Za neverovati!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не знам колико често гледате ХРТ. Али је сигурно да мало више пратите хрватске емисије ово вас ни мало не би изненадило.
 
Nikola_BN:
Не знам колико често гледате ХРТ. Али је сигурно да мало више пратите хрватске емисије ово вас ни мало не би изненадило.
Hrvati imaju kompleks od nas Srba.
Nisam nikakav nacionalista ali cinjenice su sledece:npr. u bivsoj Jugoslaviji Beograd-Zagreb;
Gradi se Novi Beograd,eto ti Novi Zagreb,Beogradjanka-Zagrebcanka itd.
 
eIvin:
ma da...kojim emisijama za decu?

Нека комедија о томе како су Срби глупи и како сви имају дуге браде. У позадини иде Марш на Дрину а они се спрдају. Нисам могао да гледам тако да не знам тачно. На сербианкафеу ми је неко одгонетно која је емисја али сам ја заборавио.
 
Nikola_BN:
Нека комедија о томе како су Срби глупи и како сви имају дуге браде. У позадини иде Марш на Дрину а они се спрдају. Нисам могао да гледам тако да не знам тачно. На сербианкафеу ми је неко одгонетно која је емисја али сам ја заборавио.


"Смоговци у Домовинском рату", тако се зове та тупоглава гадост. Гледао сам и било ми скоро симпатично, Хрвати стварно не знају да направе ништа сувисло, него четници што јуре пургере испадоше много готивнији, упркос намери. И стари Смоговци су ми били бљак, мислим као детету, увек ми је та серија звучала педерски (ваљда тај акценат, пургерски је супер код жена, а код мушкараца стварно звучи пешовански, к'о Труман Капоте на некој журци 1960-их). Једино што је Мира Фурлан у старим Смоговцима била бомба, онако, strugglin' star in her early 30's...

Него, гледам ономад на ХРТ-у "У Кини једу псе 2", а тематски уствари први део, хронолошки увод у крљачину Срба и Данаца у првом делу филма. И у једној сцени Славко Лабовић (иначе и у реалном животу жестоки Србин) *ебе Данцима мајку, на течном данском, у црној краткој мајици са ликом Раше К. Замисли, на *ебеном ХРТ-у, концепт достојан Далија, умро сам од смеха а могу да замислим констернацију "развојачених бранитеља Домовинског рата" који су гледали филм, па кад су видели Рашу на валовима ХРТ-а..
 
Sunchaser:
"Смоговци у Домовинском рату", тако се зове та тупоглава гадост. Гледао сам и било ми скоро симпатично, Хрвати стварно не знају да направе ништа сувисло, него четници што јуре пургере испадоше много готивнији, упркос намери. И стари Смоговци су ми били бљак, мислим као детету, увек ми је та серија звучала педерски (ваљда тај акценат, пургерски је супер код жена, а код мушкараца стварно звучи пешовански, к'о Труман Капоте на некој журци 1960-их). Једино што је Мира Фурлан у старим Смоговцима била бомба, онако, strugglin' star in her early 30's...

Него, гледам ономад на ХРТ-у "У Кини једу псе 2", а тематски уствари први део, хронолошки увод у крљачину Срба и Данаца у првом делу филма. И у једној сцени Славко Лабовић (иначе и у реалном животу жестоки Србин) *ебе Данцима мајку, на течном данском, у црној краткој мајици са ликом Раше К. Замисли, на *ебеном ХРТ-у, концепт достојан Далија, умро сам од смеха а могу да замислим констернацију "развојачених бранитеља Домовинског рата" који су гледали филм, па кад су видели Рашу на валовима ХРТ-а..

Браво.
 
eIvin:
i, kada je to emitovano?


Да си ми жив и здрав, ишла реприза пре месец-два-три,, не сећам се баш али у сваком случају некако с прољећа (ето пригодног стиха топику). Ја седео и гледао, уз поподневну кафу (бед мув, испоставило се, загрцнуо сам се десет пута).
 
Znam da će sada svi graknuti na mene,ali potpuno shvatam Olivera i njegovu emotivnu izjavu..
Da su vama padale velikosrpske granate oko glave kao meni i možda njemu,shvatali biste i vi.
 
eIvin:
zanimljivo...ja se nešto ne sećam da sam video slične sadržaje na htv-u. mada, sve je moguće...

