Zašto se ćuti o klanju Crnogoraca?!

ma rasturili smo vas ,sve do trene kad smo prodani ,svako ko zna o cemu se radi zna o cemu pricam ...mada moram priznati jedino ste vi hercegovci bili ratoborni ,ovi iz hr bogami slabno ,uglavom su izbegavali borbu :)

ma nijesmo mogli smo mi ladno doc do Rijeke nego nam nijesu dali iz vrha...dođemo do vrata dubrovnika pa se vratimo i sve tako...bas bilo gluo a mogli ih prosut bilo nas 30 000 ...
 
M.V.RAKČEVIĆ
Jezikom prali hodnike
Preživjeli logoraš Mirko Babić
kaže da su ih hrvatski vojnici
u Lori mučili na zvjerski
način.
- Tuklo me nekoliko njih u vc-
u. Pošto bi me dobro
isprebijali, uhvatili bi me za
ruke i vukli po hodniku dugom
nekolikom metara do ćelije.
Daju mi da predahnem
nekoliko sekundi, a onda
natjeraju da poližem svu
svoju krv od ćelije, preko
hodnika, nazad do vc-a. To
što su nama tamo radili,
ljudski um ne može da smisli.
To samo njima može da padne
na pamet - kazao je Babić.
Logoraši kažu i da su ih
hrvatski vojnici dovodili u
posebne ćelije gdje bi ih
priključivali na struju,
odnosno na tv aparate. Kažu
da se radilo o tv aparatima
bez ekrana iz kojih su visile
žice . Držali bi ih satima ispred
aparata bez ekrana, a potom
ih tukli i mučili, i tjerali da
prepričaju šta su gledali na
televiziji. Nakon toga su im
"servirali" da jedu ljudski
izmet.
Snimci su kod crnogorskog
tužioca.
www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2009-08-07&rubrika=Hronika&najdatum=2009-08-06&clanak=196586
 
Pomirite se da ste izgubili rat i vi Srbi i vi Crnogorci. Znate samo napadati kada ste naoruzani do zuba a protivnik ima par pusaka.

Ali to vama naravno nista ne znaci vi cete i dalje pjevati i slaviti pobjede koji su zapravo porazi


Kako vas nije sram za sav onaj barbarizam 1991-1995.

i opet rece pripadnik skoro pa naroda, ako se tako mogu nazvati zveri koje na savesti imaju najozloglasenije logore smrti....
ako je do sramote vi ne bi trebalo ni postojite!!!!!!!!! a kamoli da nekom spocitavate...pokrij se usima...:rtfm:
 
HRVATSKOM TUŽILAŠTVU
DOSTAVLjEN VIDEO MATERIJAL
O MUČENjU I UBIJANjU
CRNOGORSKIH REZERVISTA U LORI
Bajić ćuti o klanju
Crnogoraca ~Hrvati najviše
mučili Crnogorce, stavljajući
ih na struju, kidajući im uši i
vadeći jezike
Hrvatsko tužilaštvo pregledalo je video
materijale o mučenjima
crnogorskih rezervista u logoru
Lora kod Splita, ali ni poslije
prezentovanja tako čvrstih
dokaza nije proširilo
optužnicu protiv okrivljenih
za mučenje naših državljana.
Video materijal koji je ranije
dostavljen hrvatskom vrhovnom državnom tužiocu Mladenu Bajiću sadrži izjave
preživjelih svjedoka iz splitskog mučilišta, koji na detaljan način opisuju kako
su mučeni i ubijeni crnogorski
rezervisti.


www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2009-08-07&rubrika=Hronika&najdatum=2009-08-06&clanak=196586

niste se dovoljno posipali pepelom...morate jos...mozda se onda progovori o tome :mrgreen:

kako rekose mudri Jevreji : Narod koji ne pamti svoju istoriju (citaj pogrome) osudjen je da je ponovo prozivljava" ...ja im nekako verujem...em imaju iskustva...em znaju sta rade...
 
