World of Warcraft

Po meni je najzanimljivija klasa Rogue. Imaju nevidljivost i neprijatelja mozes da gankujes kad
oces i da ga ubijes za par sekundi, i oni su po meni najbolji mage-killeri.
Druga klasa koja mi je najzanimljivija je Druid jer bas kao sto si i rekao imaju mnogo korisnih stvarcica i shapeshift u mnogo forma (Combat i Non-combat). Takodje mislim da su Warrior i Paladin smorchine. Btw warlock i hunter nisu loshi.
 
Baklava_NS_88:
Da bash je to njesra horda ima i shamana plus dobija Blood elfove, mislim koja je blizzardova logika?

alijansa ima paldine zato što horda ima šamane!

ništa ti nebrini, blizz je sve to izbalansirao samo ne na onaj način na koji bismo svi to voleli(da svi budu sposobni za sve), nego svaka kalsa i rasa ima nešto što ove druge nemaju, tako da šta god odabrao i sa kim god igrao bićeš ok ali nešto će ti smetati. poenta je u timskoj igri a ne 1na 1 i tako možeš jedino da nadomestiš sve nedostatke pojedine klase...
 
Ljudi, ponovo sam se negde zaglavio i obrisao sam je. A u pi.ku materinu ja cu se vise nerviram. Ionako nisam mogo da igram na Net-u... Uzmem neku kasetnu igricu za prelazenje i zavrsim poso...
 
tommy gun:
nije po meni je ipak,malo pre iso sam sa partyjem i naidjemo na klan 1 mage i 1 shaman,i ne mozemo da prodjemo,ubili boga u nama,a imali smo 2 paladina!

Zavisi ko je bio sa tobom u partyju. Jbga ne znam sa kojom klasom igras. Ali ako su u tvom partyju bili ta 2 paladina i recimo 2 rogua jednakilh ili pribliznih lvla kao i oni onda ste noobovi, ali ako su sa tobom bili 2 pallija 1 warr i recimo 1 druid i 1 priest onda su vas mogli dobiti ako su ti igraci brutalni i ako ih je usralo par kritika. Warrior ne moze nista ali bas nista mageu i shamanu tu i tamo. Palladini isto tako. Druid i Priest su slabi spellcasteri naspram magea i shamana, ali zato mislim da 1 iskusan rogue i recimo i jedan dobar druid mogu da ownuju svakog magea i shamana, ali opet ponavljam nista nije sigurno, u smislu da ove usere par kritikal strajka onda ni rogue ne moze nista bez nekog odlicnog healera.
Btw. tommy gun jel jos uvek igras na piratskim serverima ili na orgu.
 
mefhisto:
Zavisi ko je bio sa tobom u partyju. Jbga ne znam sa kojom klasom igras. Ali ako su u tvom partyju bili ta 2 paladina i recimo 2 rogua jednakilh ili pribliznih lvla kao i oni onda ste noobovi, ali ako su sa tobom bili 2 pallija 1 warr i recimo 1 druid i 1 priest onda su vas mogli dobiti ako su ti igraci brutalni i ako ih je usralo par kritika. Warrior ne moze nista ali bas nista mageu i shamanu tu i tamo. Palladini isto tako. Druid i Priest su slabi spellcasteri naspram magea i shamana, ali zato mislim da 1 iskusan rogue i recimo i jedan dobar druid mogu da ownuju svakog magea i shamana, ali opet ponavljam nista nije sigurno, u smislu da ove usere par kritikal strajka onda ni rogue ne moze nista bez nekog odlicnog healera.
Btw. tommy gun jel jos uvek igras na piratskim serverima ili na orgu.

koja zbrka gluposti.
 

Back
Top