Za Nas... ~ krejzi badiz ~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Crazy_creature:
Najbitnije je da ja vidim moju Sale ;)
jeste vala, i ja lupam... stvarno je ovo najbitnije...
34.gif
 
Crazy_creature:
Upravo...
Ali ne mora uvek da znachi da idesh sa 16.. npr,ako ima puno njih sa 20,19,18.. nekad ne pozivaju ni ove sa 16... ali to je redji sluchaj.. ;)

pa da.. ali to je jaaaako retko.. bar kod nas.. mislim - kod nas ni nema bas puno dece, tako da zovu sve sa 16 bodova pa nadalje..
eeee, a jel ima takmicenje iz engleskog u prvom srednje?? i koliko je ono bodova potrebno za dalje?? 26, 28??
 
Jao bre trachare jedne. Dobro, dobro, isprichacu vam prichu pred spavanje... Ma bila ja na toj zurci u nedelju, opustila sam se (nisam se napila, majke mi moje mile) i jedan drug mi se celo veche nabacivo i pokushavao neshto. Ja mu nisam dala, kad ono danas ja chujem da smo se mi smuvali to veche!!!! :shock: :shock: On mi je bio jako dobar drug. :cry: Uzasa... Najgore shto to nije ni bilo tachno. Imam svedoke. Mala shkola... :cry:
 
Tinar:
Jao bre trachare jedne. Dobro, dobro, isprichacu vam prichu pred spavanje... Ma bila ja na toj zurci u nedelju, opustila sam se (nisam se napila, majke mi moje mile) i jedan drug mi se celo veche nabacivo i pokushavao neshto. Ja mu nisam dala, kad ono danas ja chujem da smo se mi smuvali to veche!!!! :shock: :shock: On mi je bio jako dobar drug. :cry: Uzasa... Najgore shto to nije ni bilo tachno. Imam svedoke. Mala shkola... :cry:
jao, pa ovo je jucerasnji sadrzaj one spanske serije na pinku ili gde vec bese... :P

salim se... ma sta te briga, nije bitno sta drugi misle... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top