Zasto su,obicno,konji simbol muskosti

Uh,ne u startu si lose krenuo.Konji jesu simbol muskosti(bili),ali kobile nisu simbol zenskosti(zenstvenosti-je8em li ga kako se kaze).
Nego,znas li sta znaci tvoj nik-gardijan?
Onaj koji hvata i kroti divlje konje.Verovatno si citao Belu Grivu.Jedna od najlepsih knjiga koju sam procitao kao dete.Knjiga govori o ljubavi decaka Folka prema konju, a u sirem smislu o ljubavi i vernosti do smrti uopste.E tu se pominju gardijani.
Knjiga bi bila jos jaca da je Bela Griva bio magare.To je jedina zamerka sa moje strane.
 
bundeva:
Uh,ne u startu si lose krenuo.Konji jesu simbol muskosti(bili),ali kobile nisu simbol zenskosti(zenstvenosti-je8em li ga kako se kaze).
Nego,znas li sta znaci tvoj nik-gardijan?
Onaj koji hvata i kroti divlje konje.Verovatno si citao Belu Grivu.Jedna od najlepsih knjiga koju sam procitao kao dete.Knjiga govori o ljubavi decaka Folka prema konju, a u sirem smislu o ljubavi i vernosti do smrti uopste.E tu se pominju gardijani.
Knjiga bi bila jos jaca da je Bela Griva bio magare.To je jedina zamerka sa moje strane.

Hmmmm, bundeva to je vrlo zanimljivo! Ali ne, nisam izabrao gardijan zbog toga. Gardijan je cuvar, onaj koji pazi na druge i pomaze....uh, mnogo duga prica zasto bas gardijan!
 
Hmmm...Blize se izbori.Vreme je da se kampanja pojaca

Kapris:
Ooo, ljudi… pa ne mogu da verujem da ne znate zasto su konji simbol muskosti….

Pa konj se u blatu poznaje :!: Drugim recima, kad je frka, prijatelju…

A magarac je poznat po tome sto nece… moras da ga shibash stalno… dzaba mu onoliki alat… :lol:



Da,Kapris ti si u pravu,ako cemo o radu..A ako cemo o onom bezobraznom,tu magarca uopste ne treba terati.

Poznato je:stavite li magarca izmedju dva plasta sena,magarac ce skapati od gladi,jer nece moci da odluci kojem pre da pridje.

E,a pitam ja vas:sta ce biti ako magarca stavimo izmedju dve magarice?
Pa otresce ih obe bez razmisljanja.I bez pardona.U to ne trebate ni da sumnjate...Jer magarac,kao i svaki pravi muskarac,razmislja qrcom a ne glavom.
 
bundeva:
Hmmm...Blize se izbori.Vreme je da se kampanja pojaca

Kapris:
Ooo, ljudi… pa ne mogu da verujem da ne znate zasto su konji simbol muskosti….

Pa konj se u blatu poznaje :!: Drugim recima, kad je frka, prijatelju…

A magarac je poznat po tome sto nece… moras da ga shibash stalno… dzaba mu onoliki alat… :lol:



Da,Kapris ti si u pravu,ako cemo o radu..A ako cemo o onom bezobraznom,tu magarca uopste ne treba terati.

Poznato je:stavite li magarca izmedju dva plasta sena,magarac ce skapati od gladi,jer nece moci da odluci kojem pre da pridje.

E,a pitam ja vas:sta ce biti ako magarca stavimo izmedju dve magarice?
Pa otresce ih obe bez razmisljanja.I bez pardona.U to ne trebate ni da sumnjate...Jer magarac,kao i svaki pravi muskarac,razmislja qrcom a ne glavom.


Uh, tek sad videh da kampanja, tj. agitacija jos traje…
A ako sam ja dobro shvatila, magarac: nece da radi, lenj, neodlucan, tvrdoglav… al’ zato otresa :D samo tako…ne bira mnogo i ne pravi pitanje.

/me vaga za i protiv… hmmmm..

I sta kazes, otresa, a?
 

Back
Top