Ма да, зато сам ја ту, да лажем и кварим односе. Провери на сајту ХРТ-а, можда имају програмску архиву, или пошаљи мејл па питај кад су ишли Смоговци. Два минута посла у оба случаја. Кад ме ухватиш у неистини, постави овде факте, и ево ме, једем тастатуру.
 
Sunchaser:
Ма да, зато сам ја ту, да лажем и кварим односе. Провери на сајту ХРТ-а, можда имају програмску архиву, или пошаљи мејл па питај кад су ишли Смоговци. Два минута посла у оба случаја. Кад ме ухватиш у неистини, постави овде факте, и ево ме, једем тастатуру.

nisam tvrdio da govoriš neistinu. ;) čemu takva reakcija? :roll: skroz bespotrebno...
 
uus srebro:
Znam da će sada svi graknuti na mene,ali potpuno shvatam Olivera i njegovu emotivnu izjavu..
Da su vama padale velikosrpske granate oko glave kao meni i možda njemu,shvatali bi ste i vi.

Ахахахахаа........који бисер..........ахахахахаааааааааа

ВЕЛИКОСРПСКЕ ГРАНАТЕ...........
















А какве су то "великосрпске гранате", мајке ти?........ :lol: :lol: :lol:
 
King 7:
Stalno bre, vucemo neke likove za rukav, stalno mi nesto lako zaboravljamo a oni jako dobro pamte. Vecito se bratimimo i prelazimo prvi preko tudjeg. Kada cemo se mi malo ukurciti, postaviti uslove i terati svinje iz dvorista? Njegov stav je njegov stav, koji je nas stav prema njemu? Kakav je stav likaa koji ga je pozvao u Bg? Sta ce Oliver uopste u Srbiji? Opet ce ga neko zvati u Srbiju, verujte u ovo.

razgovarala sam sa nekim muslimanima i hrvatima i oni tako isto kazu "stalno mi nesto zaboravljamo i oprastamo"...ma svi smo mi zbunjeni, ali treba da se distanciramo jedni od drugih, ocigledno ne funkcionisemo zajedno
 
Nikola_BN:
Не сумњиво је да и Хрвати и Бошњаци на мржњи према Србима граде свој идентитет.
Jadan je taj identitet...meni to sve smesno, i jedva vredno bilo kakvog kometara. To su kompleksi koji pokusavaju da se izlece....smesno, detinjasto.
 
uus srebro:
Znam da ne znaš kakve su. Svo vreme rata si mirno brao šljive u svojoj maloj srbijanskoj palanci.

То су сигурно оне гранате што су падале и по мојим Лопарама и за које муслимани тврде да нису постојале. То је било класично српско САМОГРАТИРАЊЕ! А још колико знам пола милиона Срба је протјерано из демократске државе Хрватске, а из Србије нити један Хрват. Толико о Великој Србији.

До скора су на Западу мислили како Срби нису никада живјели у БиХ и Хрватској па је вјероватно у твом правцу усмјерена и теза.

Само код Хрвата и Муслимана може постојати агресија када се брани свој кућни праг. То је вјероватно српска САМОАГРЕСИЈА!
 
Nikola_BN:
То су сигурно оне гранате што су падале и по мојим Лопарама и за које муслимани тврде да нису постојале. То је било класично српско САМОГРАТИРАЊЕ! А још колико знам пола милиона Срба је протјерано из демократске државе Хрватске, а из Србије нити један Хрват. Толико о Великој Србији.

До скора су на Западу мислили како Срби нису никада живјели у БиХ и Хрватској па је вјероватно у твом правцу усмјерена и теза.

Само код Хрвата и Муслимана може постојати агресија када се брани свој кућни праг. То је вјероватно српска САМОАГРЕСИЈА!
A znate kako smo ih mi ono kao pobili sve u Srebrenici, a ovde gde ja zivim ima hiljade Srebrenicana...????
Pa koga mi to onda pobismo...ups?Da nije bila greska????
 
