Zašto se ćuti o klanju Crnogoraca?!

Ti moras da se pomiris sa cinjenicom da si retard i umobolnik. Vidi se da si se drogirao sa vestima HRT-a 1,2 i 3. Vidis, prirodi je trebalo milion godina da od majmuna napravi coveka, a HRTu samo pola sata da od coveka ponovo napravi majmuna. Ti si klasican primer da je to tacno. Tvoja usrana vojska nikada nije ratovala ni sa vojskom Srbije, ni sa vojskom CG tako da mi ne mozemo biti porazena strana, a te price mi smo imali sve, a vi par pusaka pricaj nekome ko ima 3 razreda osnovne skole i nekome ko kupuje novine da bi gledao slike. Vi ste ratovali 5 godina protiv 50-godisnjaka iz RSK, od kojih ste uvek bili bolje naoruzaniji, opremljeniji i masivniji u ljudstvu. To sto vam je trebao NATO pakt da bi ih pobedili, to je odraz samo vaseg kukavcluka i pederstva. To sto vase retardirane hrvatske glave smatraju da je JNA bila srpska vojska je samo problem vase psihopatologije (Tus, Kadijevic, Brovet, Stojanoski). Pomirite se da ste krivi za raspad SFRJ (vas Mesic je to otvoreno rekao), a samim tim i za rat (ilegalno naoruzavanje, napadi, ubistva u Osijeku i Vukovaru i slicno).

ma psusti ih ,nisu se oni bili ni kadri od turaka odbraniti da nas nije bilo ,neg su nestali pod turskom najezdom kao da ih nije ni bilo :mrgreen::mrgreen:
 
Nisam ja ni reko da si ti osobno bio u Konavlima.

A ako jesi, dođi da popijemo piće.

Možemo na Grudu kod Zore, možemo u Konavoske dvore, kod Monkovića, ili gdje god želiš.

Evo mene u Zastolju kraj Grude.

I vjeruj mi, neće ti ni vlas s glave pasti.

Bit će ti ugodno i dobro ćeš se provesti.

A ti onda razmisli da li je vrijedilo 1991.- 1992. raditi ono što su tvoji sunarodnici radili Konavlima i Dubrovniku.

liepo ti rekoh da sam bio na brodu 1 oktobra 1991 kada smo krenuli sa informacijom da ustase imaju rakete uperene na Podgoricu,Niksic i Kotor i da vas ima 30 000 do zuba naoruzanih ....u Dubrovnik sam bio samo da prevozim neke ranjenike i to kasnije...a pouzdano znam da je nasa vojska pucala po Vitaljini i Đurinićima i da smo sami gađali prevlaku i pricali da to radite vi..

rat nije vriđeo ali...
 
Pomirite se da ste izgubili rat i vi Srbi i vi Crnogorci. Znate samo napadati kada ste naoruzani do zuba a protivnik ima par pusaka.

Ali to vama naravno nista ne znaci vi cete i dalje pjevati i slaviti pobjede koji su zapravo porazi


Kako vas nije sram za sav onaj barbarizam 1991-1995.

i vas nek je sram sto ste rasturili drzavu...i nek vas je vjecita sramota sto ste ucinjeli krajisnicima ...mozete li da spite?
 
za naoruzanje nezna al podrska svijeta se nedovodi u pitanje a narocito Njemacke jer sam vidio da su imali MP5 -heklerke a to JNA ne je!imala

imali su i leopard tenk ,imali su naoruzanje od nato,pa kad ni to nije bilo dovoljno ,onda im je nato pomogao i na terenu ,sa mora i iz vazduha , tako i u hagu kazu ovi njihovo generali ,cak su im u nato i razradili plan oluje ...
 
imali su i leopard tenk ,imali su naoruzanje od nato,pa kad ni to nije bilo dovoljno ,onda im je nato pomogao i na terenu ,sa mora i iz vazduha , tako i u hagu kazu ovi njihovo generali ,cak su im u nato i razradili plan oluje ...

znam za Njemackog leoparda al su se bili prepali nasih t-34 ruskih koji su 100 god stari jer znas kako kazu masina je onakva kakav je onaj koi za njom upravlja...
 
Hrvati mrze crnogorce jer ih smatraju srbima u superlativu,pricao mi rodjak kad su 1992 zarobili mlade regrute u kasarni u Capljini odmah su pitali imal crnogoraca posle su se izivljavali nad njima
Ма иживаљавали су се и над другим националностима, а поготово према припадницима резервног састава ЈНА који су углавном локални мештани лојални Југославији.
 

Back
Top