За спас Србије ЕУ рећи ЗБОГОМ!

Ma yebo im ja mater tatarsku.

.

Ma slažem se ja s tobom. Veliki su krvoloci ispali prema Srbima, gori od Švaba. Pola familije mi je stradalo
od njihovog noža od 1915-1918.

Ali neke metode bugarske (qurvinske) politike moramo naučiti.
Džaba nam sve vojničke pirove pobede gde nas izgine po milion.

Emocije su emocije, pare su pare, a interesi su interesi.
Ruska sfera uticaja se povukla kao oseka, a mora se nekako preživeti do boljih dana.
 
Problem Srba je genetska zaboravnost...klali nas Turci mi sa njima prijatelji,klali nas Bugari,klali nas Hrvati...Da ne pomisli neko da sam ja za osvetu pa da me napadne neka Kandicka ili B92 snimi o meni dokumentarac...nego treba da pamtimo a ne ko ovce na klanje.Mi treba da naucimo to od Grka,njima je u genima zapisano da su im Turci neprijatelji i tu je tacka.
 
Problem Srba je genetska zaboravnost...klali nas Turci mi sa njima prijatelji,klali nas Bugari,klali nas Hrvati...Da ne pomisli neko da sam ja za osvetu pa da me napadne neka Kandicka ili B92 snimi o meni dokumentarac...nego treba da pamtimo a ne ko ovce na klanje.Mi treba da naucimo to od Grka,njima je u genima zapisano da su im Turci neprijatelji i tu je tacka.

Ето доказа да смо небески народ.;)
 
Problem Srba je genetska zaboravnost...klali nas Turci mi sa njima prijatelji,klali nas Bugari,klali nas Hrvati...Da ne pomisli neko da sam ja za osvetu pa da me napadne neka Kandicka ili B92 snimi o meni dokumentarac...nego treba da pamtimo a ne ko ovce na klanje.Mi treba da naucimo to od Grka,njima je u genima zapisano da su im Turci neprijatelji i tu je tacka.

Neprijateljstva i savezništva su promenljive kategorije.
Okretali smo i mi naše potecijalne saveznike protiv nas.
Konfrontirali se sa Bugarima, a pravili državu sa Hrvatima i Slovencima, a posledice su manje više poznate.

U poslednjih dvesta godina imali smo dobrih poteza, ali i previše katastrofalnih grešaka.

Grci se jesu zakrvili s Turcima u poslednjih sto godina, ali oni mnogo pametniju politiku vode je l' su se jednom izleteli pa nayebali.
Nama nikad dosta.
 
е севиља то ти је паметно. људи кажете да нам руси никад нису помогли, у реду али реците ми кад су то урадили американци, енглези, немци??? кад-НИКАД осим ако не рачунате то што су нас кад год су стигли слали у рај
 
Ja sam za neku medjuvaroijantu...ipak smo prostorno u evropi...ali ta eu nas baš i ne miriše...treba nekako da iskoketiramo izmedju Rusa i eu. :) :)

hmm ipak su to samo zelje
znate lamentiranje o EU i neprirodno silovanje javnosti za ulazak pod svaku cenu ili priklonjenje rusiji pod svaku cenu su dve iskljucive stvari
potrebno je u ostatku srbije stvoriti uslove zivota i rada na takav nacin da opredeljenje stanovnistva ostatka srbije bude neopterecujuce bezpotrebnim nametanjem
znate devojcica od dvanaest godinica nije ni fizicki ni psihicki spremna za brak
ok kod nekih etnickih skupina jeste ali one nisu primerene srpskom drustvu osim ako se izuzmu pojedinacni slucajevi
 
Problem Srba je genetska zaboravnost...klali nas Turci mi sa njima prijatelji,klali nas Bugari,klali nas Hrvati...Da ne pomisli neko da sam ja za osvetu pa da me napadne neka Kandicka ili B92 snimi o meni dokumentarac...nego treba da pamtimo a ne ko ovce na klanje.Mi treba da naucimo to od Grka,njima je u genima zapisano da su im Turci neprijatelji i tu je tacka.

......ali im to ne smeta, da otvore pre neki dan, zajednicki projekt naftovoda, koji kroz tursku i grcku , preko italije, snabdeva evropu naftom iz kaspijskog regiona..........

