se mesala, ali bih se ipak umesala... kako ljudi kazu spram sveca i tropar, pa je tako i sa recnikom. ja sam pokusala kulturno, ali si ti navalio ko mutav na telefon sve poskakaujuci u nadi da cu se ja sa nekim popichkati, pa i sa dzinom, al sam morala da te razocaram, biram uvek ono sto je kvalitetnije.:lol:

- - - - - - - - - -

kvalitetnije i iskrenije.
 
@lori nije bas da bih se mesala, ali bih se ipak umesala... kako ljudi kazu spram sveca i tropar, pa je tako i sa recnikom. ja sam pokusala kulturno, ali si ti navalio ko mutav na telefon sve poskakaujuci u nadi da cu se ja sa nekim popichkati, pa i sa dzinom, al sam morala da te razocaram, biram uvek ono sto je kvalitetnije.:lol:

- - - - - - - - - -

kvalitetnije i iskrenije.
:hvala::bye:

- - - - - - - - - -

ovo pogan recnik :hahaha:

evo ti taman to sto trazis kad sam te lepo zamolio da mi se skines :lol:
Pa neznam kačiš mi se za nogavicu non stop !
Očito da si u tripu i da si me pobrkao sa nekim ! ?
 

Back
Top