Za sve...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako dodje do toga da ja donosim odluke gde cemo ici, s kim cemo se druziti, sta cemo raditi... ne mogu ja stalno donositi odluke. Taman da me uhvati za ruku i odvede na boks, super. Hocu da kazem, ne valja kad jedno dominira stalno. Dosadno je i opterecujuce... :x
 
Kapris:
Ako dodje do toga da ja donosim odluke gde cemo ici, s kim cemo se druziti, sta cemo raditi... ne mogu ja stalno donositi odluke. Taman da me uhvati za ruku i odvede na boks, super. Hocu da kazem, ne valja kad jedno dominira stalno. Dosadno je i opterecujuce... :x
Good point. Btw, svidja mi se ovo za boks. :wink:
Hoces stvarno da odemo? 8)
 
Dobro vece komsija :wink:

A sto se teme tice, ne volim kad zena zeli da dominira, nisam ja neki namcor, al mora da se zna ko kosi ako...
Naravno to podrazumeva moju potpunu odgovornost za nju.
 
mene npr. nervira kada decko pocne sa nenormalnim izlivima osecanja,kada dozvoljava da ja sve kontrolisem,i kada mi sve popusta i tolerise,u stvari kada se pretvori u neku "pitu"...ako znas na sta mislim :roll: ,eto mene to odbija..
 
joj, sto ne volim laz i prevaru, to i da mi je iz oka ispao ne mogu da oprostim.
I definitivno prekidam kada neko pokusava da mi menja zivot i moje navike i odbija da me prihvati onakvu kakva jesam.
 
Da bi se duga veza prekinula potrebne je jedna od dve stvari
2)da se sretne neka druga osoba
1)da se ne vidi perspektiva,tj zajednicka buducnost
 
tija:
joj, sto ne volim laz i prevaru, to i da mi je iz oka ispao ne mogu da oprostim.
I definitivno prekidam kada neko pokusava da mi menja zivot i moje navike i odbija da me prihvati onakvu kakva jesam.
Istinu govoris, znam.
Promenicu ti zivot - tek toliko sto cu uci u njega :wink:
 
Musko:
Da bi se duga veza prekinula potrebne je jedna od dve stvari
2)da se sretne neka druga osoba
1)da se ne vidi perspektiva,tj zajednicka buducnost

Moram da se dopunim
Zene raskidaju iz razloga broj 2,tj zbog nove osobe,a muskarci iz razloga 1

A iritira me kad devojka pocne da fantazira i filozofira.To je siguran znak da je nezadovoljna ili sobom ili samnom
 
Musko:
Musko:
Da bi se duga veza prekinula potrebne je jedna od dve stvari
2)da se sretne neka druga osoba
1)da se ne vidi perspektiva,tj zajednicka buducnost

Moram da se dopunim
Zene raskidaju iz razloga broj 2,tj zbog nove osobe,a muskarci iz razloga 1

A iritira me kad devojka pocne da fantazira i filozofira.To je siguran znak da je nezadovoljna ili sobom ili samnom

Znimljivo razmisljanje...
 
Pa, postoji neki skoro sablon kada su u pitanju stvari koje preko kojih ljudi ne prelaze! Prevara, laz, neiskrenost...to su neke stvari na koje svi reagujemo. Sta mene iritira? Pffffff......cek da se setim....posto je mene u principu tesko inervirati.....e da, neiskazivanje emocija! Zanimljiva je ponekad ona igra "necu da ti kazem", kada se neke stvari precute da bi bilo zanimljivije ali postoje momenti kada neke stvari definitivno treba reci! Ako se stalno cuti...to zna da mi smeta! Dal me neko razumeo? :wink:
 
Guardian:
Pa, postoji neki skoro sablon kada su u pitanju stvari koje preko kojih ljudi ne prelaze! Prevara, laz, neiskrenost...to su neke stvari na koje svi reagujemo. Sta mene iritira? Pffffff......cek da se setim....posto je mene u principu tesko inervirati.....e da, neiskazivanje emocija! Zanimljiva je ponekad ona igra "necu da ti kazem", kada se neke stvari precute da bi bilo zanimljivije ali postoje momenti kada neke stvari definitivno treba reci! Ako se stalno cuti...to zna da mi smeta! Dal me neko razumeo? :wink:

Zanimljivo... :twisted:
 
Guardian:
Pa, postoji neki skoro sablon kada su u pitanju stvari koje preko kojih ljudi ne prelaze! Prevara, laz, neiskrenost...to su neke stvari na koje svi reagujemo. Sta mene iritira? Pffffff......cek da se setim....posto je mene u principu tesko inervirati.....e da, neiskazivanje emocija! Zanimljiva je ponekad ona igra "necu da ti kazem", kada se neke stvari precute da bi bilo zanimljivije ali postoje momenti kada neke stvari definitivno treba reci! Ako se stalno cuti...to zna da mi smeta! Dal me neko razumeo? :wink:

da,da,da...znam sta je pisac hteo da kaze... :P
 
Da,definitivno mrzim kad se decko pretvori u jednu veliku bezoblicnu masu i sve iz njega govori radi sa mnom sta hoces...Mislim da je naj osnovnija stvar u vezi sacuvati ono svoje,makar i neke lose navike,ali svoje osobenosti treba cuvati,jer mozda smo se bas zbog njih i zblizili...
Naravno tu su i lazi,prevare...da i postoji jos jedna jako bitna stvar zbog koje raskidam,kad primetim da je prestao da me slusa...znak da je svega nestalo...
:?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top