Za Nas... ~ krejzi badiz ~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Copyracu ti jedan trac sa nekog drugog foruma... ;) Da te utesim... :P



"dodjem ja kuci oko 10 ujutru posle burne noci, znaci od kuce sam otisla oko 20h prethodnog dana, kaze meni komsinica od preko puta (koja je jako bila zabrinuta za mene tih dana, jer sam bila sama 15 dana - moji bili svi na moru):

"trazio te sinoc oko 10 onaj decko sa crvenom kapom sto je bio i preksinoc kod tebe, a ja sam mu rekla da si ti vec izasla i da mislim da neces da se vratis brzo, posto mi se cinilo da si se sredila (obozavam ovaj glagol) kad si izasla (to znaci, nisam bila u pizami, posto svaki put kad krenem u pizami da se setam presrece me da se vratim kuci da se presvucem) sa onim drugaricama, i pitala sam ga zasto mu trebas, a on mi rece da je jutros zaboravio cigarete, pa mislio da svrati da ih uzme, posto je bio u prolazu, a trebalo je i da ti vrati duks, pa sam mu rekla da to moze da ostavi kod mene ako hoce, cekaj sad cu da donesem."

i dok ona, sva ponosna na sebe, skakuce kuci da mi donese dux, izlazi druga:

"svratila je marija sinoc, ma ni pet minuta posto si otisla od kuce, rece da ce doci ujutru da te ponovo potrazi posto ste se dogovarale da idete negde danas, a bio je i taj mali sa crvenom kapom ponovo posle toga."

vraca se prva sa duksom, fino sklopljenim:

"evo, a ona mala sto se oblaci sve nesto sa zihernadlama, sacuvaj me Boze, rekla je da ce ti vratiti biciklu ujutru, posto joj danas jos treba. ma kako smes da joj das biciklu, ona meni nije bas..."

i tako, jos neki komentari koje vise nisam ni cula jer sam maltene stojeci spavala, sve u svemu, ne brinem sto moji ukucani zaboravljaju da mi prenesu ko me je trazio, posto imam jako pazljiv komsiluk"
 
Porazgovaraj malo sa njim, cisto da vidis kakv mu je stav i razmisljanje. Oprosti mu malo, bezveze da se duris na njega sto nije razmisljao. (misim ja shvatio ovako: bio mi dobar drug - sad vise nema sanse... mozda sam te pogresno shvatio)
Naravno ako ne ukapira poentu onda... yebiga...
 
Joj ljudi, ja ne mogu ni u ochi da ga pogledam. :(
Mislim, bili smo strava drugovi. Mislim, nismo bili kao neki prijatelji koji se poveravaju i tako to, ali sa znala da u njemu imam druga koji ce uvek biti iskren prema meni i koji je totalno cool. U shkoli ispade da sam ja fuxa. Ajde da je neki tip koga ne znam, ali mi ispade simpa, pa se mi tu poljubili ovo ono... Ali drug sa kojim idem u isto odeljenje koji mi josh i pricha koga je sve on smuvavao, vatao... Moja greshka je bila shto mu nisam rekla prekini nego shto sam samo bezala od njega. Bole mene uvo, ali nisam fuxa i ne zelim da neki meni dragi ljudi pomisle da sam se napila (kad nisam), da sam fuxa (shto def nisam) i shta ja znam. To je sve... :cry:
 
Nebitno kolko su vasi drugarski odnosi bili lepi od poverenja i sl. nebitno kako je to te veceri izgledalo, dal si bila pijana ili ne, dal je on bio ovakav ili onakav. Bitno je da te je on krstio svojom devojkom!!!
Misim breee... to mi lici ko da je pokazao lovacki trofej. Zar ces da dozvolis da mu to budes?
 
Fora je u tome shto mislim da on nije nishta prichao nego oni koji su bili na zurci. Bilo je josh tri-chetiri lika iz razreda koji su mislili da sam se odvalila i koji su videli da me spopada. Najgore od svega, ne znam od koga je sve poteklo ali se nadam de ce se to rashchistiti. Najzalije mi je shto je on to uradio namerno. Rekao je drugu "Sad cu napiti Kristinu". Nemam rechi... Bila sam danas mnogo pogodjena. Josh plus je jedan moj drug (sa kim sam u svadji vec duze) rekao kako se te vecheri razocharao u mene. Josh plus je bio tu... :x
Badizi, idem ja da pokusham malo da odspavam pa cu vam sutra doneti neshto svezije iz shkole. Nadam se reshenje svega ovoga... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top