windows 11

Ako odgledam seriju na piratskom sajtu, neće me zvati moj FBI agent? :p
A da li ti ovde ovako pise kao meni :p

Screenshot 2022-09-17 100842.jpg


Sve legalica ni centa nisam platio, mi ionako majkrosoftu donosimo profit.
Red je da nam daju OS "besplatno"
 
Ako je GTA S A slaba igrica,pa neka je los.Meni i unucima ne smeta.Ne koci,ne usporava.Sve ide podmazano.Razne trke igramo,nema kocenja igrica.
Druže za današnji gejming čak i 4core procesori su slabi a kamoli taj pentijum koji i nije u klasi za te namene.
Nisam napisao da ne možeš da igraš , može svakako.
Samo je recimo preslab u odnosu na 3300x i tako te koji su danas već slabi u odnosu na ove koji izlaze u mainstream segmentu.
 
Druže za današnji gejming čak i 4core procesori su slabi a kamoli taj pentijum koji i nije u klasi za te namene.
Nisam napisao da ne možeš da igraš , može svakako.
Samo je recimo preslab u odnosu na 3300x
Ja necu da letim na njemu.Kao sto sam rekao meni i unucima je sasvim zadovoljavajuc,a znam da ima boljih,ali mi za sada ne trebaju.Ovaj Gold procesor dual kor moze da izdrzi vise od nekih i 4 i 8 kor CPU-a
 
Да, као тетка моје супруге. У марту следеће године равно 100 година. Изузетно стабилна али мало тога више може да уради.
Рецимо, пре пар месеци, познаник ми каже да му кочи телефон. Погледам, оно 99% меморије заузето од 228гб. Кажем му, да би га растеретио, гомилу видео снимака (воли да снима и качи на фб, инстаграм...) или да брише или да пребаци на рачунар. Каже, може пробао је али не може? Како не може, питам га а он каже, не знам, просто неће.
Одем код њега а на рачунару ХР. Наравно, неће да повуче драјвере јер их нема. Пробао неке вратоломије и не иде. Рекох му, јебби се и ти и ХР. Ајмо код мене да ти пребацим. Извадим његов диск, повежем га на мој рачунар, пребацим му све што је хтео и завршим му посао.
Питам га, ама шта ће ти више ХР а он, мени све ради?! Па како ти све ради када телефон више не можеш да повежеш на њега нормално него мораш да жонглираш.
А тек подршка за браузер?! Њему не смета, њему све ради?!
Мазохизам!
Istina sve radi (kod mene bar) sem vibera ali ne zbog softverskih već hardverskih problema.Brauzeri postoje,ali ne ovi "oficijelni" već iz male privrede.
 
Definisi šta predstavlja snaga po tebi?
Misliš na starije ili novije procesore?

Rekoh da je slab ...što i jeste , nema razloga da se ljutiš, to su činjenice.
Niti se ljutim,niti kazem da je jak,vec da je za mene dovoljan,a mislio sam na AMD procesore u njegovom rangu,mnogi su slabiji.meni je i ova grafika sasvim dovoljna.
Screenshot_2.png
 
Niti se ljutim,niti kazem da je jak,vec da je za mene dovoljan,a mislio sam na AMD procesore u njegovom rangu,mnogi su slabiji.meni je i ova grafika sasvim dovoljna.Pogledajte prilog 1223405
Ne moras da instaliras win11, desetka ima podrsku do 2024/25 godine. Ni ja ne planiram da predjem na 11-ku, a i pise da mi PC ne podrzava win11.
Tako kazu iz M$, savet je bio da proverim sa "PC Health Check". Tako da nista od win11, bar kod mene.
 
Ne moras da instaliras win11, desetka ima podrsku do 2024/25 godine. Ni ja ne planiram da predjem na 11-ku, a i pise da mi PC ne podrzava win11.
Tako kazu iz M$, savet je bio da proverim sa "PC Health Check". Tako da nista od win11, bar kod mene.
I ja ne mislim da prelazim na Win.11,vec na neki drugi Linux,posto imam Ubuntu,pored 7 -ce i 10-ke.Kada i 7-ica prestane sa radom i umesto nje ce neki Linux.Bataljujem Win.-ove.
 
Zavisi od programa koje koristis, za neke programe nema adekvatna zamena na linuksu. Onda mozda moras da korsitis i windows.
Verovatno ti je to vec i poznato.
Колико обичних корисника користи професионалне алате који коштају од неколико стотина до неколико хиљада долара па да ће им недостајати на линуксу?
Друга је ствар што је просто данас интернет сам по себи захтевнији па је потребно да машински део рачунара буде адекватан чак и ако се користи под линуксом...
Што се тиче Виндовс 11... Па добро ко не зна за боље и то ће послужити... ;)
 
Колико обичних корисника користи професионалне алате који коштају од неколико стотина до неколико хиљада долара па да ће им недостајати на линуксу?
Друга је ствар што је просто данас интернет сам по себи захтевнији па је потребно да машински део рачунара буде адекватан чак и ако се користи под линуксом...
Што се тиче Виндовс 11... Па добро ко не зна за боље и то ће послужити... ;)

Ja ne znam sta ko ovde korsti od programa, postoje i takvi ljudi koji koriste profesionalne programe.
Svako od nas odlucuje sam sta ce da korsti, koji OS itd..
Ja nisam ni nameravao da instaliram win 11, ostajem na win 10 dok ima podrsku i dok mi treba windows.
 
Ovako izgleda na "update" kod mene

Update.jpg

u prevodu:
This computer does not currently meet the minimum system requirements to install
Windows 11
Znaci da AMD Ryzen 5 nije dovoljan za za win 11.
update2.jpg


Nece me ni M$ vise , cu se utepam od muku.
 

Back
Top