Запад је издао ЕУропејце, а Путин је издао десничаре

Иначе, @Гамбино , погледај ову критику опозиције, њене неспособности и разлога њиховог фијаска на изборима:


Уместо да се фокусирала на неку реалну критику власти и дала неки програм, алтернативу, опозиција се свела на пљувачину ,,уаа Вучић" и то је цео њихов програм. Зато су и пропали на изборима, јер народ једноставно није видео алтернативу у њима, што је власт апсолутно искористила и капитализовала.
И да, човек није никакав ,, сендвичар", већ један од реалних и непристраснох политичких аналитичара.
 
Пре свега, Гамбино, теби и осталим учесницима ове а и других тема желим да честитам нову, 2024. годину, пуно здравља, среће и успеха на свим пољима животним.
А сад ево одговора:

РИК који је био на изборима 2000 године је ослобођен пред судом од оптужби за изборну крађу. Дакле, пуч је имао лажан мотив.
Иначе, да су победили не би спаљивали гласачке листиће и уништавали изборни материјал.

Ја ценим друга Бањца и његову улогу. Мада могу, ако желиш, поставити и Драгана Јове Торбицу на аватар, он је верни радикал и подржавалац СРС и СНС и уопште идеје великосрпског националног препорода:


То само ти тврдиш, јер си стари СПСовац. Иначе, ако су покрадени зашто је Шешељ признао да је опозиција победила, као и сам Милошевић ?

Па нико од њих није за Вучића.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Иначе, @Гамбино , погледај ову критику опозиције, њене неспособности и разлога њиховог фијаска на изборима:


Уместо да се фокусирала на неку реалну критику власти и дала неки програм, алтернативу, опозиција се свела на пљувачину ,,уаа Вучић" и то је цео њихов програм. Зато су и пропали на изборима, јер народ једноставно није видео алтернативу у њима, што је власт апсолутно искористила и капитализовала.
И да, човек није никакав ,, сендвичар", већ један од реалних и непристраснох политичких аналитичара.
Престани са том сенвичарском пропагандом. Како те бре није срамота ??? Имаш ли бар трунке стида када провоцираш Србе ?

Ми у Београду немамо мостове, путеве, немамо ни градску железницу, да не причам тек о канализацији и метроу, нема никаквих еколошких мера и стандарда, нема рециклаже смећа, а гужве у саобраћају су све горе, јавни превоз се распада као 90их.
Твоји дегенерици т.ј. лоповска багра купује и поставља силне информативне табле на свима станицама, а многе станице и немају надстрешницу.
Ej човече твоји имбецили постављају инфо табле, а постоји апликација која обавештава о кретању линија. Значи бацили су милионе евра, уместо да су повећали плате возачима и тако привукли нове раднике и задржали постојеће, а не да сваки други полазак се прескаче, па да гужве буду још веће.

Ево ја предлажем твојим СНС лоповима да поваде сва седишта, да више путника стане, нека Срби путују као у Индији онако натрпани и по крововима бусева.

Ето шта сте урадили од главног града и то је само део, а сад замисли како је овим мањим градовима који имају и мање буџете и за које се још мање брине.
 
Ево првог дана у НГ, мислим да би Срби морали да се поделе на патриоте и лопове односно издајнике, ви сте сенвичари издајници и лопови.
Мислим да би требало да престанемо и да комуницирамо, као што са сенвичарима не комуницирамо у стварном животу, јер би увек избила свађа, јер ви ионако кријете да сте сенвичари, као и овде на форуму, па вам то пре или касније исплива.

Мени лично је добро, не фали ми ништа, лепо зарађујем, пропутовао сам целу Европу, не жалим се што се тога тиче, али ми је жао овог града који систематски уништавате и народа који пати и који једва преживљава.
Ако ми имамо оволико проблема у граду који има већи буџет од Војводине, како је тек овим другим мученицима широм Србије.
 
Poslednja izmena od moderatora:
првог дана у НГ, мислим да би Срби морали да се поделе на патриоте и лопове односно издајнике, ви сте сенвичари издајници и лопови
Те поделе праве они који мрзе Србе а који су насели на пропаганду.
 
Zapad je shvatio da je Vučić mnogo bolja opcija i za njihove interese i za Srbiju i to je pametno. Pogubljeni evroslinavci su bitan faktor jedino sami sebi, njihov dolazak na vlast bi štetio stranim kompanijama i u spoljnu politiku se apsolutno ne razumeju, misle da se svet vrti oko ljudskih i manjinskih prava.

