Zasto se zene "ugase" u braku?

Нееее....то му је она причала о неким бившим типовимаааа!
Са њима је имала само ''физику'', без осећања, без душе и без страсти, а он би у браку желео такав секс!
 
Sacekaj da dodje u trideset i neku. Onda ce sigurno hteti mnoooogo cesce.
Mozda nisi dobar ljubavnik. Nadji ljubavnicu da se malo "ispraksiras"! :)

I ne idi molim te sa zenom u kupovinu ( zavese, escajg....). Nisi ti njena drugarica pa da to obavljate zajedno. Pusti je malo da dise.
I mani se te hemije, postani fizikalac:) Leptirici brzo prodju ali pojavljuju se nove sheme!
 
Dzek London:
Moja mala je bila toatalno napaljena. Doslovno me je proganjala. Stalno mi se nudila i uvek prihvatala moje nudjenje. Mogli smo bilo kada i bilo gde. Medjutim, od kada smo se uzeli, stvari su se sasvim promenile. Pocela je da mi govori kako sam se "preterano navadio" (na seks). Snosaj prekida kometarima: "Ostavi malo i za sutra" (citaj: dosta mi te je za danas). U pocetku je posebno zahtevala da joj mazim grudi, a sada joj vise prija masiranje ramena. Nekad nije bilo bitno ako se haljina tokom strasti pocepa, a sada je strasno ako se spavacica samo malo pokvasi.

Ona se pre mene ni sa kim nije istinski zabavljala, samo je imala ljubavnike sa kojima se sporadicno vidjala. Obicne kres varijante medju kojima su bili veliki vremenski razmaci. Toliko je bila gladna ljubavi i neznosti da se cak i ponizavala da bi dosla do seksa. To mi se u pocetku pomalo i svidjalo, jer mi se cinila tako strastvenom da je zarad strasti bila spremna i na ponizenja. Medjutim ogorcilo me je kada sam shvatio da ni jedan njen ljubavnik od nje NIKADA nije cuo to: "Ostavi malo i za sutra." Ubedjen sam da ni jedan nije slusao lekcije o potrebi da se smanji dozivljaj u krevetu. Sigurno ni od jednog nije trazila drugarsku masazu ramena umesto seksualnih dodira. Ni jedan nije morao nagadjati dali je zeljna ili ne. Sam cin njenog dolaska na ljubavni sastanak je bio ne dvosmisleni signal da jeste zeljna toga za sta je dosla.

Rezultat svega ovoga je da sam se ja potpuno ohladio. Kajem se sto sam uleteo u brak. Kao budala sam prihvatio ulogu druga i partnera. Odlican sam za svijanje porodičnog gnezda, druzenje uz setnje, gledanje filmova, rucavanje, zajednicku kupovinu namirnica, zavesa, escajga, namestaja i ko zna cega sve jos. A mogao sam da joj ostanem ljubavnik za kojim bi vecito fizicki bila zeljna. Ceznula bi za mojim dodirima i zudno ih prihvatala. Njena strast bi i dalje izazivala moju. U svakom ljubavnom dodiru bi se uzivalo kao da je poslednji.

Zene, objasnite mi sta je to u vama? Zasto ste samo pre braka vatrene i sta je to u braku sto vas gasi? Zasto trcite za onim ko vas nece, a ohladite se od onoga kojega uspete da upecate?
Zensko sam, i ne razumem zasto me trpas u isti kos sa tvojom zenom. Ne umem da objasnim sta se desava sa njom, ali mogu da ti dam savet; uzmi ovaj prvi post pa procitaj svojoj zeni.
 
.........ukoliko smes da joj procitas, to ce biti pravi dokaz te hemije i razumevanja koje pominjes.

Ne mogu da verujem da si trazio od nje da ti prica o bivsim ljubavnicima!?
Pa ja to ne pricam ni drugaricama a kamoli muzu. ..........to ti je ona bildovala samopouzdanje, kao dobar si xxxxx, svi pre tebe su bili zzzzz

mozda je u tebi problem a ne u njoj!
 
mozda ona ima trip o tome kako treba da se ponasa u braku i kako bi taj sex trebalo da izgleda.
u braku sedam meseci poslednjih 6 primecujes promene.
uglavnom svakome treba bar tri nedelje da prihvati vecu promenu.

ali ne mogu da verujem na koji nacin ti je objasnila sta joj znacis ti a sta tvoji prethodnici ta tvoja mala. hehe
 

Back
Top