За спас Србије ЕУ рећи ЗБОГОМ!

1), ja nisam protiv rusa, ja samo nisam za njih (nekima je tesko to da shvate)
2) da, ja sam dao, a nisam ocekivao nesto za uzvrat
2a) ja nisam ni rusija ni svetska politika pa da dajem na lepe oci....

pa ako ti ljudi nista ne traze to je...ako ti ne moras nista da potpises i da se obavezes sta i ako imaju neke svoje interese...ne uzimaju ti teritoriju zbog koje su te prathodno bombardovali,to je sigurno..
 
ja trazim ovo.
i ja trazim da mi se obvjasni zasto smo od cele te ruske moci i avijacije i mornarice dobili jedan meteorloski brod

pa Rusija te 99te nije sto je danas...a drugo,niko ne daje nista dzabe(osim bombi koje smo gratis dobili od amera ali ne bih o tome)...skupi su ti sistemi,preskupi...mi dan danas,posle svih ovih "reformi" vojske nismo u stanju da ih kupimo...a ako se secas,poslali su Rusi neke kamione pred samo bombardovanje ali su zaustavljeni cini mi se u bugarskoj(i oni hoce u EU),sta je u njima bilo,ne znam..a kao sto rekoh,Rusija tada nije sto i danas...
 
pa Rusija te 99te nije sto je danas...

zanimljivo....narocito u svetli da se neko svaki cas poziva na carsku rusiju...

a drugo,niko ne daje nista dzabe
eeeeeeee
to to to

a ako se secas,poslali su Rusi neke kamione pred samo bombardovanje ali su zaustavljeni cini mi se u bugarskoj(i oni hoce u EU),sta je u njima bilo,ne znam..a kao sto rekoh,Rusija tada nije sto i danas...

kamioni....
ruski kamioni....zaustavljeni od bugara.....PLJUC....izem ti silu....
 
Pa vidi, Rusija je ta koja je insistirala na nezavisnosti Srbije od Turaka, a bez pomoci ruskog cara (koji je zajedno sa Rusima ovo preplatio) prvi rat bi se zavrsio time sto bi nas Svabe izgazile k'o pijan g@vno.

Prema tome, da nas nisu drugde zaduzili, zaduzili su nas dvaput, a mi njih... pa nijednom, jel' tako?



Pa mi smo njima na "dodjem ti".........pa braca smo , majku mu.....mali rusi na balkanu:D
 
zanimljivo....narocito u svetli da se neko svaki cas poziva na carsku rusiju...


eeeeeeee
to to to



kamioni....
ruski kamioni....zaustavljeni od bugara.....PLJUC....izem ti silu....

pa bugari dali dozvolu za prelet i kopneni napad na Srbiju NATOu...tako da nije mogao biti u pitanju sukob Rusije i Bugarske vec Rusije i NATOa...al znam da je komplikovano...
 
Pa te price, na dodjem ti... kostali smo ih dosta, zaduzili nikad, i jos stalno nesto 'ocemo i pistimo.

Ja, da sam Rusija, otres'o bi nas ko slinu :)

A kako bi? Pa na kraju smo pobedili jer su Francuzi usli u rat zbog Rusa, Nemci zbog Francuza, Englezi zbog Belgije... alternativa bi bila da nas Ugari razmazu i sabiju pod zemlju a da svi ostali cute i glacaju nokte, prema tome sto se nas tice sve je dobro sto se dobro svrsi.
 
otkud ja znam sta traze rusi, ne doruckujem sa putinom.
a da nesto traze to je ocigledno.

I da traze (a ne traze) dao bih im pre nego onim odvratnim debeloguzcima sa zapada....

U pravu je covek sa nekim stvarima iz teme. Oni ("eu-vropljani") nam se predstavljaju kao projatelji a non-stop nam namecu nesto. Te bice bolje za vas da date KiM, te nesaradnja sa Hagom, a to povlaci neke nove restrikcije po pitanju ulaska u EU....dokle bre vise....ja licno na referendumu glasam protiv EU....

Jbte ljudi (pod predpostavkom da ste svi Srbi) koji vam je k.rac vise...Pa debeli Slovenac (ministar ino. poslova) nam dolazi ovde i kroji kapu...Tolike godine zdranja govana kroz istoriju i jos se nismo naucili ni malo pameti.

Taman da ima 60 miliona albanaca na KiM ma ne dam BRE....
 
I da traze (a ne traze) dao bih im pre nego onim odvratnim debeloguzcima sa zapada....

kako bre ne traze? mislis da rusi nemaju pametnija posla nego da se rodjakaju sa nama i izigravaju ljubav?
pa toga nema ni na pijaci...
idi sutra na pijacu, pa reci seljaku sto prodaje kupus, ja sam tvoj zemlja, daj mi kupus dzabe....
oces dobiti kupus?
 

Back
Top