E sad, zašto se ''srpski nacionalisti'' samoubilački vezuju za Rusiju, to je misterija. U Putinovom novom svetu, neće biti mesta za etnički homogene nacije, nego će svi morati da se izmešaju za dobrobit Ruskog sojuza.
 
E sad, zašto se ''srpski nacionalisti'' samoubilački vezuju za Rusiju, to je misterija. U Putinovom novom svetu, neće biti mesta za etnički homogene nacije, nego će svi morati da se izmešaju za dobrobit Ruskog sojuza.
А у америчком свету има ,,етнички чистих", нација??
О чему причаш? Па народи и етничке групе се сусрећу и мешају од кад је света и века, па ниједна нација није ,,етнички чиста". Код нација и њиховог настанка кључна ствар је асимилација, а не крвна зрнца.

Кад то схватиш, видећеш зашто је конструкција ,,етнички хомогена нација", глупост у коју је веровала минхенска пропалица, Хитлер и чије су мисли упропастиле пола света.

Светови и народи су се увек мешали, културе се преплитали, од кад је света и века. Чак ни ,,оци оснивачи" нацизма нису били имуни на окултне идеје азијског Истока.
Зато је Евроазија, која ће омогућити сваком народу и култури да живи са оним другим у миру, али да чува свој идентитет и Веру и не постаје неко други, права будућност.

И Путин је у праву што је заузео тај курс.
 
Када је у питању твој Вучић, доћи ће време да ће бити довољно да опозиција стави и дрогирану шимпанзу и она ће победити Вучића, јер људима сте се згадили и гласаће за било кога.
To je već počelo, na moje veliko iznenađenje.
 
Minhenska ideja
Да је она победила, ти не би постојао несрећо и не би трабуњао на форуму.

Овако се захвали Маршалу Жукову на Победи над злом!

1704176343572.png
 
Да је она победила, ти не би постојао несрећо и не би трабуњао на форуму.

Овако се захвали Маршалу Жукову на Победи над злом!

Pogledajte prilog 1474652
Ako je Minhenska ideja pobedila,ne bi sada Arapi divljali u srcu Evropi.....
 
Ako je Minhenska ideja pobedila,ne bi sada Arapi divljali u srcu Evropi.....
Не пратиш ме добро, нисам ни рекао да је та идеја победила, већ да ју је Маршал Жуков поразио, чему би несрећни Корнелије и слични љубитељи те идеје требали да захвале, јер да су идеје пропалице и лудог минхенског сатанисте победиле, Словени и Срби као ,,нижа раса" били би истребљени.

А што се тиче дивљања Арапа, па и ЕУ и САД, као главни предводници светске исламофобије си дивљали по арапским и муслиманским земљама, зато сада трпе последице свега тога. То се вратило као бумеранг.
 
Poslednja izmena:
А у америчком свету има ,,етнички чистих", нација??
Naravno da ima. Na primer, Japan, J. Koreja, Poljska i Island su deo mrske zapadne imperije, pa su etnicki skoro 100% homogene zemlje.
Зато је Евроазија, која ће омогућити сваком народу и култури да живи са оним другим у миру, али да чува свој идентитет и Веру и не постаје неко други, права будућност.
Neprirodne i utopisticke ideje, ko i jugoslovenstvo, sovjetizam i slicni propali eksperimenti.
 
Zapad je shvatio da je Vučić mnogo bolja opcija i za njihove interese i za Srbiju i to je pametno. Pogubljeni evroslinavci su bitan faktor jedino sami sebi, njihov dolazak na vlast bi štetio stranim kompanijama
Tu bandu kolonizatorsku i pljackasku i treba isterati odavde, narocito rio tinto, zijin, hbis ili one ludake iz doba jure koji teraju radnike da im klece i nose pelene.
 
Naravno da ima. Na primer, Japan, J. Koreja, Poljska i Island su deo mrske zapadne imperije, pa su etnicki skoro 100% homogene zemlje.
Браво, навео си две земље као пример... :D
Neprirodne i utopisticke ideje, ko i jugoslovenstvo, sovjetizam i slicni propali eksperimenti.
Врло је реална идеја, која има и своју праксу. За нас је најбитније да будемо у руском табору, а не са западним мамонистима. ;)
 

Back
Top