Zašto većinu razvoda brakova započinju žene?

Jednostavno je.
Musakrac obicno nece razvod posto uglavnom on vise gubi materijalno a i deca uglavnom ostaju kod majki. To je realnost. Uglavnom zene "dobijaju" razvodom a muskarci "gube" kada vec ne postoje emocije.
Izvinjavam, se, samo jedna stvar. Ne znam da li si svesna, ali ovo pisanije je 180 stepeni u suprotnosti sa stereotipom da samohrane majke jako teško žive itd.
 
Izvinjavam, se, samo jedna stvar. Ne znam da li si svesna, ali ovo pisanije je 180 stepeni u suprotnosti sa stereotipom da samohrane majke jako teško žive itd.
Istina nisam se uzivljavala u period posle razvoda. Niti sam merodavna da pisem na tu temu posto nemam decu.
Verujem da im je tesko sve i da dobiju stan i mizerernu alimentaciju.
 
Postoji naučna studija koja kaže da žene češće od muškaraca iniciraju razvode. Otprilike 70% razvoda pokreću žene.

Ali podjednako je verovatno da će žene i muškarci prekinuti vanbračne veze.

Šta vam ovo govori?

Pogledajte prilog 1533986

Muškarci su komotni i prestaju da rastu stupa na snagu 3 P (piva, pita, pič*a)
 
uvek se setim jedne zene koja je na moju iskrenu emociju koju je da se razumemo postovala i prema njoj se tako odnosila, rekla decidno, mozemo da nastavimo ovo, ali pitanje je dana kada cu te povrediti i kada mi neces oprostiti jer smo mi zene takve.

ja samo reko... e sad me prosvetli, nijesam zna :lol:

i dodo, zabole me q dal ces da me povredis, varas, ili serendas, meni trebas ti takva kakva si sa svim manama i vrlinama pa dokle traje...a njoj suza zaiskri... i ostade na tome.

zene od svoje prirode pobeci ne mogu.
 
Зато што их цивилно друштво на то подстиче!!!

Убрзава се крај такве цивилизације.
zato se razveo...jbg.

kad majka detetu kaze pred ocem, odlicna majka da se razumemo, ti imas sva prava i niko ne sme da te ukori, vikne ili nesto naredi...ja oma znao da brak ode u ad acta :lol:
 
Skoro da je nemoguć scenario da žena izađe iz braka zbog novca a da zbog novca nije ušla. Što muškarac unapred zna jer se takvi i postavljaju tako da impresioniraju novcem.
Znaš koliko je to tužno!
Momak koji sebe prodaje zajedno sa novcem u principu ne može nikako drugačije.
Žena koja to kupuje je ko po pravilu sirotinjskog porekla. Ili eventualno sexomanskog pa da joj je svejedno ko je.:roll:

Više razumevanja imam za one što se reklamiraju da kako im je penis 26 cm nego za ove što se reklamiraju preko kinte.
 
Неко мисли да је импресионирао својим другим вештинама и способностима и остаје у тој заблуди све док не осиромаши материјално. Гомила људи прецењује себе и говори о себи као о неким способним појавама, а заправо их држи новац, да л њихов или наслеђен.
Niko ne misli da ga vole zbog novca (bar ne u mladosti) nego zbog sposobnosti, pameti. Ali to je opet do toga što nije iskren sa sobom, zna on (bar podsvesno) da sposobnost i pamet ne vrede ako se ne materijalizju kroz novac. A i sam bira prema određenim kriterijumima stavljajući i sebe na tržište. Stvarno je onda smešno kad se ostvesti i žali kako je izigran, haha.
 
a to je problem ovog foruma oduvek...tocila koja misle da su neki vajni psiholozi :hahaha:
И ја имам каталог дијагноза преписаних од стране дежурних форумских психолога. Ништа необично. Мане ми сам даде једну. Најновија је да се обраћам људима с висине зарад сексуалног узбуђења :cool:
 
Niko ne misli da ga vole zbog novca (bar ne u mladosti) nego zbog sposobnosti, pameti. Ali to je opet do toga što nije iskren sa sobom, zna on (bar podsvesno) da sposobnost i pamet ne vrede ako se ne materijalizju kroz novac. A i sam bira prema određenim kriterijumima stavljajući i sebe na tržište. Stvarno je onda smešno kad se ostvesti i žali kako je izigran, haha.
Онај ко је рођен у имућној породици то не може да зна и не може да осети. Онај који је зарадио новац за живота и који је кренуо са дна и стигао донекле зна да му људи прилазе због пара и моћи.
 
Онај ко је рођен у имућној породици то не може да зна и не може да осети.
Nije da ne može. I oni su svesni svoje "vrednosti", a mnogi su tako i vaspitavani da sebe i druge vrednuju kroz novac. A tako se i postavljaju, samo se neki foliraju da su fini. Sigurno da među njima ima i naivnih. Recimo onaj princ Hari, taj će se već osvestiti.
Ali, čak ni to nije za žaljenje, čovek treba da uči o sebi i drugima, bitno da je zdrav.
 
Pokretanje razvoda od strane žene je samo posledica ponašanja muškaraca. Uopštavanje koje je ovde prisutno bazira se na pričama , neka žena je to uradila, čuo sam od druga i slično. Malo se pozabavite razlozima koje potaknu te žene da zatraže razvod. I na stranu ove izjave, žude za raskalašnim životom pa im treba sloboda :mrgreen: na prvom mestu je prevara bračnog partnera, koja je, prema istraživanjima u mnogo većem procentu što se tiče muškaraca.Nasilje je na drugom mestu, jer dok žena može mentalno da zlostavlja muškarca i time izazove njegov zahtev za razvod, takođe je mnogo veći broj fizičkog nasilja muškaraca nad ženama nego obratno, uz verbalno zlostavljanje.
 

Back
Top