Windows 10 problemčići

Monitor 1 & Monitor 2: Na DVI je monitor, a na HDMI je TV. Nešto sam sprtljao pa mi je sada monitor postao Monitor 2!!??? A nikako to vratiti? Hebesh TheBillove, pritisnem i vučem bilo kuda, ali se ništa ne događa? Da li će mi to smetati za neke aplikacije ako ja želim da mi monitor bude 'desktop' monitor, a da se na TV-u prikazuje nešto drugo iz te aplikacije?

Bez naslova.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Monitor 1 & Monitor 2: Na DVI je monitor, a na HDMI je TV. Nešto sam sprtljao pa mi je sada monitor postao Monitor 2!!??? A nikako to vratiti? Hebesh TheBillove, pritisnem i vučem bilo kuda, ali se ništa ne događa? Da li će mi to smetati za neke aplikacije ako ja želim da mi monitor bude 'desktop' monitor, a da se na TV-u prikazuje nešto drugo iz te aplikacije? Nabijem ih!

Pogledajte prilog 769137
I onda sam ga mislio 'zahebati' tako što sam monitor umesto preko DVI spojio preko VGA! I dobio sam *****! Na monitoru imam onaj prozor ali BEZ IKONICA i bez kurzora??? Jedino preko Win-tipke i P dobijam sa strane opcije menjanja monitora, i to samo preko tastature? I ja odaberem Samo zaslon PC-a.... i NESTALA slika sa monitora, a nema je ni na TV-u? Ma ******* ih ********* NESPOSOBNE! Onda napravim restart i sada imam sliku samo na TV! TV mi postao monitor??? KRETENČINE!
 
Poslednja izmena od moderatora:
I onda sam ga mislio 'zahebati' tako što sam monitor umesto preko DVI spojio preko VGA! I dobio sam KU*AC! Na monitoru imam onaj prozor ali BEZ IKONICA i bez kurzora??? Jedino preko Win-tipke i P dobijam sa strane opcije menjanja monitora, i to samo preko tastature? I ja odaberem Samo zaslon PC-a.... i NESTALA slika sa monitora, a nema je ni na TV-u? Ma NABIJEM ih PEDERČINE NESPOSOBNE! Onda napravim restart i sada imam sliku samo na TV! TV mi postao monitor??? KRETENČINE!
I onda prebacim sliku na monitor, vidim opciju: Postavi ovaj zaslon kao glavni! ALI, siva slova, NEAKTIVNO? Ma ****** im ******* nesposobnu i debilnu, ko li samo zapošljava takve kretenčine!? Kao da nemam pametnija posla nego da se natežem sa njihovim DEBILNIM poluproizvodima? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Bez naslova1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
I onda prebacim sliku na monitor, vidim opciju: Postavi ovaj zaslon kao glavni! ALI, siva slova, NEAKTIVNO? Ma mamicu im nabijem nesposobnu i debilnu, ko li samo zapošljava takve kretenčine!? Kao da nemam pametnija posla nego da se natežem sa njihovim DEBILNIM poluproizvodima? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Pogledajte prilog 769176
I onda googlam, pa nađem:
"If the "Use this device as the primary monitor" checkbox is grayed out (not selectable) you cannot use this standard method. You may have graphics card incapable of switching the primary and secondary monitor (for instance in laptops) or your graphics driver may have an alternate method (see the ATI method below if you have an ATI card)...."

......... :zcepanje:
 
Poslednja izmena od moderatora:
I onda googlam, pa nađem:
"If the "Use this device as the primary monitor" checkbox is grayed out (not selectable) you cannot use this standard method. You may have graphics card incapable of switching the primary and secondary monitor (for instance in laptops) or your graphics driver may have an alternate method (see the ATI method below if you have an ATI card)...."

Mamicu vam ga NABIJEM, kako sam onda prebacio sa 1 na 2! PEDERČINE proklete! :zcepanje:
Onda se ponadam da će softver proizvođača detektovati karticu i uvaliti prave drajvere: I opet dobijem ***** od ovce:
Bez naslova2.jpg


Onda čitam i ovo:
Bez naslova3.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zaključak: Izgleda ću morati da vratim Image datoteku, srećom sam je napravio jer znam sa kakvim kretenčinama imam posla! Usput, žao mi što se Androidi nisu pojavili ranije, kada je Win 7 bio na vrhuncu pa TheBill Gejstsovim debilčinama ne bi nikada palo na pamet da piskaraju i Windblows 10! ...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Eво нове заџебанције. Све чешће ми се деси да ми на Јујтјубу скочи ово.
Те ауторска права те ово те оно, гледај на Yuotube, A ово и јесте на Yuotube.
Иначе, неки дан ми понуди ФФ да ми каже ко је покушавао да ми провали шифру, каже Линкедин пре 8 година.
1601057829231.png
 
Ma naivno sam mislio kupcu uvaliti staru karticu da se rešim toga, pa sam kažnjen radi toga! :zcepanje:
I najbolje ako i kupim adapter i aktiviram ugrađenu grafiku, hoće li Majkrosoft mudraci to smatrati 'značajnom promenom hardvera' pa onda telefonska reaktivacija? Nabijem ih! Delili su taj hebeni Windblows 10 poluproizvod DŽABA, a hebu nas sa tim glupostima! :super:
 
Poslednja izmena:
Ma naivno sam mislio kupcu uvaliti staru karticu da se rešim toga, pa sam kažnjen radi toga! :zcepanje:
I najbolje ako i kupim adapter i aktiviram ugrađenu grafiku, hoće li Majkrosoft mudraci to smatrati 'značajnom promenom hardvera' pa onda telefonska reaktivacija? Nabijem ih! Delili su taj hebeni Windblows 10 poluproizvod DŽABA, a hebu nas sa tim glupostima! :super:
Probaj. Mislim da na kraju krajeva ni ne moras da vadis tu grafu samo u biosu switchujes.
 
Prije nekoliko dana sam primjetio da kad kliknem desni klik na desktop da mi nema opcije New Folder. Onda sam guglajući pronašao prečicu preko tastature (Ctrl+Shift+N), ali kad je pritisnem (na desktopu, ili u nekom folderu) ništa ne dobijem. Kad otvorim neki folder u menijima ima opcija New Folder. Kad kliknem na to dugme ništa ne dobijem.

Molim za pomoć.
 

Back
Top