Sunchaser:
Koji je, ba, belaj i dje je ba zapelo (dr. Nele, TLN), dobri moj Jomini? Pa sta ste mislili, da nas vole? Ne bih da zvucim ni sovinisticki ni generalizatorski (jer nisu ni svi Hrvati nacisticka djubrad, nisu bili ni 1941-45) ali dobar deo je bas to; to je narod koji je napravio najstrasniju klanicu u pisanoj evropskoj istoriji, pa se jos i ne stidi te klanice, nego umanjuje brojke i obim svog zlocina, falsifikuje istoriju i izmislja svoj nepostojeci antifasizam (a tokom '90-ih je dovodio nacisticke zlocince u Hrvatsku i davao imena ulica koljacima iz Jasenovca). Gori mi je ovaj nas koji je startovao tu svinju sa pitanjem "kad ces u BG?". A ta ofucana p*zda (Oliver) od cijih ljanerskih zvukova ponekad ni kafu ne mogu na miru da popijem u nekoj - inace pristojnoj - basti, je njihov simbol. Koga boli *urac za drtavog Olivera? I sta ce taj oblik zivota, Oliver, u BG? I koji moj ga taj nas uopste i zove? Nek utanace pa da mu ovaj peva na terasi. *ebote, ponekad pomislim da bi se 95% Srba, BG-djana posebno, naslo u cudu kad bi im neko saopstio da je SFRJ nestala i da se vodio jedan krvavi rat (koji je stotine hiljada njihovih sunarodnika i doveo u BG kao izgnanike). Necu dalje u polemiku, sto miliona puta sam vec rekao svoj stav o tim temama, nego ovako ukratko, za kraj subotnje veceri.

Jomini i Sunchaser. Ja sam vas dvojicu na ovom forumu doživeo kao veoma informisane ljude. Sada mi je nekako neverovatno da se čudite ovakvim stvarima. Nije valjda da niste znali i za izjave Severine u vezi Vukovara i Kosova. Ili izjave Kemala Montena pre nego što je prvi put nako rata došao u Beograd. Ili Hanke Paldum, Harija, Merlina, Josipe Lisac, Arsena Dedića i mnogih drugih.
Ali, ne, nama to nije bilo dovoljno. Kada god se ti likovi koji su nas inače hiljadu puta ispljuvali do besvesti, pojave u Srbiji, naši ljudi (pogotovo oni koji se izdaju za proevropejce i prozapadnjake...) nahrle kao muve na g...o na njihove koncerte. Pa ih još ugošćavaju danima neke TV stanice kao što je Pink...
I čemu se onda mi čudimo. Samo je kod nas toliko jaka propaganda "Čišćenja svoga dvorišta". U drugim bivšim ex Yu republikama to je prolazna pojava česta kao zimske temperature ispod 40 ili letnje iznad 40 stepeni celzijusa.
Toliko samonepoštovanje koliko ga mi imamo nema ni jedan drugi narod. I ovaj forum vrvi od ljudi kojima je mrsko sve što miriše na sr...
Znači, nema mesta čuđenju.
 
Срби су једини народ који је извршио агресију на самоме себи и то тако што је освојио свој кућни праг на којем је вијековима живио.
 
DraGo70:
Jomini i Sunchaser. Ja sam vas dvojicu na ovom forumu doživeo kao veoma informisane ljude. Sada mi je nekako neverovatno da se čudite ovakvim stvarima. Nije valjda da niste znali i za izjave Severine u vezi Vukovara i Kosova. Ili izjave Kemala Montena pre nego što je prvi put nako rata došao u Beograd. Ili Hanke Paldum, Harija, Merlina, Josipe Lisac, Arsena Dedića i mnogih drugih.
Ali, ne, nama to nije bilo dovoljno. Kada god se ti likovi koji su nas inače hiljadu puta ispljuvali do besvesti, pojave u Srbiji, naši ljudi (pogotovo oni koji se izdaju za proevropejce i prozapadnjake...) nahrle kao muve na g...o na njihove koncerte. Pa ih još ugošćavaju danima neke TV stanice kao što je Pink...
mene ne cudi kada nas "oni" pljuju, ali nekenase "umetnike " ne shvatam....Balasevic.,,,
 
Ако је неко извршио агресију на БиХ, онда је то Иран. Из те исламске земље је било далеко више бораца него из Србије. Да не улазимо у то што ови који су дошли из Србије најчешће и потичу са БиХ простора, те су дошли да бране своју браћу и сестре, а ови из Ирана су дошли само да убијају.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top