zasto se i cure okrecu.......?

topmodelsica:
Za mnom vriste, vicu "Cao" sa 100 metara, dobacuju, komentarisu.To sam htela to sam i dobila, ja sam poznata, vidjena, slavna, pa zato sve to meni pripada kao merilo koliko sam poznata, to mi bas, bas pricinjava zadovoljstvo.

Blago tebi!!! Baš ti zavidim! Meni ne viču, ne dobacuju i ne komentarišu.Samo gledaju. A i ne znam zašto su im pri tom samo usta otvorena ??! :???:
 
Lexa:
Žene se okreću za drugim ženama zato što su podsvesno lezbejke. Svaka opservacija, komentar, mišljenje ili uopšte mešanje jedinke sa drugom jedinkom istog pola, ili u vezi nje, nije normalno i to treba uništiti u korenu.
u bre lexo?!
nije valjda da ozbiljno ovo mislis?
sta citas crna ti?!
lepo se lepom raduje.
i sve sto je po mojim kriterijumima lepo volim da vidim i da mu se osmehnem. da dam do znanja da mi je zaplenilo pogled i dragost tog casa.
ja uzivam u lepoti negovane zene. izaziva mi impuls slican onome kada vidim lepog muskarca.
pa sve i da sam najokorelija lezbijka.(moja generacija je naucila da tu rec izgovara ovako. lome se koplja oko toga da je to ispravan naziv.nebitno je.)
so, ako je zbog toga neka sam.
 
Okrenem se na ulici za ženom ( ili devojkom ) kada vidim da odudara od drugih na neki specifičan način - stilom, lepotom, građom tela, ponašanjem, prirodnošću, urođenim šarmom.
Ali malo je takvih.
Ipak volim da vidim takovu osobu, nije me blam da skrenem i mužu pažnju.
Napucanih ima na svakom koraku, utegnutih, izveštačenih, više me podsećaju na tranvestite nego na devojke. U velikoj manjini ima ovakvih devojaka koje zrače svojom neobičnošću i originlnošću, tako da kada je sretnem sa oduševljenjem pogledam.
I još nešto, najlepši kompliment jeste iskren kompliment koji jedna žena uputi drugoj.
 
medved_bg:
Volim da vidim lepo.
A ruku na srce, muškarci su 99% lepi "u očima posmatračica" tj. zahvaljujući erotskom impulsu registrujemo ih kao lepe, zgodne, mega-frajere...sa sve njihovim dlakavim rukama, kvrgavim kolenima i širokim stopalima :lol:
A žene su lepe. Koža kao breskva, obline kao kod poršea, stopala koja kuckaju svojim savršenim štiklicama po gradskim pločnicima...Uopšte ti ne treba erotski impuls da bi to videla.
Ja sam iz Crazy Horse-a izašla omamljena ;)
ovo si lepo rekla;)
zene su stvarno lepe,i tako razlicite,egzoticne,nezne,sexy ma na 100 nacina
a muskarci dlakavi,svi nose pantalone i majicu ili kosulju,uglavnom slicne frizure,prirodne boje kose pa da nema hormona ne znam da li bi se iko okrenuo za njima:lol:
 
Memory:
Okrenem se na ulici za ženom ( ili devojkom ) kada vidim da odudara od drugih na neki specifičan način - stilom, lepotom, građom tela, ponašanjem, prirodnošću, urođenim šarmom.
Ali malo je takvih.
Ipak volim da vidim takovu osobu, nije me blam da skrenem i mužu pažnju.
Napucanih ima na svakom koraku, utegnutih, izveštačenih, više me podsećaju na tranvestite nego na devojke. U velikoj manjini ima ovakvih devojaka koje zrače svojom neobičnošću i originlnošću, tako da kada je sretnem sa oduševljenjem pogledam.
I još nešto, najlepši kompliment jeste iskren kompliment koji jedna žena uputi drugoj.


Отприлике исто овако...
Обично ми на улици поглед привуче девојка или жена која лепо хода, која уме да ''носи себе'' на прави начин...или која је обучена на неки оригиналан начин који ми се допада...
 
medved_bg:
Volim da vidim lepo.
A ruku na srce, muškarci su 99% lepi "u očima posmatračica" tj. zahvaljujući erotskom impulsu registrujemo ih kao lepe, zgodne, mega-frajere...sa sve njihovim dlakavim rukama, kvrgavim kolenima i širokim stopalima :lol:
A žene su lepe. Koža kao breskva, obline kao kod poršea, stopala koja kuckaju svojim savršenim štiklicama po gradskim pločnicima...Uopšte ti ne treba erotski impuls da bi to videla.
Ja sam iz Crazy Horse-a izašla omamljena ;)

E ja se sa ovim uopste ne slazem. Muskarci su lepi, i te kako. I ima isto toliko razlicitih tipova lepote kod muskaraca kao i kod zena. Razliciti fizcki tipovi, mentalni, lepota u raznim razdobljima (mladalacka, zrelija, dede-frajeri itd.) Pa onda postoje razliciti senzibiliteti. Muskarci koji umeju da razgovaraju sa zenama i oni koji ne umeju. A kad ne umeju, zasto ne umeju? I tu ima razlicitih tipova.... Kako nema sta da se gleda? Lice - oci nos, usta, celokupan izraz. Telo - noge, dupe, ruke,prsti, ramena. Kako hodaju - svaki saopstava nesto drugo. Ja bas volim da gledam muskarce. Kad ne znaju da gledam, naravno :)
 
zene osmatraju druge zene kako iz radoznalosti tako i radi uporedjivanja: sta ona u svom izgledu ima bolje od mene a sta ja....... ili drugim recima, zena gledajuci drugu zenu pokusava da odgovori na pitanje jesam li ja lepa?.... jer fokusirati se samo na sebe i sluziti se samo metodom ogledalce, ogledalce, nije dovoljno da se stekne valjana slika o sebi i svom izgledu...

zena intimno zeli da zna gde je ona pozicionirana na toj lestvici primamljivosti, privlacnosti.... a nasumicne prolaznice koje srece su pogodni zamorcici da odredi svoj polozaj... ako si lepa, iz tog uporedjivanja posredno mozes krenuti da izvlacis zadovoljstvo, pa i da se navuces... postajes narcisoidna princezica prilicno naviknuta na pobede, ali to je mac sa dve ostrice, jer cim se malo umislis sudbina i njen sadisticki smisao za humor obicno udese da vidis neku riba bolju od sebe, i to toliko da to moras sebi priznati... pa ti se zamuti u glavi, jesi li lepa ili nisi, i gde si ti uopste pozicionirana u tom svom subjektivnom statistickom modelu, te nastavljas da se uporedjujes i tako u krug...
 

Back
Top