Zasto žene odbija prirodan miris muškog znoja?

Ti, kao seksualno-biološka stranputica, neke stvari nikada nećeš shvatiti.
Ne krivim te, takav si rođen.
Ne kažem da se meni nije moglo dogoditi, svakom se moglo dogoditi.
Srećom, dogodilo se tebi, umjesto meni.
Možda me pederluk nedajbože čeka u jednoj od narednih inkarnacija, ali se toplo nadam da sam u prijašnjim životima s tim raskrstio.
❤️😘Srce si.. 😊
 
Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
Ja upravo imam suprotno iskustvo žene se napale strašno na moj miris znoja. Izbezume se potpuno! Naročito polude kada onjuše muda!
 
p.s. nalazim da je zgodno da napomenem da mislim na telesnu ljubav, ne moraju baš da se "vole" :D
e, ladno sam izlapeo, a tacno si ti u pravu, "sad se svega secam", i momenta kada je meni zena pocela da zahteva - "ali prvo moras da se istusiras", i onda ja kao ajde zajedno, a nisam to smeo da dozvolim, dok sam u stvari racunao i na...


ccc. kako sam se zahebao...
 
Jedna od najlepših civilizacijskih tekovina je higijena. Nekupanje, štroka i smrad su krajnje odbojni jer nismo životinje nego ljudi. Ništa toliko ne mrzim kao što je smrad od nekupanja...:bljak::bljak:
coce, to su bakterije, nije to samo znoj, zapate se mikroorganizmi, pa njih moras da smaknes,... ali ja sam sebi mirisem, znaci nemam bakterije i NECU DA SE KUPAM, ni moje kuce se ne kupa, ali ono drugacije mirise

priznajem carape mi se usmrde, ali kada bas ocvrsnu, a patike samo bacim i kupim nove, stare strpam u kantu ispred walmarta
 
Pa odbija je miris muškog znoja ako tog muškarca ne voli. A ako ga voli, onda joj je prijatan. To se ne da objasniti a radi se o činjenici ;)

Koliko puta žena uroni ispod ruke čoveka koga voli i miriše ga.. Prema mirisu se kao kriterijumu i biraju partneri. To je znak neke fizičke kompatibilnosti.

p.s. nalazim da je zgodno da napomenem da mislim na telesnu ljubav, ne moraju baš da se "vole" :D
ne znam kolko je zapusten muskarac atraktivan za zenu ?
 
Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
O zapišavanju teritorije da ne govorimo.
Svuda u živom svijetu ženke obožavaju miris urina mužjaka samo naše vrište za oko wc šolje, pobogu teritorija...
 
Pa odbija je miris muškog znoja ako tog muškarca ne voli. A ako ga voli, onda joj je prijatan. To se ne da objasniti a radi se o činjenici ;)

Koliko puta žena uroni ispod ruke čoveka koga voli i miriše ga.. Prema mirisu se kao kriterijumu i biraju partneri. To je znak neke fizičke kompatibilnosti.

p.s. nalazim da je zgodno da napomenem da mislim na telesnu ljubav, ne moraju baš da se "vole" :D
Mirisi su zapravo paketi informacija, koje naš razum ne ume da dešifruje,
ali telo razume. Pa ne moraš ni da ga baš voliš, ali na fizičkom nivou ti
odgovara, kao seksualni partner.
Ali to je samo taj prvi miris, koji čovek na sebi i ne oseća. Čim to malo
odstoji, ne valja ništa.. :confused:

Jel znaš da čovek može imati dva mirisa? Znam lika koji ima različitu
boju očiju. Ispod jednog pazuha miriše na bosiljak. :zeek:A ispod drugog
drugi miris.
 
Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
životinje smrde pa im taj miris ne smeta iako ne znam kako možeš da porediš muškarce sa životinjama
ako muškarci ne održavaju redovnu higijenu u smislu kupanja i menjanja odece i obuce naravno da ce da smrde i da ce taj miris da smeta ženama
 
Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
Sta lupas ti majke ti mile?
Zene ne oboja nas miris
odboja ih SMRAD ako se ne kupamo.
Stvarno mi je dosta vas filozofa vise.
Kupajte se i ne krivite zene za svoje gluposti./
 
coce, to su bakterije, nije to samo znoj, zapate se mikroorganizmi, pa njih moras da smaknes,... ali ja sam sebi mirisem, znaci nemam bakterije i NECU DA SE KUPAM, ni moje kuce se ne kupa, ali ono drugacije mirise

priznajem carape mi se usmrde, ali kada bas ocvrsnu, a patike samo bacim i kupim nove, stare strpam u kantu ispred walmarta

Samo nastavi tako...Začudio bih se da si drugačiji.
 

Back
Top