Pitajte Mila izdajnika...

Snimci i kod crnogorskog
tužioca
Udruženje boraca ratova Crne
Gore od 1991.godine ranije je
video materijal sa izjavama
svjedoka o zločinima u Lori
dostavilo je i crnogorskom
tužilaštvu . Međutim do danas
nije bilo nikakve reakcije. Nije
poznato ni da li je tužilaštvo
tim povodom bilo šta
preduzelo. Dio ovog materijala
je prezentovan i na jednoj od
pres konferencija koju je
organizovalo Udruženje.
 
pijandure

Attack on Dubrovnik: Drunken Serbian soldiers & Generals

А теби је жао што нису били прави војници и срушили Дубровник до темеља?Видиш,кад мало размислим у праву си.Сад не би овде причали о глупостима него бисте од Ђубровника направили велики музеј.
 
Poslednja izmena:
А теби је жао што нису били прави војници и срушили Дубровник до темеља?Видиш,кад мало размислим у праву си.Сад не би овде причали о глупостима него бисте од Ђубровника направили велики музеј.

To su bili pravi vojnici, jer je CG podigla sve sto je mogla, 30 000 od 700 000 stanovnika.

Dali netko zna koliko ih je zivote ostavilo na podrucju Dubrovnika?
 
Trebalo bi da nasa drzava ustupi novom najboljem drugaru Dr Ivi sve dokumente koje posedujemo , a vezane za agresiju Crne Gore na Hrvatsku , pa da se pokrene i neki medjunarodni sudski postupak protiv razbojnika iz kamenjara i njihovih lidera koji su u tome ucestvovali .

Krug bi se opet zatvorio negdje u Beogradu, a vas ne mozemo dvaput tuziti za istu stvar :lol:
 
HRVATSKOM TUŽILAŠTVU
DOSTAVLjEN VIDEO MATERIJAL
O MUČENjU I UBIJANjU
CRNOGORSKIH REZERVISTA U LORI
Bajić ćuti o klanju
Crnogoraca ~Hrvati najviše
mučili Crnogorce, stavljajući
ih na struju, kidajući im uši i
vadeći jezike
Hrvatsko tužilaštvo pregledalo je video
materijale o mučenjima
crnogorskih rezervista u logoru
Lora kod Splita, ali ni poslije
prezentovanja tako čvrstih
dokaza nije proširilo
optužnicu protiv okrivljenih
za mučenje naših državljana.
Video materijal koji je ranije
dostavljen hrvatskom vrhovnom državnom tužiocu Mladenu Bajiću sadrži izjave
preživjelih svjedoka iz splitskog mučilišta, koji na detaljan način opisuju kako
su mučeni i ubijeni crnogorski
rezervisti.


www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2009-08-07&rubrika=Hronika&najdatum=2009-08-06&clanak=196586

A Dubrovcanima nijesu sijevale rakete izvise glave i nije im pokradena bijela tehnika i namjestaj, ne ne.

Realno, mi smo njih napali, oni nas nijesu, niti su imali namjeru, jer su im dovoljno muka zadavali Arkanovi tigrovi na sjevernom dijelu Hrvatske, tako da bilo je klanja i sram bilo Hrvate zbog toga, ali tu nijesmo ni mi cvecke. Rat je to, za njega je uvijek potrebno dvoje, tako da optuzivati samo jednu stranu je sasvim debilno, a jos uz to nas je neko sasvim deseti zavadio.
 
Ma pusti stoku ... on su samo provokatori . Ko da nije dovoljno gadno i neljudski to sto su hrvati .

Nego , nama ostaje da vaspitavamo decu kako treba . da dobro znaju sta su hrvati .

Ja ih imam trojicu . Redovno citaju izjave prezivelih Srba iz ustaskih logora .

Sta mislis ? Kako ce da gledaju na hrvate kad porastu i sta ce da im rade ako budu u prilici ?

Što je moja žena rađala to će četnike loviti:per::cool:
 

Back
Top