Za dame iz Srbije pitanje, tko iz bivše YU vam je najprivlačniji (osim Srba)?

Najprivlačniji muški bivše Juge su mi:


  • Ukupno glasova
    9
@Jugoslav Čvarak

Žena je prirodno lipa, tj sad je u godinama, prava žena, prava majka, doslovno: žena na svom mistu. A hitova na izvoz.

Ja i dalje tvrdim I RUKU U VATRU DAJEM, otkad je Hrvatske da je ovo najbolja naša pisma ikada na EuroSongu (ovo je ono dok je Eurosong NEČEMU valja još):


Nemaaaaaaaaa više pjevačica kao Doris, to su danas zna se što... necu se bolje izraziti što su, znaš već što su :)
 
@Jugoslav Čvarak

Žena je prirodno lipa, tj sad je u godinama, prava žena, prava majka, doslovno: žena na svom mistu. A hitova na izvoz.

Ja i dalje tvrdim I RUKU U VATRU DAJEM, otkad je Hrvatske da je ovo najbolja naša pisma ikada na EuroSongu (ovo je ono dok je Eurosong NEČEMU valja još):


Nemaaaaaaaaa više pjevačica kao Doris, to su danas zna se što... necu se bolje izraziti što su, znaš već što su :)

Nisam mjerodavna, valjda mi je prejak temperament bure :confused:
 
Nisam mjerodavna, valjda mi je prejak temperament bure :confused:
Doris je doslovno bila Kraljica Torcide, mislim da je to dovoljno koliko je kao žena i pojava vrijedna Dalmaciji. Evo ovdje izlazi kao Kraljica na Poljud i piva meni jednu od najlipsi pisama njenih:


P.S. Na fakultetu pokazivam ja ovo jednom Zagrebčaninu, a on meni: "da, naša krv".

Kazem ja: ne ne, ne Hrvatska nego NAŠA KRV, Dalmatinska. hahahahah

(Lik se ful bija naljutija). :D
 
Doris je doslovno bila Kraljica Torcide, mislim da je to dovoljno koliko je kao žena i pojava vrijedna Dalmaciji. Evo ovdje izlazi kao Kraljica na Poljud i piva meni jednu od najlipsi pisama njenih:


P.S. Na fakultetu pokazivam ja ovo jednom Zagrebčaninu, a on meni: "da, naša krv".

Kazem ja: ne ne, ne Hrvatska nego NAŠA KRV, Dalmatinska. hahahahah

(Lik se ful bija naljutija). :D

Dobra je Doris, kako god se obrne :)
 
Iz ovoga ili onoga razloga, tko vam je iz bivše Jugoslavije od muškaraca najprivlačniji i zašto, ako ni ne znate zašto... glasajte. :D
Сви су генетски и изгледом врло слични, чак и Румуни.

Нико по изгледу не може знати ко је које народности са Балкана. Једино одударају Бугари, Грци и Шиптари.
 
Imala sam lepe kratke veze sa par njih iz Hrvatske. Iz Zadra, Splita i Zagreba. I par prijatelja. Mada je to bilo davno, ali prijatna sećanja. Sećam se da iako su bili mladi nisu insistirali na seksu, već druženju, i da smo uglavnom pričali o muzici, lepim stvarima, pušili džoint i sl.
e to..i sve to zacinit nezaboravnim seksom i prica je zaokruzena..:)
 

Back
Top