Seksualno aktivne starije dame i gospoda u gradskom prevozu

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.348
Nesto se razmisljam.
Kazu da u gradskom prevozu treba ustupiti mesto starijoj dami ili gospodinu

Ali sta ako su oni seksualno aktivni?
Da li i tad treba ustupiti mesto?

Mislim, ako mogu da se lomataju po krevetu, kuhinji, kupatilu i ko zna gde sve jos, onda mogu da se lomataju i u prevozu :D
 
Ja već mislio tema o gospođama koje se u zagužvanom busu trljaju o stršeće prangije srednjoškolaca.
nije ti ovo public sex tema :rtfm:

otvori ti takvu... perverznjaku.
vidi, ovo se i rimuje :kez:
.
ovde pricamo o ozbiljnom problemu koji svako lepo vaspitan moze da ima.

dilema je velika, da li ustupiti mesto ili ne.
 
Nesto se razmisljam.
Kazu da u gradskom prevozu treba ustupiti mesto starijoj dami ili gospodinu

Ali sta ako su oni seksualno aktivni?
Da li i tad treba ustupiti mesto?

Mislim, ako mogu da se lomataju po krevetu, kuhinji, kupatilu i ko zna gde sve jos, onda mogu da se lomataju i u prevozu :D
Gradski prevoz treba da ima dovoljno mesta za sve.
 
Чекам ја тако бус,

а ту су били неки радови, шта ли, тако да није тачно било означено где је сама бус станица, тако да су се потенцијални путници окупљали на месту које је, са стране посматрано, требало да буде станица. Међутим, на улици је станица била исцртана једно 5 до 10 метара десно од тог места.

И сви смо се скупили на том месту, и чекамо бус.

Бус долази, а како је шофер био неки што све ради по ПС-у, он бус не заустави тамо где смо били сви ми који чекамо бус, већ тамо где је исцртано на улици да је бус станица, неких 5-10 метара десно.

И ми сви кренемо ка том аутобусу, да уђемо у бус. Ја нисам спор, а посебно кад треба да појурим за аутобус нећу да се клацкам полако, већ пружим корак, и док сам ја прелазио тих 5-10 метара, да бих дошао до буса убрзаним кораком,

посматрам са своје десне стране, како ме нагло претиче особа од метар и по у висину и метар и по у ширину.

Ја журим ка бусу, и видим бабу како ме прелази попут оних интернет клипова кад атлетичари трче и у финишу трке из позадине излази тркач(ица) изненађења и у финишу трке лагано претрчи оног ко је цело време био на челу.

Е, тако ме је баба прешишала, а ја сам само немоћно могао да је пратим погледом.
 
i cak noris bezi od babe u prevozu :D

Јадне деде у превозу су посебна прича. Бабе су господарице превоза, а декице су на дну пирамиде предатора у бусу, али због тога праве велике проблеме.

Елем, кад деда уђе у аутобус, онако спор и слабашан, боји се да, кад дође његова станица, неће моћи на време да изађе из буса, и зато донесе одлуку да се не удаљава од врата. И тако се деда ухвати са ону прву шипку до врата, и чврсто је стегне, да нико не може да га изгура даље од врата. И онда на осталим станицама, полако се бус пуни, али деда не мрда. И онда имамо ситуацију да људи висе на вратима, јер се сви начичкали на излазу, јер од деде не могу да прођу, а иза деде празан бус.

Док баба, кад дође њена станица, из момента устане са седишта (нема шансе да баба не нађе седиште у бусу) и побаца све путнике и лево и десно на путу до излазних врата.
 
Све је то због широких женских кукова, па кад баба остари и угоји се, има одличан ослонац у куковима и добро уземљење, па може без проблема да побаца и лево и десно сваког ко јој се нађе на путу у аутобусу,

док декице (тј. генерално мушкарци) немају снажне и широке кукове, па кад остаре, не само да се не угоје, као бабе, већ се додатно спарушкају, и не могу да имају никакав ослонац у куковима и уземљење, тако да би било какав покушај ратовања са гужвом у градском превозу био погубан по њих,


док нико нема шансе против бабе метар педесет висина и метар педесет ширина.
 
Све је то због широких женских кукова, па кад баба остари и угоји се, има одличан ослонац у куковима и добро уземљење, па може без проблема да побаца и лево и десно сваког ко јој се нађе на путу у аутобусу,

док декице (тј. генерално мушкарци) немају снажне и широке кукове, па кад остаре, не само да се не угоје, као бабе, већ се додатно спарушкају, и не могу да имају никакав ослонац у куковима и уземљење, тако да би било какав покушај ратовања са гужвом у градском превозу био погубан по њих,


док нико нема шансе против бабе метар педесет висина и метар педесет ширина.
 

Back
Top