За спас Србије ЕУ рећи ЗБОГОМ!

1-hoce da nam oduzmu Kosovo i Metohiju
2-u srbiji ce se svima dati prava a najmanje Srbima/nece se smeti reci da si srbin jer ce te proglasiti kao radikal ili nesto u zargonu nacista
3-sve sto se bude nalazilo na-u zemlji bice njihovo vlasnistvo/sve firme sav kapital koji sad jos uvek posedujemo ako nam ga polako ali sigurno dinkic kompletno rasproda i zavrsi onda svoj posao za koji je postavljen
4-sta ce biti sa Vojvodinom
5-Raskom
6-i to sto je ostalo ove prodane duse ce unistiti

al si ga nabrojao svaka ti cast....

Nemogu da poverujem da ima srba koji ce reci da hoce da ratuje protiv rusa ili bilo koga u ime USA.
To je moje misljenje

a jel bi ratovao za ruse i njiove interese u nekoj tunguziji?
 
брате јел схваташ ти да руси никад нису ратовали са нама док американци, енглези, немци(они су апсолвирали ратовање са нама) док руси нису ниједним. е па колко год да нам поможу никад неће моћи да оправдају сва она убиства на правди Бога, док руси не чинећи како ви кажете ништа за нас никад неће починити зличине као ова говна. јел сте сад схватили???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
брате јел схваташ ти да руси никад нису ратовали са нама док американци, енглези, немци(они су апсолвирали ратовање са нама) док руси нису ниједним. е па колко год да нам поможу никад неће моћи да оправдају сва она убиства на правди Бога, док руси не чинећи како ви кажете ништа за нас никад неће починити зличине као ова говна. јел сте сад схватили???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shvatas li ti da je amerika danas ono sto je rusija bila nekad? i da smo mi bili postedjeni samo zato sto smo isli kako oni kazu! a onda kada smo se tome suprotstavili isto lose prosli! Tada su cenu placali oni koji su bili protiv tadasnjeg svetskog poretka kojeg smo se mi pridrzavali i kada nam je bilo lepo dok smo bili uz silu! Danas su se stvari promenile. dosao je novi tata koji kaze da ce biti tako kako on kaze! I sta smo mi tu! Da. Reci cemo im: "E necemo kako ti kazes nego kako nam kaze nas bivsi tata." U svemu tome uvek moras kada si mali da stanes uz jakog da bi i ti ojacao! Kad to shvataju jedna FRA, ENG, SPA, NEM, ITA, ne razumem zasto je to Srbiji problem da shvati? Sta ono Slovenci, Hrvati, Crnogorci i drugi ne znaju sto mi znamo! ...ili izgleda da mi znamo nesto sto znaju samo visokorazvijene zemlje sveta Rusija, Kina, Irak, Iran, Kuba, Venecuela, S.Koreja itd. Ili ti znas nesto sto ja ne znam?
 
све је тачно што ти кажеш али ја то никад не бих могао да урадим да будем пријатељ са неким ко је једном хтео да ми науди не дозвољава ми понос и не знам шта још можда нека част или ко зна шта у сваком случају више бих волео да ме нема него да ми неко диктира шта да радим можда ћу зато и најебати али баш ме брига сигурно нећу неком остаи дужан. иначе мој претходни пост се односио на оне који кажу да су нас руси увек искулирали а амери увек били ту да нам помогну.
 
све је тачно што ти кажеш али ја то никад не бих могао да урадим да будем пријатељ са неким ко је једном хтео да ми науди не дозвољава ми понос и не знам шта још можда нека част или ко зна шта у сваком случају више бих волео да ме нема него да ми неко диктира шта да радим можда ћу зато и најебати али баш ме брига сигурно нећу неком остаи дужан. иначе мој претходни пост се односио на оне који кажу да су нас руси увек искулирали а амери увек били ту да нам помогну.

Ako mislis na tvoje prijatelje u zivotu slazem se sa tobom! Ako mislis da u svetu politike postoje prijateljstva onda ne razumemo politiku na isti nacin!... ili mi bar daj jedan primer prijateljstva u politici pa me izvuci iz zablude!
 
