Zašto žene sve pričaju prijateljicama?

Ok filozofe :D

- - - - - - - - - -


Zaista ne znam o čemu i kome pričaš ???
:bye:

kostunjavi ti li si?
jadan nis ne zna, a zna ko sam, zna za "mudre" izreke a najvise zna da smara kako nista ne zna
takav i prica drugim muskarcima sve sto mu udje u uvo jer je gori od svake zenturace... a iz mog cenjenog posta koji je gdjica nudla potvrdila i cije misljenje sam uvek uvazavao i postovao, znamo i ko je licemerni gdin.
znaci znamo sve bez da smo se ikom poveravali i shushumigili
 
sta ces vecina zena u zenskom drustvu rade uvek isto... ili je skroz mutava i pita se medju koje alapace sam upala, ili prenaglasava ko ludacha sta joj je lepo da bi izlecila kompleks nemogucnosti u njegovom uzivanju posto nije sigurna da li je to ono pravo ... ili sto je najcesce, unizava ono sto joj je mrsko ili cega se stidi i sta bi najpre da moze zaboravila jer se iskompromitovala kao nikad pre

Mija opaska " Da buku prave plitki potoci" odnosila se na priloženi tekst. Sad što si ti to lično doživeo stvar je tvoje fobije i histerije !

kostunjavi ti li si?
jadan nis ne zna, a zna ko sam, zna za "mudre" izreke a najvise zna da smara kako nista ne zna
takav i prica drugim muskarcima sve sto mu udje u uvo jer je gori od svake zenturace... a iz mog cenjenog posta koji je gdjica nudla potvrdila i cije misljenje sam uvek uvazavao i postovao, znamo i ko je licemerni gdin.
znaci znamo sve bez da smo se ikom poveravali i shushumigili
Daj leba ti TI i ta dotična gdjica saopštite mi jednom ko sam ja.Gorim od želje da najzad saznam ko sam !
da prekinemo taj konstantan lov na neke veštice.

Dakle KO SAM ? i čiji sam klon ?

Ajde zaludejenici i šizofrenici ! :dash::bye:

P.S: slobodno bez ikakvih posledica :D
I naka se slobodno javi iko sa kime sam ikoga ogovarao i fušumario.
Toga se užasavam i klonim takvih ljudi
I PPeisanje mi je smor, odgovaram čisto kurtazno kad je neko uljudan i pita nešto.

Žao mi vas iskreno :mazipsa:
 
Poslednja izmena:
brate :lol: drugi put odgovaras na isti post u roku od 24h... ako ti tolko treba da razmislis onda yebiga...
mnogo se przis... prica o klonu je bila da vte vidim kako se deres i nisi kako tvrdis ona tiha "mudrost :hahaha:
batina u ekima dva kraja ako nisi znao,bas kao ista metafora
a sto se tice teme... svako ovde govori iz svojih iskustava, a ne kako ga mama ucila da su zene cvecke
 

Back
Top