Za Nas... ~ krejzi badiz ~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bleach

Iskusan
Poruka
5.435
Ljudi moji...
'Ajmo sada da se organizujemo malo :lol: dosta je vise upropascavanja tema :? :oops: :?
Evo jedne teme... ;) ah... da li je moguce :?: moja prva cini mi se :D (:shock: :P :shock:)

Kao sto sam naziv kaze - tema je za nas :D
(Oni koji su na Muzici, znaju da tamo postoji tema sa "za nas" u svom nazivu i sluzi za druzenje tu vec domacih clanova :P)

Ideja je sledeca... Tema ce sluziti za razgovor i upoznavanje clanova, a isto tako i za svaki vid chata koji se javlja na Tinejdzerima.

Dakle... ako smo raspolozeni (kao sto je to slucaj ovih dana :D), pa se jos nadjemo u isto vreme na netu (isto slucaj ovih dana :) ) svaki chat mozemo da vodimo ovde... 8)

Da ne bi sve ovo islo na silu... :? da objasnim ja to malo bolje... :?
Svaki chat koji krene na nekoj od tema i preti da se nastavi na duze staze... prebacuje se ovde ;) Dakle, samo kopiramo poslednji post sa neke teme (na kojoj smo vec poceli da brbljamo :P) i lepo sve to nastavimo OVDE...

Znam da ovo moze da uspe, samo ako se mi malcice potrudimo... ;) Necemo ama bas nista izgubiti... i dalje cemo se sasvim lepo druziti, a bicemo korektni prema ostalima 8)

Uh... kako sam samo ovo sve poslovno srocila :lol: :P :P :oops: 8) prosto se ponosim :P :P 8)

(ako mislite da ce biti zbrka na temi, zbog mesanja vise tema (:lol:)... setite se - pa na jednoj temi mi pomesamo toliko stvari i toliko ljudi ispreplice svoje razgovore... :oops: :D :D)

p.s. Ako ima nesto nejasno (:P) obratite se autoru ove teme 8) hm... pazite, pa to sam ja :shock: :roll: :P oki, pitajte sve sto vas zanima... i samo -> uzivajte!... :D
POZ 8)
 
za pocetak... mogu da iskopiram sa nekih temica poslednje postove sto se chata tice... pa lepo nastavite ovde... ;)



Shinoda:
Black_Swan:
Shinoda:
Black_Swan:
Shinoda:
Black_Swan:
:lol:
ja jedva kafu skuvam kako treba a kamoli pa nesto vise...
doduse jednom zamalo da skuvam macku:da: :da: :oops: :roll: :shock: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tad nije bilo smeshno.... 8) okrenula sam na 3 i zalupila rernu,al srecom bilo je nekog u blizini da spasi mache. :wink:
Pre ovog "incidenta" sam htela da je isechem sa makazama za travu,jer sam mislila da cu tako imati 2 macke! :shock: :shock: :x :lol: :lol:
uh
jOOOJ CRNA DEVOJKO STA TEBI PADA NA PAMET!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
pada mi na pamet....
da te SKUVAM!
ili bolje,supicu od seckanog shinode..mmmmm :wink: pa malo shargarepice,pershun 8)
AaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAa neka neko zove loodnicu SMESTA!!!!!!!!!!!!




upozoravamo Black_Swan da pripazi na svoje ponasanje :? :? :?

mala bre :P pa nemoj tako upadljivo :roll: znas, sve to mora tajno da se izvodi... moze bwe neko da te primeti... psssssst... 8) i, obavezno, naocare na oci 8) (sigurnije je;), a i nece nista da ti upadne u oko dok kuvas :P ) 8)
 
pa da krenemo odmah sa trudom... ;)



Cheaf:
bleach:
Cheaf:
bleach:
Black_Swan:
kako smo svi uz nasu Tish ;)
zar to nije divno?... 8)
Ja nisam :wink:
:x :x :x
sta ja to cujem? ... :shock:

nemojte se cuditi ako usledi preiod kada doticni godspodin ne bude vise posecivao forum... ah... slucajnosti... svasta moze da se desi ovih dana... 8)
Na koga gosn'a se misli??Da nije slucajno na tebe??? :lol: :lol: :lol: :D :D (sad sam te zezno)


ne, nisi :P :P :P :P
sad sam duboko uvredjena i poredjena :cry: :cry: :cry:
ja nisam gosn, ja sam gdjica...
8)
 
bleach:
pa da krenemo odmah sa trudom... ;)



Cheaf:
bleach:
Cheaf:
bleach:
Black_Swan:
kako smo svi uz nasu Tish ;)
zar to nije divno?... 8)
Ja nisam :wink:
:x :x :x
sta ja to cujem? ... :shock:

nemojte se cuditi ako usledi preiod kada doticni godspodin ne bude vise posecivao forum... ah... slucajnosti... svasta moze da se desi ovih dana... 8)
Na koga gdj'ica misli??Da nije slucajno na tebe??? :lol: :lol: :lol: :D :D (sad sam te zezno)


ne, nisi :P :P :P :P
sad sam duboko uvredjena i poredjena :cry: :cry: :cry:
ja nisam gosn, ja sam gdjica...
8)
Joooooooooooooooooj izvini.Nesto sam se zaneo pa sam mislio da su musko.Jos jednom izvini.
 
Bleach ima moju punu podrsku...
Posto ste preterali... A zaboravili ste kakva mogu da budem...

Evo... Da joj pomognem...
Vidim li na nekoj drugoj temi chat... Lockovacu je... Ako treba.. Lockovacu 50% tema koje vrede... Ali morate prestati vise...

Ovo je bilo samo upozorenje... Poslednje...
 
Sasha85:
Shinoda:
bleach:
Sasha85:
Bleach ima moju punu podrsku...
hvala ;)

nadam se da te necemo dovesti u navedenu situaciju... :cry: :cry: :cry:
I ja se nadam ali nece to biti bas lako!!!!!!!!! :cry: :roll: :P

Nece... Sve zavisi od vas....
E,sad... Videcemo koliko ce te biti fer...

sto smo ovih dana opasni ..... :cool:
hihiihih :P

chujte deco, nemojte se zezati, sad ce sale da spremi zute i crvene kartone :)

uzgred, ajd da vise pricamo nesto na temi .... :roll:
 
Keeper:
Sasha85:
Shinoda:
bleach:
Sasha85:
Bleach ima moju punu podrsku...
hvala ;)

nadam se da te necemo dovesti u navedenu situaciju... :cry: :cry: :cry:
I ja se nadam ali nece to biti bas lako!!!!!!!!! :cry: :roll: :P

Nece... Sve zavisi od vas....
E,sad... Videcemo koliko ce te biti fer...

sto smo ovih dana opasni ..... :cool:
hihiihih :P

chujte deco, nemojte se zezati, sad ce sale da spremi zute i crvene kartone :)

uzgred, ajd da vise pricamo nesto na temi .... :roll:
pa 'ajde... ;)

tema je pala na drugu stranu :shock: hm... :? :? :? 'ajmo bre ljudi... 8) 8) 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top