Hm,sta da kazem;oh kako bih ja voleo u taj razvijeni svet odnosno kako neko naziva moderni. tako da neko kad kazes npr.moderni a ono misle USA,EU ali nasi na EU.I sad aj da vidimo sta smo to mi,sta je to Srbija?Dali je Srbija sa ili bez kosova i metohije.Kad neki zakoni vaze u toj EU sto se nama onda to isto pravo ne prenosi i nepostuje put nas.
Ajde da vidimo: pravo na slobodu kretanja,pravo na jezik,veru,kulturna bogatstva itd.
Pa vidite SRBI te demokratije koju oni nama predavaju i od nas sta traze,od nas traze da svi imaju ista prava kao mi a mi nemamo nikakva prava u njihovim odnosno u nasim zemljama.U hrvatskoj ni nakon 12 god. NEMA SRBA i ono sto ima starci a i znate sami tako da nepisem,na Kosovu i Metohiji nakon 8god. GETO sistem zivljenja.Ljudi NESMEJU da odou ni na GROB svoj najmilijih.Groblja nam ruse i djubrista prave na grobljima.Pa gde ni mrtvi nemaju prava kakva vi onda prava za zive ocekujete,cemu da se oni nadaju.
Kad neko ubije Srbina u Bosni,Kosovu i Metohiji ili u Hrvatskoj za mene je to isto kao da je ubio nekog iz Srbije.Jer to je uradjeno protiv srbskog naroda.Neki misle ne to je daleko i to nema veze ovde sa nama mi ocemo bolje ili naprednije uistinu to hocu i ja ali bez toga da neko usija moj narod i utire mu korene a ja cu kao u fazonu MODERNIZACIJE XXI vek i sve ostalo.Oh kako je lepo hteo bih i ja ali nemogu jer kako da ja mislim o nekoj Evropi dobra kad oni navodna ta MODERNA evropa pomaze,stiti,finansira ... te iste ljude/grupacije da UBIJAJU MOJ NAROD U NJIHOVO IME DOBRA
Hocu i ja u Evropsku Uniju ali kao Srbin iz Zemlje Srbije/Kosovo i Metohija,Vojvodina,Raska i hocu da Srbi iz Hrvatske zive slobodno u svim nacelima kod svojih kuca u svojoj zemlji i isto tako u republici srpkoj.
Ali nesto tu neide kako ja napisah,evropa to nece ONI HOCE SRBIJU i SRBE,podeljene,pokatolicene,da nemaju pravo reci da su Srbi,bez prava na svoju Veru,Kulturu,jezik,pismo itd. a ako nam i to nije dovoljno MA ONI NAS NECE UOPSTE pobice nas i proterati zasad ali kud cemo kad nebude bilo SRBIJE,sta cemo onda biti? Katolici,muslimani ateisti sve da ali nikako ne SRBI.
 
I da prihvatim tezu koju pojedini zagovaraju,da je za Srbiju bolje da ne ulazi u EU i NATO...koju alternativu nudite.Da se razumemo odmah,ne volim ni ja Amere a Engleze i Nemce jos manje.Definitivno su mi blizi Rusi ali...Da li je to neka ideja koju sam cuo da trazimo od Rusije da nas prihvati kao svoju republiku:shock:???Ili da udjemo u samoizolaciju kao Kuba?Mi nismo Kina da mozemo da se qrcimo sa Amerima.Nismo ni Libija pa da imamo naftu a ostalo sto nam treba da menjamo za doticnu.Ili neki ovde prizeljkuju doba plasticnih flasa sa benzinom,sverca iz Bg.Pa bugarski carinici bi slavili da se to vrati.Ili mozda da ovog puta mi objavimo rat NATO-u pa da im j**emo mamicu?Samo sa cime i sa kime?Sa Rusima?Cisto sumnjam da bi oni na tako nesto pristali.Ma OK dajte da svi izginemo i udjemo u legendu.Nisam se ni `99 krio mobilizacije ne bih ni sad.Ali daj da vidimo koliko dana rata imaju u svojim bukvicama oni najglasniji.:neutral:
 
микровејв управу си ми немамо избора али то треба представити тако као нешто што се мора а не као нешто што једва чекамо јер оно што се мора није тешко, тако можемо издржати све-то смо и доказали више пута под турцима , у 1. и 2. светском рату итд. исто тако не треба русима уваљивати коске ако хоћемо да нам помогну. ипак они су нам бар помогли некад, а ови други су играли од среће кад год бисмо ми извукли дебљи крај. британски краљ је на почетку 1. светског рата рекао србију треба потопити на дно мора. треба да престанемо да се заваравамо ко су нам пријатељи у свету и да једне (нато и еу) измуземо што више можемо а да при томе не изгубимо ништа своје, док са друге стране са русима увек треба бити добар
 

Back
Top