Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Zar nije logicno ?

cmcm

Primećen član
Poruka
784
Da Bog postoji, postojala bi samo jedna religija :cool:
Griješiš sinko za vlast nadmoć kontroliranje ovih tijela se kolju naprednije civilizacije od ove
a.) Trebali bismo demontirati operaciju brisanja memorije / i i izvjesti te subjekte pravdi.

b.) Kapacitet mozga u čovječanstvu je davno smanjen na oko 10%, pa bi ga trebalo vratiti na 100%.

Zamislite koje bi se velike stvari mogle postići Da imamo puni kapacitet mozga i sjećanja na to tko smo, koje su naše sposobnosti i kako svemiri funkcioniraju (sa svim dimenzijama i planovima postojanja).

c.) Također, ljudsko tijelo je davno genetički modificirano kako bi besmrtna duša / duh bili zarobljeni u njima ili kako bi teško napuštali tijelo, dok su ta tijela živa, tako da bismo trebali obrnuti inženjer tog procesa, da dopustite duši / duhu da po volji dolazi i odlazi iz tijela, a također ćete moći napustiti ovu zemaljsku stvarnost (sa vašom sviješću), a da tijelo ne prođe. Budući da na zemlji postoje bezdušna bića (koja se nazivaju i npc), možda postoji način da se ta umjetna svijest ubaci u tijelo, dok duša / duh napušta ovo kraljevstvo.

d.) Također, možda bismo zaglavili u vremenskoj petlji, koja objašnjava deja vu i teoriju vječne ponovne promjene. Trebali bismo utvrditi što ga uzrokuje, kako ga izbjeći i potencijalno kako ga ukloniti (ako nema negativnih posljedica za nas i ako je to kršenje slobodne volje).

e.) Također, jeste li pročitali "Roswell Alien Intervju"? Primijetio sam da sadrži puno važnih informacija. Možete me obavijestiti Ako ste otkrili nešto lažno ili to ne prolazi test mirisa.

f.) Budući da je zemlja planet zatvora, ovdje bismo trebali pronaći načine rehabilitacije zlih duša. Očito su službeni programi brutalni (poput platnog ropstva) i nisu baš učinkoviti.

g.) Budući da je zemlja planet geta (citat iz intervjua Roswell-a) s prirodnim katastrofama (poput cikličnih poplava ili pomicanja stupova) koje uništavaju civilizacije, tada bi zemlja trebala biti oblikovana da postane stabilno i obilno okruženje.

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.890
Griješiš sinko
c.) Također, ljudsko tijelo je davno genetički modificirano kako bi besmrtna duša / duh bili zarobljeni u njima ili kako bi teško napuštali tijelo, dok su ta tijela živa, tako da bismo trebali obrnuti inženjer tog procesa, da dopustite duši / duhu da po volji dolazi i odlazi iz tijela,

d.) Također, možda bismo zaglavili u vremenskoj petlji,

ja sam se, sinovac, svojski borio za dusu De Sisti -ja [vremenska petlja], a ovde moram da podvucem da je ovo ''naucavanje'' - demonizam, tek da se zna.

Poruka
99
Da Bog postoji, postojala bi samo jedna religija :cool:
Logika ti nije jaca strana. Za donosenje zakljucaka potrebna je izvjesna doza iskustva propracena sa bar malo svijesti.
Obzirom da se ljudi razlikuju; po boji koze, geografskim porijeklom, jezikom, kulturom, tradicijom, obicajima.., logicno je da imaju razlicite interpretacije o postojanju Boga, ali im je sustina vjerovanja ista - Bog moze biti samo jedan, bar sto se tice monoteistickih religija.
Za spoznavnje necega, sto nema fizicke projekcije opipljive osnovnim ljudskim culima, potrebna je bezuslovna vjera, bas kao sto je potrebno vjerovati sagovorniku kada prepricava licno iskustvo. Ako u startu sumnjas, svaki dalji razgovor ti se svede na potvrdjivanje licne sumnje, umjesto da potvrdjujes istinitost sagovornikovih rijeci "postanes slijep, pored ociju"
Jedini clan koji prica o licnom iskustvu jeste @JA KOJI JESAM dok svi ostali mlatite praznu slamu.
Fascinira me ova dusica mala iz JSa i vjecni zivot na zamlji u ljudskom oblicju, savrseni i bezgresni. Em sto je zemlja vec sada pomalena, za ovoliko parazita sto uspravno hodaju, mogu zamisliti kakva ce guzva biti kad vaskrsnu svi koji pomrijese od doba savrsenog gresnika Adama :-)

Sizif

Buduća legenda
Poruka
38.060
Sve danas aktuelne religije su komercijalnog tipa, a niko neće da se odrekne svog dela kolača, udela u raspodeli društvene moći, novca... tako da ništa od te ideje ujedinjenja svih religija dok god se pare obrću.

aeternum

Poznat
Banovan
Poruka
9.830
a kako ti to znaš šta je ustvari boižija reč? I muslimni isto tvrde da je njihova religija bazirana na božijoj reči i 100% su sigurni da se bog javio Muhamedu i diktirao mu Kuran...I ko je sad od vas u pravu? Kako mi to možemo da zaključimo?
Znam da je Biblija Bozja rec, to je dokazano.
Sta ima veze sta neko tvrdi bitno je sta Bog tvrdi.
Moze da se istrazi nadahnuce Biblije, sto je dokazano.
I proucavanjem Biblije se moze shvatiti istina.

anajade

Poznat
Poruka
7.459
a kako ti to znaš šta je ustvari boižija reč? I muslimni isto tvrde da je njihova religija bazirana na božijoj reči i 100% su sigurni da se bog javio Muhamedu i diktirao mu Kuran...I ko je sad od vas u pravu? Kako mi to možemo da zaključimo?
valjda prepoznajes spise gde ima bozanskog nadahnuca ..ako ne prepoznajes od tebe je duh sveti digo ruke na zalost..

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.851
Znam da je Biblija Bozja rec, to je dokazano.
Sta ima veze sta neko tvrdi bitno je sta Bog tvrdi.
Moze da se istrazi nadahnuce Biblije, sto je dokazano.
I proucavanjem Biblije se moze shvatiti istina.
ali bog ne tvrdi ništa,u tome i jeste stvar...Ti možeš da tvrdiš šta hoćeš u božije ime,on neće da se oglasi povodom toga i da kaže da li se slaže ili ne

Сале

Legenda
Poruka
54.808
Znam,pomešao je patuljke iz skandinavske mitologije sa nekim stereotipom o jevrejima...pošto je to neki sterotip da se jevreji uglavnom bave juvelirstvom i obradom plemenitih metala.
Otud nije zgoreg napomenuto da postoji samo jedna zemlja iz perioda Velikog rata koja po svom neobičnom geografskom položaju i specifičnoj istoriji, krajnje bajkovito odgovara Okrugu. Za žitelje Evrope u tom periodu, ta zemlja je isto tako mala i nepoznata, a njeni žitelji takođe obrađuju zemlju i žive u selima kao i hobiti. Ta zemlja je Srbija!

https://www.google.com/amp/s/www.te...-nas-je-voleo-tvorac-gospodara-prstenova-foto

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.