Zašto većinu razvoda brakova započinju žene?

Znam jedan slučaj gde je žena htela još malo da proživi dok može a muž je bio suviše inertan, odnosno nedovoljno aktivan za njen ukus. Deca su im porasla i osamostalila se u tom trenutku.
to su vec razlozi za razvod i druga tema :)
a formalno prekid braka verujem da uglavnom iniciraju zene bez obzira ko je "kriv" iz gore pomenutih razloga...
 
Zašto si stavili znake navoda kada to i jeste istina?
zato sto ne verujem u to da zaista neko dobija ili gubi...svi gube na neki nacin i svi dobijaju na neki nacin...sem u nekim esktremnim situacijama gde je zena zaista sponzorusa...
opet realnost jeste da je zakon na strani zene...
ne znam...svakako je ruzno to da kada nestanu emocije ostane materijalno ali u pozitivnom slucaju i ljudskost da se rastanu u miru i sporazumu kao prijatelji...mada mislim da je to izrazito retko
 
zato sto ne verujem u to da zaista neko dobija ili gubi...svi gube na neki nacin i svi dobijaju na neki nacin...sem u nekim esktremnim situacijama gde je zena zaista sponzorusa...
opet realnost jeste da je zakon na strani zene...
ne znam...svakako je ruzno to da kada nestanu emocije ostane materijalno ali u pozitivnom slucaju i ljudskost da se rastanu u miru i sporazumu kao prijatelji...mada mislim da je to izrazito retko
A šta dobija muškarac?
 
What now?

Now? Well, that’s a fascinating question! 🤔 Let’s ponder the possibilities:

  1. Explore the Unknown: You could embark on an adventure, whether it’s a physical journey to a new place or a mental exploration of a topic you’ve always been curious about.
  2. Learn Something New: Dive into a book, watch an educational video, or take an online course. Knowledge is a treasure waiting to be discovered!
  3. Create: Whether it’s writing, drawing, coding, or cooking, unleash your creativity. Who knows what masterpiece you might produce?
  4. Connect with Others: Reach out to a friend, family member, or colleague. A simple conversation can brighten someone’s day.
  5. Relax and Recharge: Sometimes, doing nothing is the best thing you can do. Put your feet up, sip some tea, and let your mind wander.
Remember, life is a canvas, and you hold the brush. What will you paint today? 🎨✨

:rotf: :rotf:
 
Шта ће им муж. То је терет у пропалој држави, култури, империји

Непријатељ када је пред вратима, онда му се подаје за ђинђуве, перле и џак брашна...

Познато је понашање жена у пропалом народу када стигне страна војска...
 
Шта ће им муж. То је терет у пропалој држави, култури, империји

Непријатељ када је пред вратима, онда му се подаје за ђинђуве, перле и џак брашна...

Познато је понашање жена у пропалом народу када стигне страна војска...
Takvi kao ti useru svaku normalnu ljudsku diskusiju :D
 
Шта ће им муж. То је терет у пропалој држави, култури, империји

Непријатељ када је пред вратима, онда му се подаје за ђинђуве, перле и џак брашна...

Познато је понашање жена у пропалом народу када стигне страна војска...
:amen:
 
Statistički, najčešći razlog za razvod je prevara.
Zašto većinu razvoda pokreće žena?
Kad žena vara muškarca, uglavnom mašta o tome da to traje, da sa tom osobom izgradi nešto više, pa se usudi na korak da podnese zahtev za razvod.
Kad muškarac vara ženu, uglavnom ne planira sa tom drugom ženom ništa više, to je neki hir, ili dokazuje sebi da još uvek može da osvoji neku ženu i u većini slučajeva je za njih to samo sex. Ne želi da se razvodi. Međutim, ako žena sazna za njegovu prevaru, ona je ta koja traži razvod.
Tako da.... ako je tačno da većinu razvoda pokreće žena, ovo mi je jedino logično.
 
Statistički, najčešći razlog za razvod je prevara.
Zašto većinu razvoda pokreće žena?
Kad žena vara muškarca, uglavnom mašta o tome da to traje, da sa tom osobom izgradi nešto više, pa se usudi na korak da podnese zahtev za razvod.
Kad muškarac vara ženu, uglavnom ne planira sa tom drugom ženom ništa više, to je neki hir, ili dokazuje sebi da još uvek može da osvoji neku ženu i u većini slučajeva je za njih to samo sex. Ne želi da se razvodi. Međutim, ako žena sazna za njegovu prevaru, ona je ta koja traži razvod.
Tako da.... ako je tačno da većinu razvoda pokreće žena, ovo mi je jedino logično.
Новац.
 
Postoji naučna studija koja kaže da žene češće od muškaraca iniciraju razvode. Otprilike 70% razvoda pokreću žene.

Ali podjednako je verovatno da će žene i muškarci prekinuti vanbračne veze.

Šta vam ovo govori?

Pogledajte prilog 1533986
Žena je kao šraf i treba je stalno dotezati. Ako se pretera šraf pukne i otpadne. Ako se ne doteže ona se olabavi i otpadne. Znači stalno dotezanje je ključ uspeha u braku. Uvek treba da postoji neki problem, kriza, obaveza, teret kako žena nebi imala prazan hod u glavi i razmišljala o budalaštinama. To vam je ukratko inženjersko objašnjenje.

To sve jasno opisuje biblija ali treba malo analizirati bajku.
 
Ja sam napisala najčešći razlog je prevara.
I novac može biti jedan od razloga. Ali uglavnom , muškarci su svesni toga kada je žena ušla u vezu ili brak zbog novca. Onda se može i očekivati da zbog istog izađe iz veze ili braka. Naravno, pre nego što veza pređe u nešto ozbiljnije, veoma lako se može testirati da li voli novac ili tebe.
 
Ja sam napisala najčešći razlog je prevara.
I novac može biti jedan od razloga. Ali uglavnom , muškarci su svesni toga kada je žena ušla u vezu ili brak zbog novca. Onda se može i očekivati da zbog istog izađe iz veze ili braka. Naravno, pre nego što veza pređe u nešto ozbiljnije, veoma lako se može testirati da li voli novac ili tebe.
То се види тек када новац нестане или када се смањи.

Иначе, ја тврдим да то није везано само за брак, већ и за остале међуљудске односе и везе. Људи се окупљају око оних који имају паре и моћ. Већина гледа само интерес. Када неко остане без пара, утицаја или положаја, људи око њега се разилазе. Тако је када човек оде у пензију или буде смењен.
 
Skoro da je nemoguć scenario da žena izađe iz braka zbog novca a da zbog novca nije ušla. Što muškarac unapred zna jer se takvi i postavljaju tako da impresioniraju novcem.
Неко мисли да је импресионирао својим другим вештинама и способностима и остаје у тој заблуди све док не осиромаши материјално. Гомила људи прецењује себе и говори о себи као о неким способним појавама, а заправо их држи новац, да л њихов или наслеђен.
 

Back
Top