Zašto bre ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Baš me zanima, zašto su najneinteresantnije totalno gole žene, devojke ?
Primetio sam, da je ženski rod sex-iji kad ima malo oskudne garderobe, no kad nema ništa.
Bio sam pre nekoliko godina na jednoj nudističkoj plaži, verujte, posle sat-dva, sve ženske su mi bile nezanimljive, a prosto sam se uzbudio kad je jedna ženska došla za jednim finim izazovnim minićem.
 
Poslednja izmena:
Kako su ljudi ustvari strašno nezanimljivi, čak i u onom momentu kada otkriješ donekle njihovu psihozu. To ih, šta više, dodatno čini usranom musavom decom.
Bila sam na rep žurci maločas i došla sam jer sam uhvatila prvi način da sa nje pobegnem, a da ne čekam jutarnji prevoz. Malo sam tužna, sad :(

Hm, tema. Zato što je u svima vama skriven mali murat. Jednostavno je, samo pitaj :rumenka:
 
A ja gotivim tu deovjku... donekle..... stvarno, i srećan joj rođendan..... ali BRATE nije trebala da dozvoli da je nagovori da idemo da slušamo škaba :( pa matori smo mi za to ****** :( stvarno :( mene bilo sramota, brate merkao me je onaj sa najvećom bubuljicom na čelu :(
 
Kako su ljudi ustvari strašno nezanimljivi, čak i u onom momentu kada otkriješ donekle njihovu psihozu. To ih, šta više, dodatno čini usranom musavom decom.
Bila sam na rep žurci maločas i došla sam jer sam uhvatila prvi način da sa nje pobegnem, a da ne čekam jutarnji prevoz. Malo sam tužna, sad :(

Hm, tema. Zato što je u svima vama skriven mali murat. Jednostavno je, samo pitaj :rumenka:

:cepanje: rep zurka :rotf:
 
ja nisam bila na nudistickoj plazi vec na obicnoj a ipak je golih kita bilo na sve strane.
nosioci istih su bili mahom sredovecna gospoda nedefinisane pozadine,posla,porekla i slicno...
zasto :((( oooo zasto ? :(
 
Baš me zanima, zašto su najneinteresantnije totalno gole žene, devojke ?
Primetio sam, da je ženski rod sex-iji kad ima malo oskudne garderobe, no kad nema ništa.
Bio sam pre nekoliko godina na jednoj nudističkoj plaži, verujte, posle sat-dva, sve ženske su mi bile nezanimljive, a prosto sam se uzbudio kad je jedna ženska došla za jednim finim izazovnim minićem.

i musko kad ima tangice ijao sto je eksi:D:rumenko::mrgreen::p
 
i musko kad ima tangice ijao sto je eksi:D:rumenko::mrgreen::p
aham :rumenko:

Flavio_Briatore_perizoma.jpg
 
Zato što i muškarci i žene vole kad daju malo mašti na volju. Ono što je potpuno razotkriveno, razgolićeno - što nema neku mistiku, po pravilu nije ni zanimljivo. Privlači nas samo ono što golica maštu, zagonetka koju treba otkriti, razrešiti.
 
Baš me zanima, zašto su najneinteresantnije totalno gole žene, devojke ?
Primetio sam, da je ženski rod sex-iji kad ima malo oskudne garderobe, no kad nema ništa.
Bio sam pre nekoliko godina na jednoj nudističkoj plaži, verujte, posle sat-dva, sve ženske su mi bile nezanimljive, a prosto sam se uzbudio kad je jedna ženska došla za jednim finim izazovnim minićem.

Kako kome, kako koja...
 
Baš me zanima, zašto su najneinteresantnije totalno gole žene, devojke ?
Primetio sam, da je ženski rod sex-iji kad ima malo oskudne garderobe, no kad nema ništa.
Bio sam pre nekoliko godina na jednoj nudističkoj plaži, verujte, posle sat-dva, sve ženske su mi bile nezanimljive, a prosto sam se uzbudio kad je jedna ženska došla za jednim finim izazovnim minićem.

U minitju se naslucuje guza, ali nisu ocigledne strijice, celulit i njena cvrstina. U grudnjaku se naslucuju sesi, al se ne konta kakvog bi bile oblika i velicine i gde bi stajale da nisu u njemu. Nesto tanano i leprsavo pokrije struk i time se zamaskira salce i na stomaku i na bubrezima. Pica sama po sebi i nije bas neki poseban estetski vizuelni utisak. Gola osoba sheta uvek manje graciozno od osobe koja ima na sebi, ali ako se sad zaintam da objasnim zasto, svi ce preskociti moj post jer bi to bilo psiholosko-drustveno razmatranje na koja niste navikli na ovom podforumu.
 
Poslednja izmena:
Zato što i muškarci i žene vole kad daju malo mašti na volju. Ono što je potpuno razotkriveno, razgolićeno - što nema neku mistiku, po pravilu nije ni zanimljivo. Privlači nas samo ono što golica maštu, zagonetka koju treba otkriti, razrešiti.

To. :)

muskarci vole igracke koje se rasklapaju
:lol:

I to. :)

Mora nešto i da se skida, nije zabavno sve na gotovs. :lol:

Naravno, nije dobro ni kad ima previše da se skida. Treba imati meru u svemu. ;)
 
Baš me zanima, zašto su najneinteresantnije totalno gole žene, devojke ?
Primetio sam, da je ženski rod sex-iji kad ima malo oskudne garderobe, no kad nema ništa.
Bio sam pre nekoliko godina na jednoj nudističkoj plaži, verujte, posle sat-dva, sve ženske su mi bile nezanimljive, a prosto sam se uzbudio kad je jedna ženska došla za jednim finim izazovnim minićem.

Зато што мушкарац када види женско, у подсвести има фантазије да је скида и то представља узбуђење. Голу не можеш да скинеш, ***...
 

Back
Top