Зашто је муслиманима стало до цјеловите Босне?

Naprotiv , sa zadovoljstvom sam potražila , etimologija i značenje riječi su baš interesantni ..
Order se kači na prsa ..

Sinonimi...
Nisu grudi samo prsa.
Mogu biti i sise.
A,one - dojke...

U nekim slučajevima.

Odluku određuje pol.
A,pol nije bitan kada ispoljavaš zasluge.
Zovu te narodni heroj,
a ti heroina.
Ustvari.
Ko Vahida Maglajlić,na pr.
 
Sinonimi...
Nisu grudi samo prsa.
Mogu biti i sise.
A,one - dojke...

U nekim slučajevima.

Odluku određuje pol.
A,pol nije bitan kada ispoljavaš zasluge.
Zovu te narodni heroj,
a ti heroina.
Ustvari.
Ko Vahida Maglajlić,na pr.
Prsa i grudi niisu sinonimi , valjda si čuo za 'kokošija prsa' ..
Orden se stavlja na prsa ..
 
Ja sam za to da se Srbija i Bosna ujedine, i da Pizon zove Dzeka u reprezentaciju,umesto onog mutavog Pantelica :D

Слажем се. Џеко би баш легао.

Ти си оно бијеше из Санџака? Види се да интелектуално одскачеш од ових питара. Није ни чудо што сте им преузели Сарајево :)
 
Слажем се. Џеко би баш легао.

Ти си оно бијеше из Санџака? Види се да интелектуално одскачеш од ових питара. Није ни чудо што сте им преузели Сарајево :)

Ma nema Srba , pa da popune prazninu ..
 
1. Муслимана нема у Р. Српској, односно има их премало
2. Не воле Србе
3. Не желе да живе са Србима (на референдуму су се тако изјаснили)
4. Најбоље градске центре су добили Дејтоном, па се м природних ресурса нема РС много чега атрактивног
5. Без РС-а би имали национално хомогену државу, мањи административни систем, не би имали баласт РС-а. Брже би доносили одлуке. Можда би их исламске земље више помогле кад би били чиста муслиманска држава у Европи?

Ево, чак и кад би се Срби из РС-а сви иселили, које они не могу да смисле никако, шта би они радили с тим празним простором? Ништа.

Sve ovo što si naveo bi možda i bila istina da se nije desila 1992-1995. Imajući u vidu stradanje svih naroda, posebno u BiH, činjenica je da je bošnjački narod daleko najveće žrtve pretrpio. Srebrenica, Kozarac, Prijedor, Foča, Brčko, Zvornik, Bratunac... su samo neka od mjesta masovnog stradanja tog naroda. Sva ta mjesta su nakon tih zločina postala dijelom RS-a. I zašto bi počinilac dobio državu, a žrtva izgubio i to?

I istog razloga zbog čega se Srbi nikada ne smiju odreći KiM-a, Bošnjaci pogotovo neće entiteta RS.
 

Back
Top