To je poenta.......mora da se zivi i da se radi zajedno i sa onima koje smatras za neprijatelje, sem ako nisi totalna dileja i autisticni bolid, koji misli da moze mimo sveta,,,,,,onda umri od gladi , ko te yebe....( ne mislim na autora citiranog teksta, nego uopste na patriJotsku retoriku , tipa, oni su nas bombardovali, a ovi su nas klali )
 
hmm ipak su to samo zelje
znate lamentiranje o EU i neprirodno silovanje javnosti za ulazak pod svaku cenu ili priklonjenje rusiji pod svaku cenu su dve iskljucive stvari
potrebno je u ostatku srbije stvoriti uslove zivota i rada na takav nacin da opredeljenje stanovnistva ostatka srbije bude neopterecujuce bezpotrebnim nametanjem
znate devojcica od dvanaest godinica nije ni fizicki ni psihicki spremna za brak
ok kod nekih etnickih skupina jeste ali one nisu primerene srpskom drustvu osim ako se izuzmu pojedinacni slucajevi
slažem se u vezi stvaranja dobrih uslova života ljudima kako bi politika prestala da ih zanima...ali bojim se da je u Srbiji previše onih koji bi za kofer novca prodali i rodjenu majku, a kamoli narod.
s tim u vezi, ne vidim kako će se stvoriti i ko će stvorite te uslove....a složićete se bacanje Srbije u blato je sistemski planirano i dovodjenje iste u ovu poziciju nepogrešivo izvedeno...e sad nam jedino preostaju extremi, jer sami da se iz blata izdignemo, teško ćemo...
 
sta je smesno, hoces da kazes da ruski piloti mogu da se mere sa amerima?
e pa ne mogu.
ne mogu to ni da sanjaju sa svojih tricavih 30-50sati leta na godisnjem nivou....

Danas rakete vazduh-vazduh imaju preko 200km domet tako da je apsolutno nevazno koliko ko ima sati....cak i ti bi umeo da pritisnes dugme...:lol:

Nije ti ovo '41 pa da se juris tri sata dok ne oboris nekog......:roll:
 
Danas rakete vazduh-vazduh imaju preko 200km domet tako da je apsolutno nevazno koliko ko ima sati....cak i ti bi umeo da pritisnes dugme...:lol:

Nije ti ovo '41 pa da se juris tri sata dok ne oboris nekog......:roll:

avion je vrlo komplikovana sprava, tako da moras da znas da je koristis.
sem toga domet rakete nije jedina stavka koja igra ulogu u vazdusnoj dominaciji...
 
avion je vrlo komplikovana sprava, tako da moras da znas da je koristis.
sem toga domet rakete nije jedina stavka koja igra ulogu u vazdusnoj dominaciji...

Upravo jeste....zato su nasi avioni i padali a da naokolo desetine kilometara nije bilo nikog. Avion jeste kompl. sprava ali postoji obuka koja traje nekoliko godina....a broj sati letenja kasnije je stvarno nevazan, jer se sve radi skoro kao na igrici ispali i bezi....ne moras da vezbas ruku pa dal' ces da pogodis ili promasis.....
 
Ja prihvatam,jer kad se vidi npr. da kina ima najvece rezerve i koje rastu 'Ludacki,kada se zna npr. da su indijci broj 1 u svetu sto se tice informatike,a sad sto se tice Rusa,ali ajde da vidimo NATO i EU prvo sta nam oni to nude i kako.
Sve sto posedujemo po nasim propisima treba da promenimo da bude po njihovim propisima,pocev od Vojske,Milicije/ili da kazem Policije kako oni kazu/,Svih zakona itd. moglo bi se ici u beskraj i sad da bi se sve to znaci promenilo potrebne su "PARE" narode ali nebrigajte dace oni pare/tj. njihove banke i eto kako se dodje do kredita,ali ajde da vidimo nesto,
Vojska: naoruzanje-mora da bude na njihovom nivou i mora se kupiti od njih ha ha ha...nap. najbolje se vidi na avionima npr. 1 Mig 31 cena npr.20 miliona € a F 16 americki 120 miliona € ali naravno nebrigajte glupi SRBI dacemo mi vama nase i time nasa privreda raste a sto cete vi da idete u minus nema veze radicete za nas! I tako sto se svega tice cak ce nam i fabrike pokupovati sto nam je onda sve isti "dsfkjngkdsjnfdsj ...pakovanje" jer cemo onda opet raditi za njih ali okretanjem prema Rusiji mi dobijamo nesto sto od ovih gubimo a to je:
"Srbija OSTAJE SRBIJA a to znaci sledece: ostaje nam nasa Vera,Kultura,Nacija i sto je naj vaznije ostajemo SRBI pravoslavci a ne tamo neka demokratska sangarepa,sto nepitaju Tadic&CO. nemce i ostale sto oni nedaju u njihovim zemljama muslimanima i ostalim strancima prava koja oni zahtevaju od nas da bismo dali njihovim sticenicima,pa onda vidite gde idemo.
Rusi oce izgraditi base ali nece biti u narodu neke velike promene jedino sto se menja svest a to je da nije svfe tako kako ovi drugi pricaju itd. i veruj mi pre to prihvatam nego nestanak Srba kao nacije u narednih 50god.
 
