Zasto žene odbija prirodan miris muškog znoja?

Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
Tek tada su počeli da se kupaju?

Ni jedna životinja ne nosi odeću. Ni jedna životinja ne jede i onda kada nije
gladna. I da ne nabrajam sve faktore koji utiču na to da čovekov prirodni
miris postane nepijatan i njemu samom, a kamo li drugim ljudima.
 
Pa odbija je miris muškog znoja ako tog muškarca ne voli. A ako ga voli, onda joj je prijatan. To se ne da objasniti a radi se o činjenici ;)

Koliko puta žena uroni ispod ruke čoveka koga voli i miriše ga.. Prema mirisu se kao kriterijumu i biraju partneri. To je znak neke fizičke kompatibilnosti.

p.s. nalazim da je zgodno da napomenem da mislim na telesnu ljubav, ne moraju baš da se "vole" :D
 
Poslednja izmena:
Svuda u zivom svetu normalno je da se nijedna zivotinja nikad ne kupa i ne depilira i nemaju seksualne probleme zbog toga.
Kakav se to poremecaj desio u covecanstvu tokom 20. veka pa se sve izokrenulo?
Imaš ovde članak o tome sa naučne osnove: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3987372/
I nije tačno da odbija. One to itekako osete i kaže:

Upper-lip application of a pharmacological dose of androstadienonein women results in improved mood and heightened focus - particularly to capture emotional information. A positive mood is known to facilitate women’s sexual response, and increased focus improves sexual satisfaction. Indeed, some studies showed a beneficial effect of androstadienone on sexual desire and arousal.
 
Zna se šta su pravi muški mirisi. Znoj, beli luk i pivo.
Ti, kao seksualno-biološka stranputica, neke stvari nikada nećeš shvatiti.
Ne krivim te, takav si rođen.
Ne kažem da se meni nije moglo dogoditi, svakom se moglo dogoditi.
Srećom, dogodilo se tebi, umjesto meni.
Možda me pederluk nedajbože čeka u jednoj od narednih inkarnacija, ali se toplo nadam da sam u prijašnjim životima s tim raskrstio.
 
Зато што воњаш тебра, исто као што ни ти не би волео кад легнеш са женом да осетиш пецкање на телу од њених не депилираних ногу и руку, о пазуху је сувишно говорити. Осим ако си неки фетишар на длаке, има и таквих.
 
Zbog čega bi smrdeo na znoj od 4 dinara, kad može na Killianov Angel's Share od 300 eura 😎

Što se seksa tiče, preferiram da sve to skine sa sebe

Nema ničeg goreg od kada se pomeša lep parfem sa ružnim mirisom muškarca, koga kasnije neću ni viđati.

A ako mi dobro miriše, taj miris me više pali od parfema.
Može da stavi kada izlazimo negde, da uživam.
 
Nema ničeg goreg od kada se pomeša lep parfem sa ružnim mirisom muškarca, koga kasnije neću ni viđati.

A ako mi dobro miriše, taj miris me više pali od parfema.
Može da stavi kada izlazimo negde, da uživam.

Nema ništa lepše kad se pomeša dobar parfem sa lepim mirisom muškarca koga ću posle viđati kod kuće.


Ja volim da me muškarac asocira i na neki kontekst, npr da smo pre toga bili negde, a ne samo na neki prapećinski zaostatak
 

Back
Top