Zašto žene vole grubi seks?

Nagađam da su dve stvari u pitanju:
1 - kod nekih žena se javi ta neka primalna fantazija da ih neki lik grubo manhandeluje
2 - pokušaju tu fantaziju da ispune i ako ispadne dobro svidi im se sam osećaj te se na neki način navuku na grublji seks
Mada ima i ona začkoljica da ako je seks u kontinuitetu samo grub - kreće partnere da radi negativno, pa počinju da se tripuju da je sam odnos zapravo stvarno nasilan
Nešto i nemam utisak da žene baš toliko praktikuju grub seks, možda najčešće onaj deo njih koji je navučen na andrenalin?

Nije ni čudo što bi 90% žena u šumi između medveda i muškarca odabrala medveda.
IMG-20240505-WA0007.jpg

1 - kod nekih žena se javi ta neka primalna fantazija da ih neki lik grubo manhandeluje
2 - pokušaju tu fantaziju da ispune i ako ispadne dobro svidi im se sam osećaj te se na neki način navuku na grublji seks
Mada ima i ona začkoljica da ako je seks u kontinuitetu samo grub - kreće partnere da radi negativno, pa počinju da se tripuju da je sam odnos zapravo stvarno nasilan
Nešto i nemam utisak da žene baš toliko praktikuju grub seks, možda najčešće onaj deo njih koji je navučen na andrenalin?

Ne znam zaista da li neko ima neke fantazije i samo traži osobu da tu fantaziju ispuni, ili se nađu dvoje koji su jedan više u domino drugi u sub odnosu i onda to samo od sebe krene tako... meni se desilo ovo drugo, jer prvo i nisam imala, niti sad imam neke fantazije o tome.

U kontinuitetu grub.. pa dobro, ako se stalno lemaju i to može da dosadi. Valjda se nekad i nežno ljube?

ali ti uvek pišeš na temu i to je tako extra

Ne znam zaista da li neko ima neke fantazije i samo traži osobu da tu fantaziju ispuni, ili se nađu dvoje koji su jedan više u domino drugi u sub odnosu i onda to samo od sebe krene tako... meni se više dešavalo ovo drugo, jer prvo i nisam imala, niti sad imam neke fantazije o tome.

U kontinuitetu grub.. pa dobro, ako se stalno lemaju i to može da dosadi. Valjda se nekad i nežno ljube?
Iskustveno više je i kod mene bilo ovo drugo, sam seks bude neverovatno dobar, ali nakon nekog vremena odnos počinje da se polako raspada/hladi - seks počne da biva sve bolji i bolji, prelaze se sopstvene granice, ali onaj emotivni deo kreće sa strada i u jednom momentu puf. Neki to zovu sub-frenzy stanje.
Ako nema tih nežnih momenata da izbalansira sve najčešće bude nekih komplikacija.
Kada se dvoje nađu u freenzy odnosu racionalno za njih me važi, a to stanje može poduže da potraje...

Iskustveno više je i kod mene bilo ovo drugo, sam seks bude neverovatno dobar, ali nakon nekog vremena odnos počinje da se polako raspada/hladi - seks počne da biva sve bolji i bolji, prelaze se sopstvene granice, ali onaj emotivni deo kreće sa strada i u jednom momentu puf. Neki to zovu sub-frenzy stanje.
zašto? zar se to ne nadomešćuje nežnošču inače? spremate hranu, izlazite, ima puno intimnih momenata.. nije svaki odnos samo sex. Ili na te odnose misliš?

Ako nema tih nežnih momenata da izbalansira sve najčešće bude nekih komplikacija.
Kada se dvoje nađu u freenzy odnosu racionalno za njih me važi, a to stanje može poduže da potraje...
šta je to?

Malo mi je teze za objasniti.
U najjednostavnijim crtama to dođe neko izmenjeno psiho-hemijsko stanje mozga, gde receptori za strah i samo-očuvanje otkazuju na neko vreme a endorfin i dopamin pucaju kroz krov.
U slučaju seksa gotovo svaka senzacija izaziva efekat kao da je neko na MDMA + hormoni rade i nekoliko dana
Svet se gleda kroz šarene naočare, limitacije gotovo da ne postoje i sl.

Mada naći ću neke specijalizovane tekstove o tome pa ih kačim verovatno sutra.

Sex nije nikad samo u krevetu, upravo si dobro opisala, to se prostire i na odnos, uzrocno posledicno.
Sex je sastavni deo odnosa.

Meni je osobno ženka koja ne voli grub seks, biloška stranputica.
Kada kažem grub seks, ne mislim na neke šiljke, vruć vosak i slične gluposti, već običan grub seks dvije gole jedinke.
Nisam ni sadist, ni mazohist, imam napismeno:

Screenshot_2024-05-19-23-24-29-366_com.android.chrome.jpg

Međutim, žensko koje nakon seksa još uvijek miriše po parfemu i ima urednu frizuru, po meni spada u kontejner za đubre.

Koja se zbog ovog napisanog ljuti, uvalim joj kruti.

zašto? zar se to ne nadomešćuje nežnošču inače? spremate hranu, izlazite, ima puno intimnih momenata.. nije svaki odnos samo sex. Ili na te odnose misliš?
Za neke ljude da, mada sama nežnost je nedovoljna, jer fizički aspekt (seks, dodir, poljubac, maženje, čak deluje da se i otkucaji srca nekada poklapaju) funkcioniše, dok mnoge druge stvari klize iz realnosti - tipa zapostavi se porodica, prijatelji, posao, obaveze, zdravlje, da se kaže umesto ne ili se ne kaže umesto da - potencijalno velika zbrka.

Mada prvi i/ili drugi put bude najintenzivnije i najviše se pamti, posle toga se ljudi uglavnom naviknu pa posledični deo ne bude toliko posledičan

Malo mi je teze za objasniti.
U najjednostavnijim crtama to dođe neko izmenjeno psiho-hemijsko stanje mozga, gde receptori za strah i samo-očuvanje otkazuju na neko vreme a endorfin i dopamin pucaju kroz krov.
U slučaju seksa gotovo svaka senzacija izaziva efekat kao da je neko na MDMA + hormoni rade i nekoliko dana
Svet se gleda kroz šarene naočare, limitacije gotovo da ne postoje i sl.

Mada naći ću neke specijalizovane tekstove o tome pa ih kačim verovatno sutra.
meni tekstovi i ne trebaju, lično sam doživela ;)

samo me zanimao pojam, na šta se odnosi.

Ma to je više metaforički, već kada joj noge klecaju i ima odbojnost prema razlivenoj spermi koja nije završila u njoj, već po njoj, želi se što prije oprati, ali se u hodu ruši.
Onda je lijepo uhvatiš za ruku, odneseš u kadu i istuširaš.

Da, svako od nas ima svoje - šta mu pa]e, a šta je za njega foliranje

Mene najvi[e nervira kada sve to neko posmatra kao yabavu. Ma, gde zabava.. zabava je slaba rec :)

Back