апсуолутно је небитно који колико кошта важна је суштина а то је да ми морамо да се променимо да би нас запад прихвтио и на сваку промену коју обавимо дођу још 3 које морамо да обавимо па докле више?!?!?! на крају толико ћемо се променити да нећемо ни бити срби више, доћи ће и обавеза да званично писмо буде латиница да папа буде признат за поглавара хришћанства да ово да оно и кад све то урадимо шта ћемо бити ми? бићемо ништа сенка само празно име. па да су они тако добри и фини што нас бре више малтретирају уврк и заувек ћу се позивати на бомбардовање на правди Бога. тад су показали оно шта желе и шта им је у плановима нека се гоне бре сви колективно у пи..у материну
 
Sta hoce da nam urade odnosno ulazak u eu sta je to za Srbiju.Necemo imati pravo ninasta,kako, pa prvo srbija ce nestati jer ajde da vidimo.
1-hoce da nam oduzmu Kosovo i Metohiju
2-u srbiji ce se svima dati prava a najmanje Srbima/nece se smeti reci da si srbin jer ce te proglasiti kao radikal ili nesto u zargonu nacista
3-sve sto se bude nalazilo na-u zemlji bice njihovo vlasnistvo/sve firme sav kapital koji sad jos uvek posedujemo ako nam ga polako ali sigurno dinkic kompletno rasproda i zavrsi onda svoj posao za koji je postavljen
4-sta ce biti sa Vojvodinom
5-Raskom
6-i to sto je ostalo ove prodane duse ce unistiti
tako da sve ukupno nikako nije dobro ali zato ja biram kako se ono kaze od 2 zla manje,a nazalost USA ja nikad nemogu u tom njihovom NATU da gledam na ruse kao na neprijatelje Izvinjavam se ali ja mislim tako i Drago mi je radi toga zamislite samo te slike mi da ratujemo npr. protiv rusa ili bilo koga u ime USA ili NATO pakta.Nemogu da poverujem da ima srba koji ce reci da hoce da ratuje protiv rusa ili bilo koga u ime USA.
To je moje misljenje
 
A kao lakse ti je da zamislis da Rusija ratuje zbog nas? Molim te...I ti Rusi gledaju na nas kao jedinu njihovu sansu! I ti i dalje mislis da se Srbija nesto pita? Suvise smo mali mi za to! Da bi se nesto pitao treba ti vremena i mogucnosti da ojacas! Vidis, nesto kao ovi moderatori! Samo ne razumem kako mislis da ojacas ignorisuci jace koji imaju sposobnost da te vrlo lako spuste na zemlju (ponovo kao i moderatori)! Ne razumem, takodje, koji vid progresa zemlje vidis ukoliko okrenes ledja EU, USA, NATO? Sta kao mozes i bez toga? Ne znam samo kada ce ovaj narod shvatiti jednom u zivotu da Srbiju najvise koci u sustini ta pomoc Rusije koju do sada niko nikad nije video? Pa ti mislis da oni vole mene ili tebe? Da su se sekirali mnogo sto nas bombarduju? jednostavno, imali su oni i tada svoj interes kao sto ga imaju i sad!
 
Sta hoce da nam urade odnosno ulazak u eu sta je to za Srbiju.Necemo imati pravo ninasta,kako, pa prvo srbija ce nestati jer ajde da vidimo.
1-hoce da nam oduzmu Kosovo i Metohiju
2-u srbiji ce se svima dati prava a najmanje Srbima/nece se smeti reci da si srbin jer ce te proglasiti kao radikal ili nesto u zargonu nacista
3-sve sto se bude nalazilo na-u zemlji bice njihovo vlasnistvo/sve firme sav kapital koji sad jos uvek posedujemo ako nam ga polako ali sigurno dinkic kompletno rasproda i zavrsi onda svoj posao za koji je postavljen
4-sta ce biti sa Vojvodinom
5-Raskom
6-i to sto je ostalo ove prodane duse ce unistiti
tako da sve ukupno nikako nije dobro ali zato ja biram kako se ono kaze od 2 zla manje,a nazalost USA ja nikad nemogu u tom njihovom NATU da gledam na ruse kao na neprijatelje Izvinjavam se ali ja mislim tako i Drago mi je radi toga zamislite samo te slike mi da ratujemo npr. protiv rusa ili bilo koga u ime USA ili NATO pakta.Nemogu da poverujem da ima srba koji ce reci da hoce da ratuje protiv rusa ili bilo koga u ime USA.
To je moje misljenje

A i vidim da si mali i da tek treba neke stvari da razumes! Pises samo srcem!
 

Back
Top