Vučić:Nikolić ne može dugo bez vode

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ИРИНЕЈ НИЈЕ СПЦ - он је Патријарх и само први међу једнакима... мрзи ме сада да тражим, није он лично давао изјаве против абортуса јер је то питање и напад на СПЦ већ више пута био учињен.

Pa ti sam rece Irinej nije SPC. I zaista nije, dakle to sto je SPC ranije istupala protiv abortusa nista ne govori o Irineju, koji ih ignorise kao da ne postoje. Ali zato ne ignorise Tomu Nikolica vec ga napada. Ako mu je cilj ziv Toma, onda je mogao da uputi apel Tadicu da postuje volju naroda i raspise izbore.
 
ogromna vecina naroda zeli izbore i to je sve sto Toma zahteva

nije to tako tesko naci, ako postoji.

Заиста не желим да се са тобом препирем нити сукобљавам али запамти ово што ћу ти рећи:

МОЖДА СВЕСНО АЛИ МОЖДА И НЕСВЕСНО УБРЗАНО СЕ СТВАРАЈУ УСЛОВИ ЗА УПАДАЊЕ НАТО-злочинаца У СРБИЈУ !!!

Колико ће ко томе да допринесе нека види свако понаособ на политичкој сцени. Сетите се шта је смрдљивко Вук Драшковић потписао са НАТО.. :cool::cool::cool:
 
i kao ko god pobedi na sledecim izborima po istim pravilima nece da u parlament izabere onoga koga on hoce...i to znaci da nece postaviti svoje nesposobne ali verne poslusnike na celo JP i za predsednike UO...i to znaci da ce raditi u interesu naroda bez primanja direktiva sa zapada...i to znaci da se nece zaduzivati zarad javne potrosnje a da mu poslanici nece njih 126 odobriti da uzme takav kredit...i to znaci da ce samoinicijativno raditi sve u cilju bezpogovornog stremljenja u EU i NATO....
CIME CE TO DA GARANTUJU..?? svojom recju..?? pa koliko vredi rec srpskog politicara..??
 
Ne bih bas rekao da su ti tvoji podaci relevantni.Uostalom,ma koliko vecini Tadiceva vlast bila mrska,nema zakonskog okvira za raspisivanje vanrednih izbora
Ne znam koliko glasaca ima Toma ali sigurna sam da velika vecina u Srbiji zeli izbore. Vlast po svaku cenu se sad pravda nemanjem zakonskog okvira za raspisivanje izbora? Ludilo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top